Jump to content

Gaming dators 450-550 e


Myco
 Share

Recommended Posts

· Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa

Ir tāds teiciens "Muļķi tur par gudru kamēr viņš klusē" un šeit var smelties daudz un visādas gudrības, kurās vairs neiedziļināšos, tam nav jēgas.

Link to comment
  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    53

  • Rubenis

    20

  • Bomaars/C12

    70

  • Toļiks

    55

  • 1 month later...
Toļiks

 

 

Nepaies ne daži mēneši kad tiks upgreidota sistema uz r9 300(cik ta vairs atlika, jāpaciešas)
Gribu redzēt kā tā vecā klauga FX6300 spēs tikt galā ar viņu  :crazy:  
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nekad nav bijis problēmu pavilkt r9 280x, tu meti meti kkadus testus līkus no amatieru krājumiem( ka pat r9 280 pilnībā nespēj izmantot), protams es tev parādiju(ka pat r9 280x tiek noslogota max) cik patiesībā "gudrs" tu esi domāju drusciņ augstākai kartei ar nebūs problēmu :)

Katrā ziņā man pat ar r9 280x viss ir čikeniekā un arī būs un būtu, atšķirībā no tevis kam varētu nakt iesvīst kad partrauks jaunakajam spelem updeitot draiverus pēc gada vai 1,5? m?


P.S. Izskatās ka toļikam nav tiešam ko darīt kā specom atjaunot vecu tēmu, tā vien gribas parādīt kāds toļiks esi? Vne?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
tu meti meti kkadus testus līkus no amatieru krājumiem

Nu un amatieru vai ne amatieru kāda tam ir atšķirība rezultāti ta vienalga tie paši galu, galā tu gan vari būt naivs kā strauss galvu smiltīs iebāzis un domā ka viss būs kārtībā. 

 

 

Nekad nav bijis problēmu pavilkt r9 280x

R9 280X tev nav nekāda R9 300X.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa

Vechi - varbuut uztaisat pashi savu topiku, piemeeram "Toļika un Bomaara shovs"?

Un tur arii risiniet savas sarunas.

Citaadaak jums sheit jau n-tie topiki, kur nekas cits nenotiek kaa censhanaas pieraadiit, cik viens gudraaks par otru.

Personiigi ZB jau.

  • Patīk 4
Link to comment
Bomaars/C12
· Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa

Nejau es atjaunoju vecus topikus...toļiks kā fantamas aiz neko darīt sāk atjaunot menesi vai div vecus topikus

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa

@Toļiks, tev bikses spiež? Intereses pēc gribētos tevi kādreiz satikt, vienmēr ir bijusi kaut kāda vēlme zināt, kādi dzīvē ir visi tie aizmonitoru varoņi, ikdienā neesmu sastapies ar nevienu indivīdu, kurš savā uzvedībā būtu kaut vai daļēji pielīdzināms tev.

Link to comment
Toļiks
(labots) · Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa

Emilz tu ari tagad te raksti tā takā es te būtu kaut ko galīgi šķērsām sarakstījis un vispār vajadzētu rakstīt pa tēmai nevis te pa kreisi kaut ko tukši muldēt.


 

 


 

 

Intereses pēc gribētos tevi kādreiz satikt, vienmēr ir bijusi kaut kāda vēlme zināt, kādi dzīvē ir visi tie aizmonitoru varoņi

Čalīt tev būtu ar to jāsamierinās ka tavs vispārējais viedoklis ne vienmēr ir pareizs un tavā garajā daiļtčibrika runā arī ir pa kļudai neviens nav ideāls. 

Labots - Toļiks
Link to comment

Neliels offtopiks.

 

Kāpēc vēl ar vien pērk portatīvos spēlēm? Kāpēc? Vai tiešām jādzenā spēlīte sēžot parkā uz soliņa? Tak nopērciet sakarīgu desktop PC pa ~500EUR(iekļauta arī moņa cena), un tad lieciet kādas tik vēlaties videokartes! Ja neapmierina esošā - ir iespējas "augt" nemainot visu sistēmu!

 

Ja video vai monis paliek šaurā vieta - nomaini un atkal viss ir labi!

 

Ar portatīvo - pēc pāris gadiem to varēsi mainīt pret jaunu. Stacionārajam kompim - veic upgreidu un atkal dzenā spēlītes.

 

Protams, bagātie dara kā grib - ja esi "bagātais", tad šis mans posts nav domāts Tev.

 

P.S. Ja pareizi saprotu, tad šeit ir runa par stacionārajiem kompjiem. Tomēr kāpēc cilvēki cenšas pirkt lētā gala "spēļu" notebukus... vai tiešām nesaprot elementāras lietas, vai problēma ir mārketingā, kurš saka, ka notebuks ir "kruti" :)

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Netaisīšu jaunu topicu bet pafantazēšu tepat :)

Kaut kad 2012 gada beigās saliku spēļu kasti uz I5 3470 bāzes.

