Jump to content

Mājas sistēma 2.0


Recommended Posts

nnoname

Whathifi nevar vairs ticēt jau kādu krietnu laiku, denon pastiprinātāji parasti neliek īpaši vilties bet nu konkrēto eksemplāru tiesa neesmu dzirdējis. Var arī lietotas skandas, šīs ja atmiņa neviļ priekš NAD'a ražoja Dali.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Skandas q-acoustics q2010i vai q2020i + lietots pastiprinātājs, marancs vai iespējams šis onkyo vai šis denon piemēram.

 

Pēc review jau iepriekš redzēju, ka šīs esot ļoti labas, tikai q2010i = 200 eur pāris. Vai tās tiešām ir tik labākas par Yamaha NS333 vai WD 10.1 (pāris ap 150 eur)?

Par ss.lv linkiem - Es pieņemu ka tie visi ir ok varianti, bet man nederēs. Ja tehniskais risinājums drošvien ir ok, tad vizuālais manai izpratnei mūsdienām vairs neatbilst. Neiederēsies arī pie manis

 

Denon PMA520AE laikam nav radio, kas neder.

Denon AVR-X500 neder kā variants, ja ir pieejams pa 230 eur? Vai arī tas man nav vajadzīgs?

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Par jamahām 200% ka labākas, bet tie wharfedale gan varētu būt ok cik papētiju. Mājas kino resīveris galīgi nav tas, kas būtu jāpērk šinī gadījumā no jelkāda ražotāja. Teac'am bija labas mikrosistēmas viss vienā, bet par aktuālajiem modeļiem nemācēšu komentēt un man aizdomas ka lokāli viņus vairs netirgo.


Un vēl - par 350€ viss jauns un labi skanošs nesanāk nu nekādi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Mārtiņ, maldies, viņas ir maķenīt lētākas par q2010i. Par adekvātumu neņemos spriest, bet ražotājs nav nekāds slotiņu sējējs, tikai pēdējos gados viņam ar tiem modeļiem tā jocīgāk.

Link to comment
Share on other sites

Šodien gribu nopirkt vissmaz 1 lietu - skaļruņus

 

a) Monitor BX1 http://www.monitoraudio.co.uk/products/bronze-bx/bx1

b) W Diamond 10.1 http://www.wharfedale.co.uk/product.php?pid=49

 

Pieņemu, ka ar tumbām nav kā ar austiņām, kur ir pilns ar fake (kā ar beats)?

Vai šīs tumbas +/- ir vienā kategorijā vai labāk Monitor? Izmaksu ziņā, man tas ir +/- viens un tas pats (uz priv. personu vai uzņēmumu).

 

Pēc tam šīs nedēļas laikā gribu tikt galā ar grūtāko uzdevumu....

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kāpēc neskaties uz lietotu pastiprinātāju ? Sanāks uz to naudu labākas klases + ja ņem stereo pastiprinātāju, tur nav ko uztraukies par labošanu, vieņkārši lielākā daļa, nav jau resīveris, kur jaunākie praktiski izmetami!

 

Es ņemtu bx1, jo firma škiet nopietnāka, lielāks skaļrunis, varētu nospēlēt ko zemāk, labāka jūtība un augstāka pretestība.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Nav dzirdēts par tumbu viltošanu, vismaz šīs klases. Es laikam izvēlētos monitor audio šinī gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

Šovakar braucu pakaļ Monitor BX1.

 

Man nav nekas pret lietotām lietām, bet vajag tādu lai varu saslēgt ar TV/PC (kādreiz bija aktuāls arī PS3, bet šobrīd 90% laika krāj putekļus) un lai ir FM radio, jo tā tas tiks izmantots ikdienā. Ideju par bluetooth esmu jau atmetis, jebkurā gadījumā ir plāns iegādāties kaut ko līdzīgu šim te http://www.amazon.com/Miccus-Mini-jack-TX4-Transmitter-Connections/dp/B00NMPKVQ8/ref=cm_cr_dp_asin_lnk , jo ir nepieciešamība pēc BT transmitera uz 2 BT austiņām. Neesmu vēl pētījis kādi varianti/piedāvājumi ir Latvijā un šis ir cita topika jautājums (Divu bluetooth austiņu sapārošana no viena resursa vienlaicīgi). Ja nu kādam ir kāds viedoklis, laba ideja/variants šajā jautājumā, tad var iemest te ziņu.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Stereo resīveri ir diezgan liels retums, vismaz jauni un vēl jo mazāk normāli skanoši, es tavā vietā paņemtu atsevišķi rādžiņu klāt pie stereopastūža. Ar tv/pc var saslēgt visus, jo tiem parasti ir vismaz 4-5 ieejas.

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kur problēma uz pc vai tv palaist radio ?

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Ar PC ir neērti

 

Stereo resīveri ir diezgan liels retums, vismaz jauni un vēl jo mazāk normāli skanoši, es tavā vietā paņemtu atsevišķi rādžiņu klāt pie stereopastūža. Ar tv/pc var saslēgt visus, jo tiem parasti ir vismaz 4-5 ieejas.

