Jump to content

Auto līzings?


Foršais Raivo
 Share

Recommended Posts

tikai padodu tālāk, ka ssā būs 80% piedāvājumi ar "iesmērēšanas" tikumību.

 

līdz 2.5k budžetā ar lētām remonta izmaksām no remontētāju skata punkta: Audi A3 1st gen 1.6L benzīns, Opel Astra G. Tikai neņemt B5 / B5.5 Passatu, audi a4 1st gen., Nevienu Audi A6 ar 2.5 dīzeli līdz 2005 gadam un Volvo ar pirmās paaudzes D5 motoru. - bet ja ir nauda - vai patīk ik pa reizēm izmantot sabiedrisko transportu - kāpēc nē?!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Un,ja ņem līzingā,tad kamēr nav kasko nokārtots- noīrē rotweileru pārī ar kaukāzieti un no mašīnas neizlaid!!!

Lai nav kā man- 5dienā nopirku,kasko nokārtot nevarēja,jo papildus skybreiku vajadzēja(daudz gadus atpakaļ e39 uni).sarunāju,ka 1dienas rītā ieliks un kasko tiks nokārtots. BET naktī uz pirmdienu(manā dzimenē), kad uz h biju atstājis auto zem loga un acis novērsis- autiņu nozaga! :) tad nu 5 gadus pa savu stulbumu maksāju 129ls mēnesī! :) bija laba,bet barga dzīves mācība!

Iepriekš auto bija stāvvietā, bet tajā brīdī bija mājās jāieskrien pārgērbties pirms komandējuma... :)

 

Tā kā- ja līzings- noteikti kasko!!! :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

autor, ja tagad tik kārto tiesības un nav pieredzes, tad paņem kādu vecāku autiņu "sitamo" ar kuru plāno nobraukt ne vairāk/ne mazāk kā gadu. Pirmie autiņi = pirmie kucēni... kāpēc?    a.1) pēc tiesību nolikšanas, iegādājos normālu autiņu, tiesa, līzingos nelīdu un labi vien ir, jo neizturēja auto pat 2 gadus...  a.2) kolēģis nopirka mašīnu uzreiz pēc tiesību nolikšanas.. pirmo reizi tika uz zemes ceļa... mašīna joprojām guļ  grāvī uz jumta... priecājos, ka šams nelīda līzingos... a.3) cits kolēgis nopirka mašīnu uzreiz pēc tiesību iegūšanas, paņēma līzingā, pēc gada mašīnu norakstīja, sačakarēja jau pa zemes ceļiem un piebeidza uz `melnā ledus`... a līzings...   Bet ja tomēr gribi līst uz grābekļa, tad optimālākos variantus vari apskatīt iekš gudriem.lv, tiesa atceries, ka regulārs kasko nepieciešams, pirmā iemaksa, regulāri ienākumi un, protams, ķēpa ar papīriem, un tad kad sapratīsi, ka paralēli degvielai, auto arī ir jāremontē, jāuzpasē un vēl jāmaksā līzinga maksājumi ... ģī, vecīt, sitamo mašīnu neņem līzingā... toč neņem

 

Kasir ar šito stlbo stereotipu lielai daļai? Nu mļin, tiesības ir ~7gadus, tfu tfu tfu kūleņus neesmu metis.. nesēņoju un rokas neaug no pakaļas, tātad idiots laikam, jo redz vajadzēja pirkt moskasti un braukt ar viņu vel 20gadus līdz novākošanai. Nu piedodiet atvainojiet pilnīgs stulbums.., lai autors tik ņemt normālu auto un brauc ar galvu, tad viss būs ok. 


 

 

tikai padodu tālāk, ka ssā būs 80% piedāvājumi ar "iesmērēšanas" tikumību.   līdz 2.5k budžetā ar lētām remonta izmaksām no remontētāju skata punkta: Audi A3 1st gen 1.6L benzīns, Opel Astra G. Tikai neņemt B5 / B5.5 Passatu, audi a4 1st gen., Nevienu Audi A6 ar 2.5 dīzeli līdz 2005 gadam un Volvo ar pirmās paaudzes D5 motoru. - bet ja ir nauda - vai patīk ik pa reizēm izmantot sabiedrisko transportu - kāpēc nē?!