Tagad ir pagājuši ~2 gadi, un šis pats procis lēto I3 galu izspārda bez variantiem un arī I5 ceturtie ir palikuši biku jaudīgāki, bet par kādu cenu ...

Uz ko velku? Savajadzējās sakomplektēt normālu spēļu kasti uz I3/I5 bāzes, skatos un domāju ... 2012.gada izlaiduma procis joprojām spēkojas ar 2014/15 gada izlaidumiem ... Attīstība ir apstājusies?

Vai ir vērts izmest 100Eiro par dažiem FPS?

Link to comment
Share on other sites

 

 

2012.gada izlaiduma procis joprojām spēkojas ar 2014/15 gada izlaidumiem ... Attīstība ir apstājusies?

Jā attīstība tiešām ir apstajusies...daļēji tas skaidrojams ar to ka Intelim nav konkurences no AMD...kā arī ar to ka ir sasniegti zināmi tehniski limiti..

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
(labots) · Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Attīstība ir apstājusies?

Nē konkurence ir apstājusies! Un paldies varam teikt AMD kurš neko pat nemēģina darīt lietas labā.

Labots - Toļiks
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa

 

 

AMD kurš neko pat nemēģina darīt lietas labā.
 

Spriežot pēc kā? Tu kaut kāds AMD darbinieks esi? Neesi? Ak, tā. Tu maz zini, cik ilgu laiku vajag, lai izstrādātu jaunu CPU, pavisam jaunu arhitektūru? Vai vismaz to, cik daudz naudas tas prasa? Nē? Nu, kas ir ar tevi, tad ko tu te maisies vīru sarunās!

Link to comment
Toļiks
(labots) · Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Spriežot pēc kā?

Tieši pēc tā ka pēdējo 3 gadu laikā AMD nav uztaisījis nevienu jaunu konkurētspējīgu procesoru, protams neskaitot tādas drupačas kā AMD APU sviests.

 

Tu kaut kāds AMD darbinieks esi

Darbinieks es neesmu bet patīk pateikt taisnību acīs.

 

Tu maz zini, cik ilgu laiku vajag, lai izstrādātu jaunu CPU, pavisam jaunu arhitektūru?

Intel spēlēdamies jaunu CPU uztaisa par apmēram 1 gadu, jauna arhitektūra viņiem aizņem apmēram 2 gadus.

 

Vai vismaz to, cik daudz naudas tas prasa?

Protams ka tur vajag daudz naudas bet kā ta tu nopelnīsi neieguldot naudu ?

 

Nē?

Jā!

 

Nu, kas ir ar tevi, tad ko tu te maisies vīru sarunās!

Es nemaisos tu jau visu laiku lien pa vidu ar savu nepareizo vispārējo viedokli.

Labots - Toļiks
Link to comment
Bomaars/C12
(labots) · Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa

Domāju toļik ne tu esi experts, ne tu būsi tāds, par naudas ieguldīšanu vispār nerunā labāk, ja lielākais ko tu esi iegūldījis kaut kur ir varbūt kāds tūkstotis-ši... Ar zaudējumiem strādājot piesaistīt baigās naudas ir pagrūti, tāpēc tas viss notiek lēnām...intel ir katru gadu ento miljonu peļļņa, viņi var iesaistīt ļoti daudz resursu lai kaut ko izveidotu...

Bet ja tu baigais experts tak paņem pats savu cpu izveido kur problēma? Neieguldīsi nebūsi vinētajs ne tā? Bet ak vai kur tu rausi miljonus un kas tev viņus dos  :grin:

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Toļiks
(labots) · Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Domāju toļik ne tu esi experts, ne tu būsi tāds

Ne tev spriest tu vispār nedomā ko raksti bet tikai tupa spaidi pa klaviatūru un aizstāvi korpurāciju kura gremdē visu kopējo procesoru veiktspēju un to cenas.

 

 

Ar zaudējumiem strādājot piesaistīt baigās naudas ir pagrūti, tāpēc tas viss notiek lēnām

Un tu esi padomājis kādreiz tieši kādēļ viņi strādā ar zaudējumiem kur ir viņu vaina un ko viņi nejēdz darīt ?  

 

 

Bet ja tu baigais experts tak paņem pats savu cpu izveido kur problēma? Neieguldīsi nebūsi vinētajs ne tā? Bet ak vai kur tu rausi miljonus un kas tev viņus dos 

Uz tāda mēroga muļķībām es netaisos atbildēt.