Es pieņemu ka iekļauties 250 eur ar PVN (200 bez) ir diezgan neiespējami. Ar kaut ko, kas neizskatās aizvēsturisks, bet kaut kam der. Kas ar šo? - https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/fpxin.html

Stulbs jautājums, kā izpaužas atsevišķi radio? Man vajag tikai piemēru lai saprastu :)

 

 

 

Kur problēma uz pc vai tv palaist radio ?

TV negribu slēgt iekšā un nemaz nezinu vai ir radio (neesmu nekad lietojis). PC daļēji šobrīd tiek lietots kā radio avots pa dienu, kamēr neesmu mājās un sieva ar mazo. Es to neredzu kā ilgtermiņa risinājumu, tikai pagaidu.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

To jamahu pilnīgi noteikti nē, ar monitoriem viņa skanēs pabriesmīgi.

 

 

 

Stulbs jautājums, kā izpaužas atsevišķi radio? Man vajag tikai piemēru lai saprastu :)

 

Kaut kas šāds, konkrētais eksemplārs gan ir par dārgu un var atrast labākus variantus.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Tieši manas domas, ja spīd smuks ciparu displejs, tad jau tik pat labi ņem resīveri :D

 

Ja stereo, tad pliku, kā "baznīcas žurku" :D

 

Radio ļoti sarežģī situāciju, atsevišķi pagaidām budžetā neielien. Prātīgāk būtu radio pēc tam piepirkt normālu. Pagaidām datoru izmantot, kā līdz šim.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Var mēģināt šo, konkrēto eksemplāru gan neesmu dzirdējis, bet no daudzajiem dzirdētajiem NAD'iem neesmu dzirdējis nevienu, kam būtu kaut kas fundamentāli nekārtībā ar skaņu.

 

Un atsevišķu tuneri (radio) var sameklēt par 30-40 normālu eksemplāru, tikai jābūt nedaudz pacietīgam, NAD gadījumā gan tāds nebūs vajadzīgs.

Labots - nnoname
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

normundss

NAD C715 man ir bijis, priekš minicentra ir ļoti ok. C715 ir TEAC kopija (vai otrādi).   Iekšā radio, var piespraust USB puļķi ar mp3 failiem.

Skanējums ir diezgan "abrazīvs", ieteiktu ņemt klāt kādas mīksti skanošas skandas.  Noteikti ne ar metāla pīkstuļiem.

Skandas vajag 6-8 omīgas, ar 4 omīgām ātri aiziet ļoti nelabā pārslodzē ar skaļiem krakšķiem.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Metāla pīkstuļi galīgi nenozīmē asu skaņu, cik var kultivēt tās viduslaiku urbānās leģendas.

Link to comment
Share on other sites

normundss

Asa skaņa ir konkrētajam NADam. Metāla pīkstuļi, it sevišķi šajā cenu kategorijā,  to īpaši izceļ.  Ir bijuši abi, un šādu kombināciju neiesaku.

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Es no mazām sistēmām ņemtu šo: http://www.denon.ee/?op=body&id=68

esmu dzirdējis kā skan - man patīk... :) Es vēl vēlāk pilnai laimei (vai arī uzreiz) ņemtu pa daļām, tas ir neņemtu orģinālās skandas, bet gan bez skandām un klāt Dali Zensor 1 :)


Vēl pa labu cenu audiostars.lv varēja dabūt TEAC CR-H260 un tam piekomplektēt klāt Dali Zensor 1 :)

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Atkārtošos vēlreiz, metāla pīkstuļi nekādu aso skaņu negarantē, tā ir tikai neveiksmīga skandu un pastiprinātāja kombinācija (dažkārt arī avota). Un audiostārs diemžēl vairs ne Teac, ne Dali netirgo, ja nu vienīgi kādi pārpalikumi.

Link to comment
Share on other sites

Regisss

 

 

Un audiostārs diemžēl vairs ne Teac, ne Dali netirgo, ja nu vienīgi kādi pārpalikumi.

 

Kā šito saprast??? Ko tad viņi tirgo? Izklausās pēc sviesta... februārī vēl viss notikās!!! 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Dali pārstāja pirms kāda mēneša vai diviem, Teac jau agrāk noairēja, tas ko redzēji februārī visdrīzāk bija drabiņas. Mājaslapā pie cenām ir viss, ko šobrīd izplata.

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Dali cenas joprojām ir mājalapā http://audiostars.lv/price/prices.htm


Jāaizbrauc jāaprunājās ar Vladimiru... Viņiem tur bija pareizā attieksme un principā visu savu Dali ņēmu pie viņiem, jo patika labāk nekā B&W un Kef... un protams arī labāk nekā Monitor audio, Heco un pārējie... par līdzīgu cenu... Es runāju par divām skandām cenā ~2k EUR...

