Jump to content

Ķīnā (Āzijā) ražotie un citi Eiropā mazāk zināmie...


eldberg
 Share

Recommended Posts

laikamTak

lieks kompromats nekad nenāk par ļaunu. ja nu kailfoto ipāsnieks domā kļūt par depputātu vai prokuroru, ... ect...........

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Stasss teica:

Lietotāji - kāds ir šis Xiaomi Note 5? Plusi, mīnusi?

Tikai vienīgi plusi - mīnusu nav. Agrāk man bija 3. Redmi Note, tagad ir 5.

Viss strādā bez problēmām, aķis izcils.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , laikamTak teica:

lieks kompromats nekad nenāk par ļaunu. ja nu kailfoto ipāsnieks domā kļūt par depputātu vai prokuroru, ... ect

Ja vien nav laists pa kreisi, nelegāli iegūts pliknis nekādu kompromatu nesastāda.

Link to comment
Share on other sites

Jūs kaut aptuveni iedomājieties apjomu, ja tiešām no katra lietotāja vāktu bildes? :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Man domāt - Google ar Appli un MazoMīksto dara visu to pašu. Jo problēma sakņojas cilvēka dabā - ja viņam būs pieeja datiem, agri vai vēlu tie tiks kaut kā izmantoti vai kaut vai kolekcionēti vēlākai izmantošanai. Visa cerība, ka "tās" kompānijas mazliet biedē visādas datu regulas Eiropā un ASV, tādēļ viņiem nākas pārsegt avīzīti pār galvu, kad viņi šarī pa lietotāju datiem. Ķīnai, protams, uz to ir slaidi nospļauties. Es tik piekrītu @Racer komentam, ka visticamāk, tā uzreiz bildes (ķīniešu telefoniem) jau nu gan netiek pumpētas - nevaru iedomāties, ka tādu trafiku no telefoniem visā pasaulē neviens nepamana. Bet nu ka tāda iespēja ir, tas gan ir ticami. Un par Appli - tur gan viss skaidrs.

Un starp citu, nav arī nemaz tik maza iespēja, ka hakeris/ makeris vai kāds no dienestiem to telefonu var paņemt priekšā pa tiešo - jo tā sistēma ir sarežģītāka, jo vairāk ir potenciālo caurumu vai bekdōru. Instalējot daudz un dažādas aplikācijas tas arī pieaug ģeometriskajā progresijā. Mūsdienās jau bezmaza kalkulators prasa pieeju lietotāja kontaktu sarakstam.

 

Es lietoju to pašu Xiaomi, bet man ilūzijas ir rovno 0. Apmēram tā - rīkojies, lieto, bet rēķinies arī ar iespēju, ka tas kādreiz var tikt izmantots pret tevi. Tā ka ja nu retu reizi ir kāda jocīgā bilde, tad tā ir fotoaparātā bez wifi iespējām, nevis glaudāmajos brīnumos. Un ja godīgi - sen nav bijusi vēlme tādas fočēt, laikam mainās domāšanas veids :)

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 18 minūtēm , VebKamera teica:

tā uzreiz bildes (ķīniešu telefoniem) jau nu gan netiek pumpētas

Lietotājs tak pats dalās ar savu mākslu, stumjot to mākonī.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nu, tas tak saprotams. Es savas ģimenes telefoniem visus tos servisus norubiju nost. Un atinstalēju vai diseibloju nevajadzīgas drazas - t.sk. visādus tur Google kioskus un ziņu rīderus, Mjū forumus, utt. Mums ir personīgais mākonis, ar ko pilnīgi pietiek. Bet radi, draugi un paziņas, protams, spiež Yes, Yes un vēlreiz Yes, cik novērots.

