Jump to content

Dators pēc videokartes draiveru uzinstalēšanas slēdzas iekšā ar BSOD


Kukuliitis

Recommended Posts

Spēlēju spēli , kompis uzkārās ,restartēju datoru , dators slēdzoties iekšā neslēdzās ,kā parasti ,bet slēdzoties iekšā uzmeta BSOD.Iegāju caur safe mode atinstalēju display drivers un dators ieslēdzās iekšā caur normal mode.Bet tagad ir problēma nevar paspēlēt nevienu spēli , jo nav videokartes draiveru (Iet tikai kkādi minigames vai vecie - stronghold,starcraft u.c.).

Mēģinot uzinstalēt Windows piedāvātos NVDIA draiverus ,dators tos uzinstalē ,bet prasa restartēt datoru , to izdarot atkal slēdzoties iekšā BSOD.Domāju paņemt draiverus no Nvidia mājaslapas sameklēju Nvida 8500GT draiverus uzinstalēju ,bet sekas tādas pašas kā ar windows piedāvātajiem draiveriem.Videokarte beigta?Vai instalēju nepareizos draiverus?Kautkas cits beigts? Ceru uz drīzu sakarīgu atbildi! :) 


P.S. Pirms sāka mest BSOD Dažreiz kropļoja grafikas rādija kautkādas svītras tekstūra vietā ,bet tas notika ļoti reti un uz īsiem brīžiem.

Link to post
Share on other sites

 

 

P.S. Pirms sāka mest BSOD Dažreiz kropļoja grafikas rādija kautkādas svītras tekstūra vietā ,bet tas notika ļoti reti un uz īsiem brīžiem.

 

pietiek jau ar šo tekstu, lai pateiktu ka karte ir beigta 

Link to post
Share on other sites

 

 

Bet Atinstalējot draiverus iet , tāpat beigta?

Bet protams. Bez draiveriem tiek izmantoti standarta algoritmi kā lasīt videokartes padotos signālus. Uzinstalējot draiverus sistēma var lasīt tā kā būtu jālasa ar draiveriem, bet kartes defekts dod nepareizu signālu un notiek vai nu BSOD vai melns ekrāns. Manā pieredzē trīs tādas kartes ir bijušas, viena pa garantiju aizgāja, viena miskastē un viena tik cepta.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...