Jump to content

Pārdodu Logitech Z-Cinema PRICEDROP


kicker

Recommended Posts

Viss tehniski pilnībā funkcionējošs

Vizuāli vel var šur tur piesieties, ja pameklē

 

  • Total power: 180 watts RMS
  • Subwoofer: 110 watts RMS (into 4 ohms, @ 45Hz)
  • Midwoofer: 26 watts RMS x 2 (into 4 ohms, @ 335Hz)
  • Tweeter: 9 watts RMS x 2 (into 16 ohms, @ 17.4khz)
  • Speaker dimensions: (H x W x D, mm)
  • Satellites: 250.4 mm x 115 mm x 112.4 mm
  • Subwoofer: 292.4 mm x 290.6 mm x 413.9 mm
  • Ir visi vadi, USB, AC kabelis, 3.5mm audio vads
  • Kaste nav

 

Bilde ieskatam, tuvākajā laikā varēšu ielikt orģinālbildes

 

Cena, lidoju kosmosā.. un ļoti negribas pārdot tāpēc 120 EUR 100 eur   80 EUR ar piegādi Rīgas robežās (cik papētīju tā arī viņas itkā iet lietotas)

post-91226-0-71842500-1426872510_thumb.jpg

Labots - kicker
Link to comment

 

 

Cena patiešām kosmos priekš tik vecām tumbām

Tak nečīksti un nopērc jaunas rimčikā pa 3.50.

 

Cena varbūt ar ir savus eiro 20 par lielu, bet gan jau tas ir diskutējams jautājums. Es savas z2300 ar lētāk neatdotu :)

  • Patīk 1
Link to comment

 

 

Es savas z2300 ar lētāk neatdotu

Pirms gadiem diviem apmeram atceros Z-2300 atdevu pa 50Ls, ja pareizi atceros..., tagad tik leti nepardotu gan vairs.

Link to comment
Kaspars12

Esmu daudz datora tumbas pārdevis, boota bieži apsmēja par kosmonautu, bet visas tika pārdotas, cita ieta, cik ilgā laikā!

 

Kā jau Gestapo minēja, savi 20eur tiešām ir par daudz. Papūdēsi kādu mēn un sapratīsi vai vēlies naudu vai tomēr pūdēt tālāk :D

Link to comment

 

 

Papūdēsi kādu mēn un sapratīsi vai vēlies naudu vai tomēr pūdēt tālāk

Jo ilgak pudesies man vinas jo labak :D negribu dikti pardot, bet velk uz to, ka busu spiests to darit.., bet tas ta :D;)

Link to comment
Konstatators

 

 

Es savas z2300 ar lētāk neatdotu


A es nemaz i nepirktu no Tevis! :mrgreen:
Link to comment

Tak tas taču kicker's, ja arī gribēs nopirkt kāds, nebrīnieties ka uz sarunāto laiku neieradīsies. Ir bijusi pieredze. Pēc tam tikai atmazkas, kā jau Rīgas žīdiem.

Link to comment
Konstatators

haha LMT, nu stāsti stāsti čopačom, tautai savi varoņi ir jāzin... :sarkasms:

Link to comment
Tak tas taču kicker's, ja arī gribēs nopirkt kāds, nebrīnieties ka uz sarunāto laiku neieradīsies. Ir bijusi pieredze. Pēc tam tikai atmazkas, kā jau Rīgas žīdiem.

Konkretizē!

Par vigoole??

Ja tas ir tas ko domāju:

isuma par ko te breka. Biju jau aizmirsis. Cik atceros ka tur bija, sakontaktejos ar LMT par kkadam tumbam, kkada diena vins devas uz CSDD, ap rita pusi savas darisanas, sarunajam, ka tumbas panem lidzi/vai es tirgoju, neatceros,lkm es tomer.. un runats bija, ka es taja rita zvanu lai precizetu precizu laiku cikos varu pebraukt tur un vai tas laiks vel vispar der utt. Taja diena iekrita neparedzetas gjelas un telefons vai nu majas vai kur bija palicis neatceros, ta, ka nevareju sakontaktet LMT. Bet tikai pasa vakara pazvaniju un pateicu kas un ka ta sanaca..
Ja nepazvanu tad var secinat, ka zvanitajs protams ir Rigas žids un kkur iekritis, un uzmetis. Es saprastu, ja tiktu norunats precizs laiks un kads speciali braukts del manis uz norunato vietu tad vel piekristu, bet ta tacu nebija, iespejamais diils bija tikai blakus lieta ko pie reizes varetu izdarit darot jau sev saplanotas lietas konkreta vieta, šaja gadiju`ma tas laikam bija csdd.. 
Tagad izstāsti Rīgas žīdam ko pateicu nepareizi un nemālē te mani pa slikto!
peace!
Labots - kicker
Link to comment

Ko tur daudz konkretizēt, teicu ka no rīta, tad arī sazvanītos. Laikam vajadzēja teikt, ka točna no rīta tiko un tikos, bet nu nezinu, vai tas būtu mainījis faktu, ka telefonu aizmirsis. Var jau būt, ka sakritība, ne uzmetiens, bet otreiz braukt netaisījos.

Link to comment

 

 

Ko tur daudz konkretizēt, teicu ka no rīta, tad arī sazvanītos. Laikam vajadzēja teikt, ka točna no rīta tiko un tikos, bet nu nezinu, vai tas būtu mainījis faktu, ka telefonu aizmirsis. Var jau būt, ka sakritība, ne uzmetiens, bet otreiz braukt netaisījos.

Nu re... citiem nav bijis problēmas . so, tēma slēgta.

Link to comment
Bonifacijs

nesen pie kicker tik lēti, labi, izdevīgi iepirkos, ka jūtu tādu kā zināmā mērā morālu pienākumu šeit iepostot ka mani pilnībā apmierināja, prece, cena, pārdevējs un apkalpošana

Link to comment
Konstatators

 

 

pārdevējs pilnībā apmierināja


Lūgšu precizēt, kā šis būtu jāsaprot... :mrgreen:
  • Patīk 2
Link to comment
Bonifacijs

ņemot vērā to kas te darījās blakus tēmās pēc ministra atklāsmes, es varētu jau gan pajokot šais rindkopās, bet atturēšos, varu vien teikt ka mājās pārbraucis uzdejoju svētā Vita deju pa istabu pāris reizes priekā un azartā par notikušo darījumu smaidot līdz ausīm, un lai nu tas kā tieši to saprast paliek uz katra indivīda personiskās sirdsapziņas

Link to comment
  • 7 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...