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , uldise teica:

10 dienas brīvi bez uzlādes

Sanāk, ka gandrīz vai netiek izmantots! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Zux teica:

Sanāk, ka gandrīz vai netiek izmantots! 

pa lielam tā var teikt, zvanos, cik man vajag, pa retam kāds SMS, vēl retāk vēl kāda aplikācija.

man arī iepriekšējā Lumia 640XL vilka mierīgi divas nedēļas bez uzlādes. tā kā priekš manis ir ok pēc pārejas, jo tas bija lielākais,no kā bija bail - ka būs jāmeklē uzlāde katru pārdienu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , uldise teica:

a būs jāmeklē

vai ta mājās/darbā rozetes nav, vai dzīvo dziļā mežā mēnešiem ilgi? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , CAP teica:

vai ta mājās/darbā rozetes nav, vai dzīvo dziļā mežā mēnešiem ilgi? :D

 laikam it kā jau nē, jo

image.png.7bbf78129cc93316feb0bce11a528a96.png

Link to comment
Share on other sites

Datorspeciālisti, kas saistīti ar internetmārketingu, varētu precīzāk pastāstīt kādus datus tieši cenšas par visiem vākt. Cik es zinu, tad no visām ierīcēm, kas pieslēgtas internetam, tiek vāktas ziņas par cilvēka interesēm, vecumu, atrašanas vietu, lai pēc tam varētu konkrētam cilvēkam piedāvāt atbilstošu reklāmu. Kad es darbā vienreiz pētīju internetveikalos telefonu piedāvājumus (serveris ir ārzemēs un google datoru identificē kā ārzemēs esošu), tad man mājās parādījās viena veikala reklāmas ar maniem pētītajiem telefoniem. Pietika man uz darba datora ieiet savā inbox e-pastā, lai mani identificētu. Tas principā nav nekas briesmīgs, ja man negrūž virsū reklāmu, kas neatbilst manām interesēm. Pieļauju, ka ķīniešus varētu interesēt daudz plašāki dati (tehniski, ekonomiski, militāri u.t.t.).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , CAP teica:

vai ta mājās/darbā rozetes nav, vai dzīvo dziļā mežā mēnešiem ilgi? :D

 

Pirms 2 minūtēm , CAP teica:

tad kur problēma? :D

vienkārši nepatīk, ka ik pārdienu jālādē - un tad parasti ir tā, ka vienk aizmirstās uzlikt uzlādēt un beidzas tad, kad to nemaz nevajag.

atceros vecos laikus, kad truba pie manas lietošanas bija jāliek katru trešo dienu lādēt - ārprāc :)

Link to comment
Share on other sites

nez.. nekas traks.. vk pieradums.. man tā kā sīkie mēdz trubu vakaros ar youtube nosēdināt tas nekādas galvassāpes neizraisa, jo sevišķi, kad mūsdienās ir pieejama ātrā uzlāde.. pat no rīta piemetot telefonu ar kādiem padsmit % uz 10 minūtēm pielādē tik tāl, ka līdz vakaram un pat rītdienu var iztikt.. ja nenotrallina pa youtubēm vai tml :D

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ja cilvēkam ir ko slēpt no sabiedrības, varbūt nevajag vainot ķīniešu spiegošanas telefonu, bet dzīvot tā, lai nekas nav jāslēpj?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Mielestapa teica:

bet dzīvot tā, lai nekas nav jāslēpj?

Klau, atsūti man savu e-pastu un e-pasta paroli.

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Aigars teica:

varētu precīzāk pastāstīt kādus datus tieši cenšas par visiem vākt.

Man interesē mazliet cits aspekts. Internetā dzīvoju ar LMT 4G (tātad uz āru manu patieso IP nevajadzētu redzēt).  Bet, pilnīgi droši zinot, ka eBajā visu meklēju tur neielogojoties un tikai ja pērku, tad ielogojos - vienalga kādu laiku sāk nākt skatīto preču izdevīgāki piedāvājumi.  Nu pofig, to var paciest, bet kā viņi zin ka tas biju es ?