Labots - Toļiks
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa

 

 

korpurāciju kura gremdē visu kopējo procesoru veiktspēju un to cenas
 

Nē, muļķīt, tu esi tas, kas to visu gremdē. Jā, jā, tu dzirdēji pareizi. Tu kā patērētājs esi tas, kurš to 'gremdē'.

Link to comment
Toļiks
(labots) · Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Nē, muļķīt, tu esi tas, kas to visu gremdē. Jā, jā, tu dzirdēji pareizi. Tu kā patērētājs esi tas, kurš to 'gremdē'.

Jā un es viens esmu pie tā visa vainīgs tikai kādā veidā to tu nesi spējīgs apskaidrot. Pietiks dzīt bulšitu nu cik var, zinu ka tev patīk AMD bet iebraukt šitādās galējībās nu nezinu vai tiešām tu neredzi kas apkārt notiek vai vienkārši neesi gatavs samierināties ar reālo situāciju.

Labots - Toļiks
Link to comment
Bomaars/C12
· Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa

 

 

ko viņi nejēdz darīt ? 


Vismaz kāds to kompāniju ir izveidojis līdz tādam apgrozījumam, pieņemu tev gudrajam nav savas kompanijas kas kaut miljonu apgrieztu? Tad ko tu runā par jēgšanu un nejēgšanu 
Link to comment
Toļiks
(labots) · Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Vismaz kāds to kompāniju ir izveidojis līdz tādam apgrozījumam, pieņemu tev gudrajam nav savas kompanijas kas kaut miljonu apgrieztu? Tad ko tu runā par jēgšanu un nejēgšanu 

Beidz izlikties par stulbu tiešām āksts kāds man sakars vispār ar kompānijām un apgrozījumu. Te tiek salīdzinātas 2 kompānijas un tu to lieliski apzinies viena no viņām jēdz otra nejēdz. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Bomaars/C12
· Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa

Tev ir smagas problēmas ar saprašanu, ne vienmēr visiem viss var būt ok, daži ienāk labāk iznāk kads labāks produkts un iejiet atrāk pasaulē utt...un tā pēkšni ar kkādu tur jēgšānu vai nejēgšanu sakara tur nekāda...Bet tu jau experts kur zina visu tikai kuram nav nekā viszinim

Link to comment
Toļiks
(labots) · Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Bet tu jau experts kur zina visu tikai kuram nav nekā

A kam jābūt ? Man atšķirība no tevis vismaz ir kaut kāda loģiskā domāšana un uz dullo es nekad neko nerakstu kā tu to esi ieradis darīt. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Bomaars/C12
· Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa

Nu es domāju ka tieši otrādi, kā šajā tēmā vecajā aizvakar iespamoji bezjēgā...

Nu kā mineju kompaniju AMD tā pat kā intel kāds ir radijis un tas ir aivedis tālu, pieņemu ka tu neko tādu nesi paveicis tad par kādu jēgšanu un nejēgšanu tu runā vispār saistībā ar to ko viņi dara?

Link to comment
Toļiks
(labots) · Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Nu kā mineju kompaniju AMD tā pat kā intel kāds ir radijis un tas ir aivedis tālu, pieņemu ka tu neko tādu nesi paveicis tad par kādu jēgšanu un nejēgšanu tu runā vispār saistībā ar to ko viņi dara?

Nenovirzies no tēmas un neiesaisti mani tur kur pats nekad dzīvē nebūsi!

 

Nu es domāju ka tieši otrādi

Domāt tu vari daudz ko nu zinām mēs cik gudrs tu esi. 

 

 

daži ienāk labāk

Bet ja neiznāk vispār 3 gadi jau pagājuši un vel nez cik ilgi jāgaida dievs vien viņu zina.

Labots - Toļiks
Link to comment
Bomaars/C12
· Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa

Bet es jau netirsu ka viņi nejēdz tāda jau atšķiriba...bet pec tavas runas tu totals guru

Link to comment
Toļiks
(labots) · Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Bet es jau netirsu ka viņi nejēdz tāda jau atšķiriba...bet pec tavas runas tu totals guru

A kā to savādāk lai pasniedz ? Gaidīt kamēr viņi vispār nolaidīs CPU tirgu līdz bezdibenim ? Tā tev viss liekas normāli ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Bomaars/C12
· Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa

Tak iedot 100miljonus viņiem un domāju atri tev būs jauni cpu, nav jau viņu pienakums kko nodrišināt...Tu atbalsti intel, zinot ka jau bezmazvai tuvojas monopols un tiek parmaksāts par minimālu ieguvumu ar katru sēriju, bet tas jau nepalīdzes intel monopolu mazināt :D Bet nu redzēs redzēs ies tuvak 2016 gads skatīsimies ko amd būs sagatavojuši no cpu

