Jump to content

Pārdodu HandsFree un Portable audio


Reigo

Recommended Posts

Pārdodu sekojošas lietas:
Parrot MINIKIT Neo brīvroku sistēmu - bluetooth. Cena: 25 EUR - Pārdots
Praktiski nelietots. (nav lietošanas pazīmju) Neatrada pielietojumu pie manis. Tūr mašīnā aptuveni nedēļu, kad ir pilnībā uzlādēts. Lādējās no tā paša micro usb štekerea kā tagad visi telefoni. Ļoti kvalitatīva un spēcīga skaņa. Profilos var būt vairāki lietotāji. 

 

Marshall ACTON BLACK SPEAKER Cena: 180 EUR 
marshall-acton-black-connected-970x646-c
Bluetooth stream supports no telefoniem. Ir arī parastais Line In no austiņu štekera (nāk komplektā) protams. 
Jauns. (tika izpakots lai notestētu, bet nekas nav iepakojām saplēsts) 
All in One audio sistēma. Links uz iekārtu mājas lapā
Komentāri:
Veči, man mājās ir RRR 150W Subis un RRR torņi, ko darbina nopietns resīveris un es zinu ko runāju. Šitās mazai sātāns skan kā vellns!!! Tas liekas vienkārši neticami kas no viņa nāk ārā, redzot viņa izmērus - šķiet ka tā ir melnā maģija shura.gif (gan bass gan augšas). Sver viņš tikai 3 kg (faktiski ir bez problēmām iebāžams mugursomā), bet viņš uztaisīs diseni jebkurā 20-30m2 istabā. Faktiski man bija tā, ka es viņa basus, kad skaļums bija 1/2 uzgriezts, dzirdēju ļoti izteikti caur divām durvīm (esot virtuvē). Man pat palika bail no kaimiņiem, jo pulkstens bija pēc deviņiem jau. 
Viņam ir 4" subis. Iekārtas kopējā elektriskā (ne mūzikas) jauda ir reitēts @70W, kas nozīmē, ka viņš rukātu arī zaļā dabā no auto piepīpētāja ar 220V pāreju. Ja jums mājās jau nav milzīgas audio sistēmas, kā man, un negribas neko drausmīgi lielu pa pus istabu, bet stilīgu - tad šitas ir priekš Jums! smile.gif wink.gif
Protams pirms pirkt varat paklausīties, ja man neticat! smile.gif
Review: http://www.digitaltrends.com/home-theater/marshall-acton-bluetooth-speaker-aims-deliver-meatloaf-sized-sound-beck-sized-box/

 

A

n homage to Marshall’s legendary amplifiers, the Acton features the same iconic vinyl-wrapped cabinetry and tweed speaker screen that make Marshall amps so easily recognizable and road-worthy. The Acton promises to sound killer, too, porting over the Stanmore’s robust bass, wide-open midrange, and treble so versatile it can go from delicate to destructive in the blink of an eye


(Salīdzini LV cipars: ~ 220 EUR)

Labots - Reigo
Link to comment
Žaks Noriss

Kāds tam Marshall ir Bluetooth standarts?

Link to comment

Papagaili ņemu, skaties PM!

Link to comment

Par BT standartu. Šis saits apgalvo, ka 4.0:

http://9to5toys.com/2014/10/20/marshall-iconic-bluetooth-speaker-new/

 

 

Unveiled back at IFA 2014, the Acton features a standard 3.5mm jack as well as typical Bluetooth 4.0 for smartphones and tablets to drive the active stereo speaker and bass reflex system. It packs in one 4-inch woofer and two 3/4-inch tweeters to offer what Marshall calls “balanced audio boasting a clear midrange, extended highs,” and “powerful deep bass [that] seems to defy the laws of nature for its small size.” It spits out a frequency range of 50 to 20.000Hz with a crossover frequency of 4200Hz between the woofer and tweeters.
Link to comment

Saukt marshall bluetooth speaker par Portable, ja iekārtai nav baterijas ir nedaudz nepareizi :)

Darbā tāds kabinetā stāv, par iekārtu varu teikt tikai to labāko.

+1 par iekārtas kvalitāti un skaņas kvalitāti un jaudu (izņemot ja gribas klausīties tuc tuc, bum bum, Jo priekš house un tehno šīs speaker nebūs paredzēts). Par izskatu nemaz nerunājot. :)

 

free bump :)

Labots - Ertex
Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...