Jump to content

Bluetooh uztvērējs priekš resīvera


Skeps
 Share

Recommended Posts

Pasūtīju E bay Philips AEA 2000 bluetooh uztvērēju. Pirkšanas brīdi man bija Arcam AVR 250 resīvers, tāpēc nebija šaubu, ka viss notiksies. Tagad Arcamu esmu pārdevis un ir palicis tikai Marantz SR 66. Nevaru izzīlēt vai šādā kombinācijā bluetooth darbosies.

Uztvērējam ir RCA štekeri. Vai tas nozīmē, ka viņš darbosies bez DAC. Marantzam digitālo ieeju nav, tas nozīmē, ka viņam nav arī DAC?

 

Paldies, un jau iepriekš atvainojos par analfabētismu.

Link to comment
Share on other sites

Nu ber protams, tur jau nāk ārā tikai analogais signāls. Tajā pašā BT uztvērējā jau ir kaut kāds DAC.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Marantzam digitālo ieeju nav, tas nozīmē, ka viņam nav arī DAC?

 

bet loģiski

kā tu vispār to filipsu biji taisījies pievienot pie DAC? viņam tak tikai analogās izejas

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildēm nomierinājāt. Jautājums radās, jo kādu gadu atpakaļ biju nopircis līdzīgu uztvērēju no ķīniešiem, kurš pie Marantza neskanēja..

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tak neviens no šiem Bluetooth mēsliem neskan.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Interesē sakarīgs Bluetooth resīvers... vēlams ar ciparu (optisko) izeju!

Itkā tīri labs esot šis - QED uPlay Puck - http://www.qed.co.uk/wireless_bluetooth/qed_uplay/qed_uplay_puck_wireless_bluetooth_receiver.html tikai te ir analogās izejas... 

Tad vēl Bose 727012... Belkin SongStream Bluetooth HD Music Receiver... BlueGATE RCV HD... HomeSpot NFC... Mpow Streambot Mini... Arcam miniBlink... Lielākai daļai nav ciparu izejas... :(

 

Lūdzu padalaties ar savu pieredzi... Es vecākiem atpūtas istabai plānoju paņemt jauno Denon D-M40 mikro hifi... un vajadzētu arī zilzoba pieslēgšanas iespēju...

 

Galvenais izvēles kritērijs ir labāka skaņa... biju domājis tērēt līdz kādiem 80 EUR... 

Link to comment
Share on other sites

Manas piecas kapeikas topikam - jau kādu gadu lietoju LogiLink izstrādājumu, lai padotu signālu uz bluetooth ausīm no TV/resīvera.

- Izstrādājums spēj darboties gan kā transmiteris, gan kā resīveris.

- Ciparu izejas nav.

Lai gan neesmu audiofīls, skaņas kvalitāte par to ciparu pilnībā apmierina.

Link to comment
Share on other sites

Ar tiem BT ir diezgan čābīgi - labākais mūsdienās pieejamais codecs ir APT-X... BT uztvērēju, kas atbalsta šo kodeku ir daudz (pat teiktu, ka gandrīz visi no augstā plauktiņa), bet ir ierobežots devaisu (t.i. - skaņas avotu) skaits, kuri atbalsta APT-X.

Link to comment
Share on other sites

6 ābols neatbalsta... :(


Crystal Acoustics BluDac - kāds kautko ir dzirdējis par šo?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt noder šāds  - turklāt ne tikai Bluetooth, bet arī visi web servisi, serveri un pieslēgums jebkuram aparātam caur ciparu vai analogu.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās labs... tikai ~420 EUR vērtai Denon mikrosistēmai daudz par dārgu... :)

Link to comment
Share on other sites

Nav WiFi tajā mājā kurā būs šis risinājums... Labākā gadījumā 3G nets tur velk!

Link to comment
Share on other sites

A pričom tur nets? Ar netu nekāda sakara... Viens rūteris/dongls priekš neta, Aiport Express tikai priekš mūzikas... Viss ir gaužām elementāri.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Viens rūteris/dongls priekš neta, Aiport Express tikai priekš mūzikas.
 

 

Varētu lūdzu detalizētāk? Šo jau es vairs diemžēl nesaprotu/nepārzinu... Kādas iekārtas tad man būtu vajadzīgas?

Link to comment
Share on other sites

Labāk sākam no otra gala - kas šobrīd ir tajā mājā? Rūteris ir? No kurienes tiek ņemts nets? Telefonā tiek lietots nets?

Link to comment
Share on other sites

Mājā ir viss, tikai nav internets... :) attiecīgi nav arī rūtera... Internets ir tikai padā un telefonā...

