Jump to content

No Linux servera pēc augšuplādes pazūd fails


artG
 Share

Recommended Posts

Sveiki,
vēlējos pajautāt, varbūt kādam ir bijusi līdzīgi, pēc veiksmīgas failu augšup lādēšanas fails pazūd, gan izmantojot Filezilla, parāda ka fails augšuplādēts, bet pēc refresh, fails pazūd, tā pat arī notiek arī caur cPanel. Tieši ar php failu, uz servera stāv daudzi tāda veida faili, bet šis ir vienīgais kurš pazūd, ir kādi ieteikumi, kā rīkoties?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nē nav gan, interesanti liekas, ka ja failam nomaina formātu uz piemēram css, tad serveris failu saglabā

Labots - artG
Link to comment
Share on other sites

Kāds tieši hostings tiek izmantots un kāds faila formāts?


jo  līdzīgu tatiku esmu redzējis bezmaksas hostingiem ,kas dzēš failu,kas ir mp3 vai  mp4 utt.. formātā  ,jo  uzskata ,ka, tas varētu nelegāls vai pārsniedz pieļaujamo  augšuplādes lielumu tad tiek dzēsti.


Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Nav tīši/netīši kaut kāds cgi-bin skripts vai cron jobs uzlikts, kas dzēš *.php failus?

Ja ne, tad, kā minēja kolēģi - zvani vien uz hostinga supportu.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāds tieši hostings tiek izmantots un kāds faila formāts?
 

Izmantoju bezmaksas byethost.com,es viņu izmantoju jau kādu gadu,nekas tāds ar php failiem nav noticis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

cilveeks izmanto kaut ko bezmaksas un briinaas... gan jau safe rezjiims servakaa ar visam no taa izrietosjajaam sekaam.

Es brīnos tāpēc,ka pēdējo gadu laikā ,esmu tur licis ļoti daudz ko un šī ir pirmā reize, kad kkas tiek dzēsts
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Kāpēc brīnies? Kāpēc prasi šeit? Kāpēc nekontaktē ar supportu? Droši viens supporta nav? Viņiem vienkārši apnika cīnīties ar spameriem un botnetiem?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc brīnies? Kāpēc prasi šeit? Kāpēc nekontaktē ar supportu? Droši viens supporta nav? Viņiem vienkārši apnika cīnīties ar spameriem un botnetiem?

tāpēc,ka parasti strādāja, nevarēju saprast mana vaina vai viņu 
Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Vai jebkāds php fails pazūd?

Arī tāds, kas satur tikai zemāk redzamo kodu?

<?php echo "something nice"; ?>
Link to comment
Share on other sites

Paldies, ka pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā, bet sazinājos ar supportu, tagad viss kārtībā

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...