Var droši ņemt B5 pasātu, 5.5 varētu neiekļauties. A4 arī sanāk, bet normāls A6 C5 pa to naudu nesanāk, varbūt C4 gan, arī man pretenzijas pret 2.5, BET var trāpīt un nopirkt arī neiegrābjoties..., var taču pirkšanas brīdī paņemt līdzi arī cilvēku kurš piesprauž kompi lai redz cik viss tur slikti vai pretēji, tad nedaudz atkrīt "iesmērēšana" 

 

Lai vai kā, izskatās, ka autors jau tiešām ir pārdomājis par šito vispār.., pazudis..

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Beidziet tos vecos, nojātos miljonu km nobraukušos pasātus ieteikt. Tur viss ir izbraukts, kāda trešā dvaša iepūsta. Tiem pat rezerves ritenis un saulessarga spogulis ir nokalpojis.

Ar kompi neko nevar diagnosticēt, tikai izmestās kļūdas konstatēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Beidziet tos vecos, nojātos miljonu km nobraukušos pasātus ieteikt. Tur viss ir izbraukts, kāda trešā dvaša iepūsta. Tiem pat rezerves ritenis un saulessarga spogulis ir nokalpojis. Ar kompi neko nevar diagnosticēt, tikai izmestās kļūdas konstatēt.

Daudzko tur var pateikt, ja ir kautkāda sajēga cik kam un kurā brīdī ir jārāda attiecīgajā sadaļā, kas ir normas robežās un kas pa daudz vai pa maz.., ne tikai kļūdas nolasīt. parādīt? :D

Kas tur viss ir izbraukts? Man draugam a3 tdi pēc apm. 50 tūkst km būs apaļš miljons, pēc laika būs tur arī otrais, arī ar to, ka jauda pacelta x2+! Tad labāk ar jaunu korejas miskasti laikam braukt cik saprotu.

whatever, autors aiztinies tāpat un laikam var spamot nejēgā.., autors vsp prasīja kur ņemt piķi, nevis kādu naglu kasti ņemt ;)

Link to comment
Share on other sites

SEB'ā viss ir ok.

 

Un jā, pirmajos postos rakstīts bija par to kad vairāk ātrie kredīti, vai arī citi kredīti ir labākas iespējas dabūt (Protams ja ir laikā atmaksāti)

 

Tieši Anglijā pat kredītus lielos negrib dot, ja nav bijuši vairāk ātrie kredīti jo nav nekas zināms par vēsturi. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Man draugam a3 tdi pēc apm. 50 tūkst km būs apaļš miljons

 

Un? Pilna Rīga ar tādiem pasātiem un a3, a4, kas fakstiski ir miljonāri. Laukos droši vien ir deviņdesmito sākuma pasāti, kam jau divi miljoni tuvojas. Tas, ka uz ciferbalata iet 182 231 km, neko nenozīmē. Jautājums jau tajā - cik nauda tādā šrotā jāiegrūž un cik adekvāta ir iegādes cena.

 

Vismaz manā prātā iegādāties 12 - 15 gadus vecu pasātu un cerēt ka tur ir mazāk par 700 000 faktiskiem kilometriem ir ultra naivi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un? Pilna Rīga ar tādiem pasātiem un a3, a4, kas fakstiski ir miljonāri. Laukos droši vien ir deviņdesmito sākuma pasāti, kam jau divi miljoni tuvojas. Tas, ka uz ciferbalata iet 182 231 km, neko nenozīmē. Jautājums jau tajā - cik nauda tādā šrotā jāiegrūž un cik adekvāta ir iegādes cena.   Vismaz manā prātā iegādāties 12 - 15 gadus vecu pasātu un cerēt ka tur ir mazāk par 700 000 faktiskiem kilometriem ir ultra naivi.

Ko un. Tu pateici, ka visi tie pasāti utt ar 1.9tdi ir miskastes, varu daudz pastāstīt kas ar tām "miskastēm" nobrauktajām brauc un negrūž iekšā naudu spaiņiem, brauc un nav izdilis visos stūros.

