Jump to content

Portatīvā datora ekrāna problēma


blueprint1234
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Rakstu Jums saistībā ar sava portatīvā datora problēmu, kas jau uzradusies kādu labu laiciņu atpakaļ. Gribēju noskaidrot, varbūt kādam ir bijusi līdzīga situāciju, vai arī labākajā gadījumā kā to varētu novērst.

 

Tātad, datoram ir tāda problēma, ka tas rāda nepareizu krāsu salikumu, proti, vietās, kur ekrānā vajadzētu rādīties melnām krāsām, tās tiek aizklātas ar sarkanu krāsu, un vietās, kur ir balta krāsa vai arī jeb kāda balta vieta ekrānā, šī baltā krāsa man rādās kā Cyan ( grūti pateikt latviski, kas tā par krāsu). 

Līdz ar to, vēlējos noskaidrot, kas tā varētu būt par problēmu, kā arī vai kāds var kaut ko ieteikt. Zinu, ka sliktākajā gadījumā jāved uz remontu, bet tur jau atkal varētu atstāt lielu naudu par remontu, nezinot pašam kas par problēmu.

Vēlējos piebilst, ka ar video karti viss ir kārtībā, portatīvais dators tika pievienots pie atsevišķa monitora un viss strādāja kā vajag. Kā arī, esmu atklājis, ka šī problēma tiek novērsta gadījumā, kad tiek uzlikts neliels spiediens noteiktā vietā laptopam, šajā gadījumā tā ir vieta pie dzesētāja stieņa, kas kaut kādā veidā nospiež kaut ko. Iespējams, ka nav kāds kontakts vai kas, bet nav jau man nojausma, kur tieši.

 

Links uz video, kur detalizētāk Youtubā var redzēt šo problēmu: https://www.youtube.com/watch?v=kybH1iJhDdQ

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

YT video ir komentārs

 

 

 

FIXED PROBLEM WAS MONITOR CABLE 
RIGHT UNDER THE KEYBOARD
IT MOVED LITTLE BIT FROM SOCKET
PUT IT BACK AND EVERYTHING IS OK
Link to comment
Share on other sites

mjā, problēma varētu būt no MB lcd kabeļa soketu līdz ekranam. Par cik laptops un tā specene nav minēta - tikpat labi pārkarsis ATI 3xxx, 4xxx sērijas video čips 

Labots - Lappy
Link to comment
Share on other sites

blueprint1234

Acer Aspire 8730. Bet video karte ir mainīta un tā ir ATI Radeon HD 4500/5100 Series

Link to comment
Share on other sites

:facepalm:

Braucu pa ceļu, pēkšņi nokrita ritenis! No kā tas tā varētu būt? Nu brīnumi... nu kā tā tā var būt...

Ak jā, aizmirsu piebilst, es pirms tam ar speķainiem tizliem pirkstiem mainiju riteni!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

(jaunu tēmu/topiku neveidoju - postēju šeit)...

 

Mans mājas kompis kaut kādu gļuku (1gab, vienu gļuku!) sācis mest laukā...
Acer Aspire E15.

Ieslēdzot īsu brīdi lādējas Acer logs, bet pēc tam uzreiz paliek melns (nepārlec uz Win 10 logu) - viss.
Kompis dūc, nekas nenotiek... Vienīgā izeja - izslēgt ar to pašu ieslēgšanas/izslēgšanas pogu. Un startēt vēlreiz.
2x ielādējas normāli, citreiz ielādējas normāli ar 1x...
Savādāk - viss strādā normāli! Gļuks ir tikai ieslēdzot kompi (parasti 1x dienā, vakarā).

Ir aizdomas, ka gļuks parādījies uzliekot Win 10. Windows nekādas kļūdas neparāda - tiesa gan... ir viens sīkums,
pirms ielādes neparāda smuku fototapeti (katrreiz tai jābūt savai bildei) - 2 kompim tas tā ir.

Kas tas ir?... kāds programmu gļuks?, vai kompim kaut kas vienkārši lēnām "birst nost"?... 984369075.gifIr kādam pieredze?
Vispār jau - vēl 24 mēnešu garantija no 36-iem palikusi. Ja pareizi saprotu - tad tā attiecas gan uz kompi, gan uz licenzēto Windows.
Būs vien vēl jāpapēta tas viss... un jānes uz garantijas salūnu.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Taisni kā tējkanna, strādā-nestrādā... Kur šitādi rodas? Kas to win10 tad īsti lika?