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Nu tad varbūt kamēr iztirgos krājumus, katrā ziņā tie esot bijuši veikala bosa vārdi, ka Dali vairs nebūs, nezinu kāpēc, nevaicā. Es arī par to neesmu sajūsmā, jo foršas skandas.

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Tikko sazvanijos... Tev taisnība... :( Ļoti žēl par šo. Pamēģināšu uzrakstīt uz Dāniju un aizlikt kādu labu vārdu par LV :)

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Nu diez vai tur labu vārdu aizlikšana ko līdzēs, jo ne jau dēļ kāda kašķīga pacienta izbeidzās, drīzāk Dali grāmatveži parēķināja atdevi vai KEF uzstādija ultimātu vai vēl kas cits, bet to jau mēs neuzzināsim.

Link to comment
Share on other sites

Tumbu īpašnieks arī piedāvā šādu aparātu - Denon AVR 1910 http://www.whathifi.com/denon/avr-1910/review

 

Kopā ar Monitor audio BX2 = 300 EUR?

 

Cik paklausījos ar savu nespeciālista ausi pie viņa, gan bx 1 gan bx2 lieliski. Varbūt jābeidz ņemties un jāpērk tas ko viņs piedāvā? Par to cenu nav labs dīls?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Tev jau būs jālieto, ja patika kā skan, tad ko daudz domāt ?

 

Nav jau nekas tur mega slikts.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Lai kā man tie kino resīveri nepatiktu un neliktos garām, taču Kasparam taisnība - pašam vien būs jālieto un ja šķiet, ka skan labi, tad kādi vēl jautājumi? :mrgreen:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Baigi forš topiks :) . Autors pārdod kinozāli 5,1 tādēļ lai samazīnātu vadu daudzumu un izmēru,dēļ mazā.Ok! Vēlas labu stereo minisistēmu,arī normāli. Beigās apsver tomēr domu par kārtīgu kīno resīveri  :) :) :) .

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bet viņam jau nebija vieta visiem tiem štruntiem no vienas kastes, pie tam tādas skandas, ko sīcis var viegli apgāzt.

Link to comment
Share on other sites

Ir iegadāts pāris Monitor audio BX2 un Denon avr 1910 resīvers. Paldies visiem kas piedalījās un palīdzeja. Ja kāds kurš piedalījās grib iedzert kādu kausu alu klusajā centrā, nākošnedēļ, tad dod ziņu PM. ;) 

 

Par 5.1 un šo kas nopirkts -   5.1 bija visi skaļruņi, izņemot centrālā tumba uz zemes. Tika nomainītas 2 mēbeles, pret 1 sekciju istabā, kā rezultātā vairs nebija vietas priekšējām tumbām un SW un tika aizvāktas aizmugurējās tumbas (tās netraucēja, bet gāja vadi gar sienu, kas traucēja).  Ta vietā vajadzēja kaut ko, kas stāvētu plauktos/uz sekcijas.  Šajā gadījumā resīvers aizņem diezgan daudz vietas, bet atrodas bērnam neaizsniedzamā augstumā, tāpat arī tumbas. Uzdevums ir panākts un domāju ka rezultāts nav slikts.

 

Pagaidām vēl cīnos ar settingiem un variantiem, bet tas būs ar laiku. Iztērēju ~50 eur vairāk nekā sākotnēji plānots, bet domāju ka risinājums noteikti ir labāks.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Setingus, ja domāti tie, kas resīverī, visus pa nullēm un visus ulučšaizerus un optimaizerus arī nafig izrubīt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Setingus, ja domāti tie, kas resīverī, visus pa nullēm un visus ulučšaizerus un optimaizerus arī nafig izrubīt.

 

Pagaidām stāv viss kā bija uzlicis pārdevējs. To grāmatu kas nāk līdzi vēl neesmu izstudējis un arī ar pieslēgšanu bija jāpiešaujas. Lēnām saprotu kas ir kas (kārtīgi nočakarējos, līdz sapratu ka TV setingos jāuzliek audio source cits, nevis TV, ja nemaldos 5.1 sistēma to automātiski detektēja un kaut kā savienojās). Nav man bijusi mājās tik nopietna ierīce un nav pieredzes šajā.

 

Paspēlēšos ar setingiem šīs nedēļas laikā, lai saprastu kas ir kas un ko, kā likt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ne gluži par autora tēmu, bet sekojoša sāpe.

 

Ir Philips S3X bookshelfi (Kā pareizāk būs latviešu valodā? Monitori). Priekš apskaņojamās telpas un manām ausīm ir ļoti labi.

 

Šobrīd tās tiek barotas pa zilzobi no portatīvā. (90% laika tiek strīmots 256k - 320k interneta chill/lounge vai deep radio).  Taču ar  lapsi un zilzobi īsti nav aršana.

 

Gribēju vaicāt, vai ir kāda kaste, kura spētu gremot interneta radio un arī skaisti izskatītos grāmatu plauktā? Attiecīgi tur aizvelku interneta vadu , tad no tās caur optisko vai zilzobi varētu barot tās s3x. ko ieteiksiet ?

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...