Pateici tagad tā itkā visi pērkot mašīnu pirmais uz ko skatās ir odometrs UN itkā visi tic, ja tas nobraukums dikti maz. Neliec visus vienā maisā, tos kas pērk tās "miskastes" un arī pašas "miskastes" ir ļoti daudz labu eksemplāru un ļoti daudz bēdīgu eksemplāru ar to miljonu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nav bijis tas gods satikt vairāk kā 10 gadus vecu dīzeļa pasatu, kas būtu priecējis savu esošo saimnieku. Te ir runa nevis par auto kas pirkts salonā un 10 gadus braukts, bet par "tikko no Vācijas" eksemplāriem, kas te atvesti nosprāgšanai.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir pesec.

Atnāk mistisks Raivo, pamet tēmu par kuru rieties 20 lapu garumā un pazūd. Visi te plēšas, skaidrojas, kamēr trollis pašapmierinās. Nu tā kā tādi...

Link to comment
Share on other sites

mans ieteikums ir/bija, kā ieteikums cilvēkam, kas grasās ņemt autiņu uz nomaksu līdz 2.5k euro. Ņemt jau var visus, kurus neiesaku, bet tad jārēķinās ar vēl + vismaz 1000 euro, kurus izmantot ritošās, motora un virzbūves remontam tuvākajā laikā.

Mani savukārt ļoti interesē patiesais nobraukums virsbūvei un vai nav sists bijis. 

Un 

Žaks Noriss ir loģiskā taisnība kura 99% dzīvē arī ir taisnība.
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Martinsze
· Hidden by Mezavecis, Decembris 10, 2015 - Spams
Hidden by Mezavecis, Decembris 10, 2015 - Spams

Ja ņem līzingu, tad tomēr aizej pamēģini kādā bankā dabūt, jo tur vienmēr būs zemāki procenti, bet ja ņem autiņu, kas ir 15 gadus vecs, tad diez vai kāda banka dos līzingu.

 

Pats nesen paņēmu līzingu caur http://www.motoro.lv un esmu diezgan apmierināts.

 

Salīdzinoši labi procenti (protams augstāki nekā bankās), kā arī ļoti laba apkalpošana. No rīta atradu autiņu, pieteicos līzingam mājaslapā un vakarā jau dabūju tehnisko pasi.

Link to comment
  • 2 months later...
Mareks Lācars
· Hidden by Mezavecis, Marts 9, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Marts 9, 2016 - Herņa

Salīdzinoši mazi procenti ir Motoro, viņi tieši specializējas uz auto kredītiem. Ja tev ir vecāks auto, tad to vari izmantot kā ķīlu līzinga kredīta iegūšanai - https://www.motoro.lv/auto-lizings

Link to comment

Atnāca, pacēla mironi, palika tam zem galvas reklāmas lapiņu. Aizgāja tālāk spamot..

©

Link to comment
Share on other sites

ezis666

gandrīz pa velti :D

Dedzināt tos nolādētos augļotaju kantorus!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Izskatās, ka vārdā neminētais kantoris vervē cilvēkus, kas nodarbojas ar spamošanu forumos, jo šis ir jau 2. šāda rakstura posts. Es neticu, ka šie kantori ir tik nabagi, ka nevar nopirkt boot.lv reklāmas laukumu. 

Link to comment
Share on other sites

Jūs atkal te nejaucat pim*i ar pirkstu? Ir pievienotā likme un GADA procentu likme  (GPL)! NORMĀLA pievienotā likme lietotai a/m NORMĀLĀ līzinga kompānijā ir sākot no 2.5-4%+Euribor;

Jaunām a/m, ejot caur auto dīleriem, kam ir sadarbības ar līzinga kompānijām, var dabūt sākot no 0%+Euribor (dažu akciju ietvaros), bet tā jaunam a/m no salona ir ap 2%-2.5%+Euribor!