Link to comment
Share on other sites

TAs tev viss no cepumiņiem! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

vai tad katra usera browseris netiek unikaali identificēts ar kaut kādu cookie? tas nav būtiski, esi vai neesi ielogojies. nākamreiz no tā paša browsera skatoties cookijs būs tas pats, attiecīgi serveris Tevi atpazīst.

 

EDIT: tauta jau pasteidzās :)

Link to comment
Share on other sites

2019.01.19. , 13:09, Racer teica:

Ņem Huawey. :)

Paņēmu ar. Un pie tam P Smart. Noteicošais bija NFC, ka Ķīnietim nav. Kaut Huaweis ar ķīnietis, bet ar eiropeisku pieskaņu. 

Labots - Stasss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tieši P Smart arī būtu ieteicis - laba price/performance attiecība. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Zoom teica:

Runājam pareizi

 

Pirms 9 minūtēm , vvv teica:

Tātad pareizi jāsaka - Vāvei.

Ō, jūs sarunājaties, laimīgie, es tik varu uzrakstīt ... :D 

Link to comment
Share on other sites

Šis tas sāk  skaidroties.tikai ka noņemt šo nolādēti pareizrakstību, vēl neesmu sapratis.. .  bet laikam kamēr lietošu abus paralēli, tikmēr skaidrības nebūs. 

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Paceļu šo tēmu.

Kādam no jums nav gadījumā ķīniešu Blackview A60 telefons? Daudz maz normāls priekš ķīnieša? Vajag tikai priekš interneta (internetradio). Laikam mans vecais Gretels nomira (vairs nelādē). Tam Blackview baterija izskatās ietilpīga+negribētu pārsniegt 50-60 EUR robežu.

https://aliexpress.ru/item/32994758118.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7e5c117cQQU0rx&algo_pvid=1aafd375-ecde-401d-a934-2f001a2dd9fa&algo_expid=1aafd375-ecde-401d-a934-2f001a2dd9fa-13&btsid=0ab6f83115901520309037293e45e1&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

 

 

Link to comment
Share on other sites

Parasti šiem visiem lētajiem verķiem displejs kā tāds ir galīgā tirsā..

Ja tas nebiedē, tad pērc droši.. Par ko gan tur uztraukties, ja paredzēts tikai kā radioaparāts.

Link to comment
Share on other sites

Man ir Blackview A30. Ikdienā lietoju vecu Nokia podziņnieku, šito, lētāko kas bija tuvākajā bodē, paņēmu, lai netiktu pavisam izstumts no sabiedrības. Kā interneta rūteri ārpus mājas izmantot var, kaut gan tāds pašvaks, SMART ID uz viņa iet, vecpaps, pardon vacaps arī. Kamera ir sux, bet uz salūzušas motora detaļas ciparus nofotografēt var. Var nofotografēt izjaucamo lietu pirms izjaukšanas, lai vēlāk vieglāk salikt atpakaļ. Ko vairāk vajag? Patiesībā - vajag gan, uz SMD mikroshēmām ciparus salasāmi nobildēt vajag. To nevar. Ar veco Huawey planšeti varēja pat apbrīnojami labi, bet tā izbeidzās. Skaņa - vārnu no cīruļa atšķirt var, bet ne vairāk. Toties ekrāns, kā par brīnumu skaidrs, krāsains un kontrastains. Virsma gan no mīkstas plastmasas, saskrāpēt ļoti viegli. Akumulators - izņemams. Tas labi, jau pāris reizes esmu ņēmis ārā, jo telefons bija pamanījies pamatīgi "uzkārties". Dzīvo tas akumulators savu intīmo dzīvi. Reizēm visu dienu līmenis būtiski nekrītas, reizēm ir tā, ka nupat bija teju vai pilns, bet jau pēc pusstundas tukšs. Spriegumu tajā brīdī mērījis neesmu, ir tas aķis tukšs, vai telefonam tikai tā liekas, bet, pieslēdzot pie lādētāja, lādējas ilgi un dikti. Tā ka attālināties no droša barošanas avota nav ieteicams.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...