Link to comment
Share on other sites

Ko devaisi dara, kad ir piekonektējušies pie Wifi, kuram nav reāla neta - uzskata, ka neta nav vai izmanto mobilo netu?

Link to comment
Share on other sites

:)

AirPlay devaiss ir rūteris - Airport Express. Lai telefons varētu strīmot mūziku uz to rūteri, tam jābūt tajā WiFi tīklā, ko piedāvā rūteris.

Tā kā nets caur to rūteri netiks piedāvāts, tad variants: katru reizi, kā gribi strīmot muzonu, pievienoties WiFi tīklam (jautājums, kas notiek ar netu šajā brīdī - vai varēs sērfot? To vajag notestēt fiziski ar kādu Ābola devaisu).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nez vai arī tam denon un saistībā arī ar BT vajag iespirngt uz ciparu savienojumu starp to BT uztvērēju un Denonu. 

Varbūt arī tomēr pameklēt kādu mikrocentru ar jau iebūvētu BT, lai lieks verķis nemētājas.

Link to comment
Share on other sites

Man patīk kā skan tas Denons - augustā Londonā paklausijos... kā arī labi iederās vecāku viesistabā! :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Denons jau 2 nedēļas ieskanās man kabinetā... esmu pārsteigts ku labi skan... it īpaši ar CD, FLAC failiem un pa tiešo ar vadi pievienojot Ipadu... :)

Tikko pasūtīju Crystal acoustics blu-dac ar optisko savienojumu... redzēs kā tad būs! :)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Bet tas crystal acoustics blu-dac tiešām tik lēts 60 mārciņas ? Atsauksmes jau labu labās par to DAC.

 

Kur tu to pasūtīji ? Un kad plānojas būt pirmais apskats no Tevis, domāju par tāda iegādi arī :)

Link to comment
Share on other sites

Bet tas crystal acoustics blu-dac tiešām tik lēts 60 mārciņas ? Atsauksmes jau labu labās par to DAC.   Kur tu to pasūtīji ? Un kad plānojas būt pirmais apskats no Tevis, domāju par tāda iegādi arī

 

Pasūtīju pa tiešo no viņu pašu majas lapas... http://www.crystalaudio.com/ProductDetails/Blu-DAC-UK.aspx kopā ar optisko vadu http://www.crystalaudio.com/ProductDetails/Digital-Optical-Cable-Toslink-1M.aspx  :) redzēsim kā būs... pašam jau ļoti interesē! :) varēs salīdzināt ar CD un/vai FLAC failiem! :) kā arī kā spotify skanēs ja pieslēgts ipad caur vadi un kā caur to bluetooth adapteri.

 

 

kur pirki Denon D-M40 mikro ? 

 

No sākuma biju domājis caur kādu interneta veikalu, bet beigās paņēmu pie Legato Plus - http://audiotehnika.lv/lv/

Viņi pasūta no oficiāliem dīleriem, tas ir caur Igauniju! 

Stūlbums...  :sclerosis:  Tikko no viņiem saņēmu vēstuli ka manis pasūtītās lietas (blu-dac + optiskais vads) pašlaik nav pieejamas (varbūt pēc pāris mēnešiem) un viņi man atgriež naudu...

Varbūt noriskēt un no amazones pasūtīt šo brīnumu http://www.amazon.de/gp/product/B00CQCNA3O?colid=23LO427WZ6DLR&coliid=I18VAEZ5DRPLXD&ref_=wl_it_dp_o_pC_S_ttl+ šo otisko vadu http://www.amazon.de/gp/product/B00B7KR492?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=A1YV7GJVCDXVIE ???

Itkā jau ar aptisko vadu viņa arī skaņa esot tīri OK... ja slēgtu ar analogo, tad būtu slikti... :( Lūk nezinu nu jau vairs ko darīt...

Labots - Regisss
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

 

 

Denons jau 2 nedēļas ieskanās man kabinetā...

notestējis jau būsi gana, kādas atsauksmes, iespaids utt

Link to comment
Share on other sites

Regisss
notestējis jau būsi gana, kādas atsauksmes, iespaids utt

 

Iespaids par ko? :) Denons skan perfekti, nedomāju ka no tik mazas sistēmas ar orģinālām skandām var dabūt ārā tik lielu un spēcīgu skaņu... Tagad stāv vecāku dzīvojamajā istabā un tiek lietots reizi 2 nedēļās. :)

Ja runa ir par to Crystal audio bluetooth uztverēju - tad to nedabūju... jāmēģina caur UK sūtīt... bet tam nav atlicis laiks.

 

Man tagad jauna rotaļlieta - Riva S bluetooth skandiņa... :)

Labots - Regisss
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...