Jump to content

Optika


Episode29
 Share

Recommended Posts

Ok , sveiki guru :) prasu jūsu padomu. Man ir vajadzīgs optikas testeris ar kuru es varētu piemēram saprast dzīslu pārus abos galos un atzīmēt tos piemēram, saprotu ka tāds aparāts pastāv , tik nezinu kā tādu sauc...un kur tādu var iegādāties/iznomāt.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Uz Argusu vari uzvanīt, tur fluki pārstāv, lemona arī varbūt ir, bet pirkt būs sālīti, labāk tomēr noīrēt, tādu iespēju arī piedāvā.

Edited by Kaspars12
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

tavam nolūkam lieliski der vizuālais bojājumu meklētājs (visual fault finder) jeb parastais redzamais lāzers. ar tā palīdzību var viņā galā atrast vajadzīgo dzīslu.

Link to comment
Share on other sites

Tas nav kaukāds trolls? Vai kādam ir minējums kā šāds variants varēja rasties?

 

Optikai parasti ir dažādu krāsu apvalki dzīslām. Ja viņš neko nejēdz no optikas, tad ko viņš iesāks ar to testeri? Metināmais viņam ta nav!

Link to comment
Share on other sites

McB apsities ap sienu vienreiz un paprovē to izdarīt piecas reizes pēc kārtas. Iespējams autors negrib jaukt kaseti ārā, lai apskatītos kādā krāsā dzīslas, jo aiz metinājuma trubiņām tālāk iet tikai marķēšana un piktēļi parsvarā ir vienas krāsas. Autora gadījumā - parastākais lāzerīts, izskatās kā pildspalva- piespraud vienā galā un tad skaties otrā- kur stars parādās. Tiesa, nav lēts, takā meklē, kurš varētu aizlienēt. Testeris tev būtu vajadzīgs, ja dzīslas bojātas vai atstarojas signāls, vai rodas zudumi un tad būtu tikai divas iespējas- vai nu (ja piem dzīslas pārāk azliektas kasetē- `pataisnot`, vai meklēt jau metināmo un čp gadījumā vēl muftu (ja piem. sačakarēts kabelis pa ceļam))

Edited by HTC
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

HTC paldies , cik es saprotu tad man ir galos SC connectori(Balti) , optika ir SM , tagad domāju cik liela nozīme ir tiem "nm"

Link to comment
Share on other sites

Lai atrastu "galus" tev vajag kaut ko tādu  - pirmais kliks ebayā

 

 

Ja optika ir SM - būs 9nm, bet meklējot galus nav būtiski kāda MM/SM.

Būtiskāk, kāds ir konektors (SC/LC), bet parasti tajos "fault locatoros" ir nepieciešamās pārejas.

Edited by hero
Link to comment
Share on other sites

Pēc pieredzes varu teikt, ka pie spiestas vajadzības var izlīdzēties arī ar "lāzerīti", ko uz tāfeles spīdināt. Bišku gan ir jāpačakarējas, lai ietrāpītu šķiedrā, bet garam pačkordam otru galu atrast var. Protams, ka tas neder liela apjoma gadījumos, ja vienīgi gadās kāds ļoti pacietīgs cilvēks

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...