Link to comment
Share on other sites

Miervalds

 

 

NORMĀLA pievienotā likme lietotai a/m NORMĀLĀ līzinga kompānijā ir sākot no 2.5-4%+Euribor;

 Tā tiešam ir normāla likme, nevis šmogo, aizdevums vai kas tur vēl ap 20%, kas ir vienkārši šausmīgi. Ir daudz paziņu, kas  pirka auto caur šiem kantoriem. Es laikam raudātu par tādu pārmaksu, viņu sejās es lasīju diktu prieku un varenuma sajūtu par savu jauno spēkratu.  Paši jau vainīgi protams, bet vai valstij kaut cik nevajadzēja izglītot vai ierobežot šo kantoru aizdevuma procentus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Destructo

@@Miervalds,

 

Es atvainojos, bet ja Mogo klientūra nemāk sarēķināt gada procentu likmi naudas izteiksmē un tad sarēķināt cik tad x dārgāk viņu rumaks pēc sešu gadu lietošanas sanāks, tad vienīgas kā viņus vajag izglītot ir sūtīt atpakaļ kārtot pamatskolas eksāmenus.  

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Parasti pie šiem kantoriem dodas riska klienti, kam ienākumi neregulāri aploksnē, līdz ar to nav iespējas paņemt normālu kredītu ar normāliem procentiem. Lielie procenti ir samaksa par risku. Ierobežojot šādu biznesu iegūsim to, ka visi riska kreditētāji nolīdīs pagrīdē un būs darīšana ar reāliem bandītiem ar atbilstošām metodēm un nosacījumiem. Tas, ka cilvēki ignorē tekstu zem katras reklāmas, neatturēs muļķus darīt glupas darbības. 

 

 

vai valstij kaut cik nevajadzēja izglītot vai ierobežot šo kantoru aizdevuma procentus.
 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gribat zināt, cik MOGO ir tā likme? kādi 45-49%:D Tas ir aptuveni 15x vairāk, kā normālajās līzinga kompānijās:) ņemt tur a/m var tikai ĻOTI bagāti cilvēki, jo pārmaksāt par mašīnu 2-4x 5 gadu laikā ir KOSMOSS:D

Link to comment
Share on other sites

Miervalds

 

 

Es atvainojos, bet ja Mogo klientūra nemāk sarēķināt gada procentu likmi naudas izteiksmē un tad sarēķināt cik tad x dārgāk viņu rumaks pēc sešu gadu lietošanas sanāks, tad vienīgas kā viņus vajag izglītot ir sūtīt atpakaļ kārtot pamatskolas eksāmenus.  

 

Tas skaidrs, bet lielā auto kāre, ka kaimiņam ir un man nav, droši vien aptumšo prātu, un liedz rēķināt pat pamatskolas līmenī. 

Satrauc tas, ka šo uzņēmumu iespaidīgā peļņa norāda uz mūsu sabiedrības  izglītības līmeni pat tādos parastos jautājumos, kā auto iegāde.

Link to comment
Share on other sites

20% vēl ir salīdzinoši ok, protams, ja ņem uz 5iem gadiem, tad esi samaksājis otru mašīnas vērtību un vēl mazliet, bet ne visiem un ne vienmēr ir pieejami tie lētie kredīti... mogo un līdzīgi, tie ir nagu maucēji.. katram pašam ir jāizvērtē savas vēlmes, iespējas un varēšana.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Mans viedoklis ir, ka vajadzētu stingri ierobežot kreditēšanās reklāmu kā tādu. Atļaut izvietot bukletus autosalonos, pie NĪ pārdevējiem birojos un tirgojamajos īpašumos, arī, protams, pašu kredītiestāžu telpās, bet thats it.

+ ierobežot finansu pakalpojumu sniedzējiem iespēju saņemt UIN atmaksu par ziedojumiem. Jā, skarbi, bet pasaule neapstāsies, ja pazudīs neskaitāmie dziedšanas šovi ar nagumaucejs.lv atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

Knaabis

 

 

Mans viedoklis ir, ka vajadzētu stingri ierobežot kreditēšanās reklāmu kā tādu

Tas neko nedos - cūka vienmēr dubļus atradīs...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
ilzeilze

Čau! Skatos, ka topiks diezgan vecs, bet temats joprojām aktuāls. Plānoju nopirkt auto, uz doto brīdi nepieciešamas summas nav un doma ir par hipotekāro kredītu. Man šīs variants šķiet labāks un drošāks, nekā auto līzings, jo tad mašīna uzreiz pieder man un kredītiestādei nav nekādas pretenzijas sakarā ar to. Vai kādam jau bijusi pieredze tieši hipotekārajam aizdevumam, lai iegādātos auto? Vai ir kādas nianses, kas man jāzina? Ļoti novērtēšu jebkādus padomus! Paldies!