Labots - Donkeyhot
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot... nu kā?, oriģināli tam kompim Win 8.1 nāca - Win 10 uzinstalējās pats, par Brīvu :)

Kas izbrīna? Darba Samsung datoram tas pats - Win 10 uzinstalējās pats (tam kompim gan nekādas problēmas pagaidām netiek novērotas).

 

intervall - Paldies par viedokli.

(es neesmu nekāds datorspečuks, vienkārši lietotājs.

ja pats netikšu galā - nesīšu uz servisu...).

 

Savukārt, par Windows garantiju - atceros, reiz uzņēmums nopirka jaunu kompi (māsa bija lietotājs),

tas Win tur kaut ko noklājās kaut kādu 5 dienu laikā. Arī!, kompis nestartējās, nelādējās iekšā - melna bilde. Loģiski!, ka nesa uz garantijas servisu (uz Elkor laikam, Brīvības ielā).

Bez maksas sadarīja visu, lai strādā... Tāpēc arī šāds viedoklis.

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Savukārt, par Windows garantiju - atceros, reiz uzņēmums nopirka jaunu kompi (māsa bija lietotājs), tas Win tur kaut ko noklājās kaut kādu 5 dienu laikā. Arī!, kompis nestartējās, nelādējās iekšā - melna bilde. Loģiski!, ka nesa uz garantijas servisu (uz Elkor laikam, Brīvības ielā). Bez maksas sadarīja visu, lai strādā... Tāpēc arī šāds viedoklis.

 

Tur varēja būt arī kāds dzelzis vainīgs, piemēram HDD, tāpēc arī pa garantiju saveda kārtībā! 

Link to comment
Share on other sites

"win 10 uzinstalējās pats" , interesanti būtu uzzināt kā tas iespējams, tad man nevajadzētu lieki klikšķināt.

Link to comment
Share on other sites

:)  Man arī nākas klikšķināt, lai viss notiktu! Ja viss notiktu pats no sevis bez lietotāja ziņas, tad jau drīz nebūtu neviena Win7 un Win8 datora, kam ir aktīvi automātiskie atjauninājumi. Visi jau būtu upgreidojušies uz 10 paši no sevis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

...Man arī nākas klikšķināt, lai viss notiktu! Ja viss notiktu pats no sevis bez lietotāja ziņas, tad jau drīz nebūtu neviena Win7 un Win8 datora, kam ir aktīvi automātiskie atjauninājumi. Visi jau būtu upgreidojušies uz 10 paši no sevis.

 

Un mega-daudz šos klikšķus nācās veikt? :) Yes vai No, šur tur ķeksīti ielikt... nu cik?, savi 10-it klikšķi, max. Visu pārējo 2h laikā dators paveica pats.

Cilvēki,

Jūs reizēm esat dīvaini...

Link to comment
Share on other sites

Dīvaini ir cilvēki, kuri uzskata, ka softa gļuki iekļaujas dzelža garantijā. Un pilnīgi pietiek ar vienu klikšķi ne tur, lai sasiptu sistēmu līdz aprakstītajam stāvoklim, un tam klikšķim nav obligāti jābūt pie w10 apgreida loga.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dīvaini ir cilvēki, kuri uzskata, ka softa gļuki iekļaujas dzelža garantijā. Un pilnīgi pietiek ar vienu klikšķi ne tur, lai sasiptu sistēmu līdz aprakstītajam stāvoklim, un tam klikšķim nav obligāti jābūt pie w10 apgreida loga.

 

Nevajag iejusties Dieva lomā.

Link to comment
Share on other sites

Ieslēdzot īsu brīdi lādējas Acer logs, bet pēc tam uzreiz paliek melns (nepārlec uz Win 10 logu) - viss. Kompis dūc, nekas nenotiek... Vienīgā izeja - izslēgt ar to pašu ieslēgšanas/izslēgšanas pogu. Un startēt vēlreiz. 2x ielādējas normāli, citreiz ielādējas normāli ar 1x... Savādāk - viss strādā normāli! Gļuks ir tikai ieslēdzot kompi (parasti 1x dienā, vakarā).

Pamēģini izslēgt Fast Startup, vismaz man tas draņķis pāris dienas sākumā prātu jauca.

Labots - Araabs
Link to comment
Share on other sites

 

 

Yes vai No, šur tur ķeksīti ielikt... nu cik?, savi 10-it klikšķi, max
  Arī viens klikšķis, ja pilnībā nelieto smadzenes, var novest pie nopietnām problēmām.

 

 

Cilvēki, Jūs reizēm esat dīvaini
  Tavs piemērs un domu gājiens to tiešām lieliski apstiprina :grin: .
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...