Link to comment
Toļiks
(labots) · Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Maijs 27, 2015 - Herņa
Tak iedot 100miljonus viņiem un domāju atri tev būs jauni cpu, nav jau viņu pienakums kko nodrišināt...Tu atbalsti intel, zinot ka jau bezmazvai tuvojas monopols un tiek parmaksāts par minimālu ieguvumu ar katru sēriju, bet tas jau nepalīdzes intel monopolu mazināt Bet nu redzēs redzēs ies tuvak 2016 gads skatīsimies ko amd būs sagatavojuši no cpu

Tu tik nedomā ka es tur kaut kāds baigais intel fans ja būtu pieejami ātrāki AMD procesori ar normālu jaunu soketu gan jau ka pirktu arī AMD bet par cik AMD nav ko piedāvāt lūk arī izveidojās šāda veida situācija kurā apmierināts nav neviens cenu un veiktspējas dēļ arī intel spēlē uz to un vienlaicīgi pelna miljonus uz jaunajiem procesoriem kuri ir par 5% ātrāki par iepriekšējiem un tajā pašā brīdī AMD sēž rokas klēpī salicis nu gaida pastardienu. Redzēs ko viņi tur sataisīs tajā 2016. gadā es vismaz ceru ka viņi nebūs uz vecā soketa jo tas būtu ļoti liels solis atpakaļ.

Labots - Toļiks
Link to comment
Antons ar lielo burtu

 

 

kā arī ar to ka ir sasniegti zināmi tehniski limiti..
Kas tie ir par limitiem, kas aiztur attīstību ? 
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Silikona limiti. Tie gan vēl nav sasniegti, tas nav ņemams vērā.

Kad sasniegs tos, pāries uz citu materiālu. Jau kādu laiku atpakaļ kaut kur bij rakstīts, ka tiek pētīta grafēna lietošana šim nolūkam 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā attīstība tiešām ir apstajusies...daļēji tas skaidrojams ar to ka Intelim nav konkurences no AMD...kā arī ar to ka ir sasniegti zināmi tehniski limiti..
Nē nu pipec, Tu strādā kādā no Intel filiālēm, jā tik gudri sāc runāt par tehniskajiem limitiem, vai esi kārtējais, kas palasījis dzeltenos žurnālus? Kārtējo reizi nezinām, bet mēģinām tēlot gudro!

Kādreiz ar par 45nm teica, beigas un tagad ir krietni zem!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādreiz ar par 45nm teica, beigas un tagad ir krietni zem!

 

Es skatos reālus testus ;)

 

Nu palīda zem 45nm un ?

 

Piemēram starp 32 un 22nm pie vienādiem GHz nu nav nekāda baigā preformances atšķīrība lai visi skrietu mainīt 32nm pret 22nm...un nav tā ka 22nm stokā ietu uz 5-6 GHz


 

 

AMD atkal dod vaļā ne pa jokam jaunās kartes būs tās pašas "rebrandotas" vecās.

 

Mjā, diemžēl tā izskatās...NV tad varēs likt GTX980Ti cenu kādu grib...

Link to comment
Share on other sites

Man pašam šobrīd ir vecais labais E8500 C2D.. neteiktu, ka sliktāks kā haswell pentiums vai i3.. papagaiļus gan neesmu mērījis, bet i spēlēm pietiek, i hd video nekādas problēmas. Protams, gaidu win10.. 5. paaudzes i3/i5.. un tad jau manīs, iespējams, atsvaidzināšu PC..

 

Par GPU man gan pašlaika vēl tumša bilde.. ir doma par GTX960, bet nu.. gan jau nāks tuvāk.. redzēs.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Jā laikam 4GB bet HBM 


4GB HBM vs 8GB DDR5

Memory Bandwidth 640 GB/s(4GB HBM) vs 320 GB/s(8GB DDR5)

Vai arī 4GB HBM(640 GB/s) VS (176 GB/s) 4GB DDR5

Sanāk ka HBM ir 4x ātrāka

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Jā laikam 4GB bet HBM  4GB HBM vs 8GB DDR5 Memory Bandwidth 640 GB/s(4GB HBM) vs 320 GB/s(8GB DDR5) Vai arī 4GB HBM(640 GB/s) VS (176 GB/s) 4GB DDR5 Sanāk ka HBM ir 4x ātrāka

Bet vai ar tiem 4GB atmiņas pietiks ? Ir tak spēles kur atmiņa iet pāri 4GB ja nemaldos.

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nez saistībā ar atmiņu izskatas daudzsološi...x4 atrāka tas jau būtu paliels solis uz priekšu...ies laiks rādīs

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...