Jump to content

Nokia lumia 820 pazuda tīkls


Aeron
 Share

Recommended Posts

Lietoju 820 lumiu jau kā 2 gadi,nav bijis nekādu sūdzību ne gļuku.Pāris dienas atpakaļ pēkšņi pazuda zona, Opcijās redz sim karti kā arī manuāli meklējot visus tīklus redz.Izmēģināju factory resset,updeitus,izņemt bateriju uz nakti,nokia recovery tool,citas sim kartes.

Nekas nepalīdz varbūt var ieteikt kautko bez servisa? Hard Resset nevaru palaist jo nestrādā vol down poga :( Bet varbūt kautkā savadāk var to hard resset ar kādu softu . Cik noprotu ja nomaina pilnībā windu pazaudēšu garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Hm, man reiz bija tāds gļuks. Ar Tele2. Līdzēja SIM-kartes uzstādījumos pamainīt ātrāko savienojumu no 3G uz 2G. Vēlāk gļuks pazuda.

Link to comment
Share on other sites

 

 

  jau mēģināju .nekā.

 

 

"112"  sauc/ savieno?
 nēē nevar sazvanīt :(

 

 

A ja rēķinu samaksā ?
 viss ir samaksāts un pat par 2 euro pārmaksāts.

 

 

 garantija ir vēl 1 mēnesi gandrīz. Kā var pārbaudīt to imei?
Link to comment
Share on other sites

Šaubos, ka šeit perfekti saprotamu/skaidrojošu atbildi iegūsi savam gadījumam, bet gan jau ir pamatojums, vai vismaz skaidrojums, ja vēstures izklāsts paplašināsies.
 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 gandrīz pirms 2 gadiem Bitē ...sākumā lietoju biti,vēlāk LMT iepriekš viss čotka strādāja un uz visiem tīkliem ..par telefonam man ir uz rokas čeks un garantija vēl nedaudz.


 

 

ja tev ir pirkumu apliecinosji dokumenti, njem arii personu apliecinosjos dokumentus un dodies uz jebkura operatora apkalpes centru, raksti iesniegumu un zona paraadiisies:>
 

 

Nesen apzvaniju gam LMT gan Biti,atbildeja kad viņi imei bloķē ja saimnieks ir uzrakstijis iesniegumu par tel zādzību,nozaudēšanu utt Bez iesnieguma neviens neko nebloķē.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...