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

martinno

Nav reāli, aizmirsti.

Būs vien jāņem auto kredīts. Atkarībā no summas, divas versijas: ja nav dārgs, tad var ņemt auto kredītu (auto būs Tavā īpašumā) vai auto līdzingu (auto būs kredītiestādes īpašumā, Tu - turētāja).

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 3 minūtēm , ilzeilze teica:

Plānoju nopirkt auto, uz doto brīdi nepieciešamas summas nav

Tas nozīmē, ka tu nevari tagad pirkt auto! Vai arī izvēlies tādu auto, kuru vari atļauties!

Ieķīlāt, jeb riskēt ar nekustamo īpašumu dēļ auto ir neprāts! Ir jāsaprot ka auto var nozagt, to vari sadauzīt lupatās. Nevarēsi maksāt -- banka atņems to nekustamo īpašumu! Kam tas ir vajadzīgs? 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

ilzeilze

hmm, vai tad pie auto iegādes kredītā nav obligāts pasākums to mašīnu apdrošināt no tādiem ārkārtas gadījumiem?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 3 minūtēm , martinno teica:

Nav reāli, aizmirsti.

 

Nu pirms pāris gadiem bankas deva kredītus pret nekustamā īpašuma ķīlu da jebkādiem mērķiem. Un var paņemt naudu tipa dzīvokļa remontam bet nopirkt auto. Bet tas nav prātīgi.


Just now, ilzeilze teica:

hmm, vai tad pie auto iegādes kredītā nav obligāts pasākums to mašīnu apdrošināt no tādiem ārkārtas gadījumiem?

Kā kurā vietā. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Un nevajag aizmirst ka auto uzturēšana  nav lēta! Veciem - remonti, jauniem apkopes pie dīlera kas maksā apmēram tik pat, cik vecam remonti. Degviela. Octa. Riepas. Uz kādiem vismaz 150 eur mēnesī jārēķinās. Un ja vēl par stāvvietu un kasko jāmaksā.... 

 

Ja tagad nevari sakrāt pāris tūkstošu eur priekš auto, tad kā viņu uzturēsi un vēl parādu atdosi? Esi par šo domājusi? 

Link to comment
Share on other sites

martinno

@Ronalds - tas jau cits stāsts. Te jaunkundze, manuprāt, gribēja paņemt piķi dzīvoklim (neko neķīlājot), bet nopirkt mašīnu :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 1 minūtes , martinno teica:

Te jaunkundze, manuprāt, gribēja paņemt piķi dzīvoklim (neko neķīlājot), bet nopirkt mašīnu :)

Nu šādi gan nevarēs! Hipotekārais kredīts pa lielam nozīmē ka kā kīla kalpo nekustamais īpašums. Ieķīlāts nekustamais īpašums saucas hipotēka.

Link to comment
Share on other sites

ilzeilze

Draugi, paldies par jūsu padomiem! Gan jau uzkrāt var, vienīgi tad būs vēl jāgaidā kādu gadu, bet man jau šodien vajad to mašīnu lietot, lai tiktu no/uz darbu, pie radiem utt + tieši tagad es atradu haltūriņu uz liekiem +-250EUR/mēnesī - doma tāda, ka to naudu virzīšu kredīta atmaksai + auto apkopei. It kā plāns B man ir, līdz ko, izmantojot aizdevumu, varēšu mašīnu jau lietot šodien, nevis pēc gada-pusotra, kad uzkrāšu :)

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mašīna nemaksas vairāk par 5 vai 6 pakām, tad izdevīgāk ir ņemt patēriņa kredītā. Swedbank vismaz agrāk tā varēja

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...