Jump to content

Dators 500 € ar akcentu uz spēlēm.


Sasa
 Share

Recommended Posts

Uz cpu reekjina vien jau ~40€, ja saliidzina ar fx6300

Intel® Core i5-4460 3.2GHz 6MB LGA1150 BX80646I54460SR1QK

MSI H81M-P33

Kopā 208.09 €

 

AMD FX-Series FX-8350 SAM3+ BOX FD8350FRHKBOX

Asrock 970 Pro3

Kopā 221.95 €

 

Pirms sāc kaut ko teikt, ka ir lētākas plates priekš FX, atceries, ka nekāds OC nesanāks, ja nav vismaz 970 čipseta plate, FX 8XXX nestrādās kā nākas sakarā ar TDP ierobežojumu.

Pie reizes apskaties šo apskatu par to, cik labs ir i5 4460 pret FX 8350, par FX 6300 nerunājot.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MakeMeGoAway

    11

  • IronMan

    38

  • Rubenis

    29

  • Bomaars/C12

    11

tavs saliidzinaajums ir tendeciozs, tas tacu ir banaali baast feisaa fx8350 pa daargo, ja ir fx8320 un veikali ar demokraatiskaam cenaam.Visa pasaule tacu negriezas ap 1a.

http://ololo.lv/lv/product/32702.html

fx8320 ~126€ pret ~172€ i5 4460, tikai uz cpu vien amd fx8320 46€ leetaak.fx6300 gadiijumaa, ~80€ leetaak.Jau zinaama summa lai paarietu uz naakoshaa liimenja vga, kura jaunos prasiigos geimos dos juutamu fps pieaugumu.

Vari pat necensties iespringt, decembra beigaas taapat buus zinaams. ka ar amd fx viss lido 1080p uz max :)

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Vari pat necensties iespringt, decembra beigaas taapat buus zinaams. ka ar amd fx viss lido 1080p uz max

Atkal mēries ar komponentēm, kuru tev nav? :D

Toč' bleķagalva. 

Link to comment
Share on other sites

Tak atslaabsti, viss ir, vismaz nemeetaashos ar sveshiem video par neko , he he :

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

 

 

x8320 ~126€ pret ~172€ i5 4460, tikai uz cpu vien amd fx8320 46€ leetaak.

Un nedaudz dārgāk uz mātesplati. Reālā atšķirība ir ap 25-30€ .

 

 

Tak atslaabsti, viss ir, vismaz nemeetaashos ar sveshiem video par neko , he he :

Kad būs, tad varēsi par šo arī kaut ko teikt. Tagad man pat ar svešu video ir vairāk nekā tavi tukšie vārdi.

 

 

fx6300 gadiijumaa, ~80€
 

Šito gribu redzēt kur var nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Rubenis es nezinu par tā video pareizību bet manīju ka Farcry3 ar fx-8350 iet avg uz 51 kadra bet bf 4 uz avg 62fps, es nezinu kā un ar ko tur ir testēts bet uz Ultra 1080p man ar fx-6300 ir lielāki rezultāti avg fps, kkas cits tam testētājam nav gājis kā vajag, iespējams ielicis videokarti kura neļavusi izmantot fx poteciālu

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Video par powerpoint tabulu, mjaa... :)

Taads kaartiigs izmisums juutams intelistam, kuram dotais intel nav, nav arii pasha testi.Ir tikai putas uz luupaam un krampjaini pirksi ar kuriem netaa sagramstiit video par tabulu :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Video par powerpoint tabulu, mjaa...

Tukši vārdi. Njā. Diemžēl neesi spējīgs parādīt neko, pat ne powerpoint tabulu.

 

 

Taads kaartiigs izmisums juutams intelistam, kuram dotais intel nav, nav arii pasha testi.Ir tikai putas uz luupaam un krampjaini pirksi ar kuriem netaa sagramstiit video par tabulu

Sveiks bleķa galva. Sen nebiji redzēts. Man vienalga ko autors izvēlēsies, bet esmu par Intel procesoriem un tam ir savs iemesls. Tas, ka tev šis iemesls nepatīk nav mana problēma.

 

 

tam testētājam nav gājis kā vajag, iespējams ielicis videokarti kura neļavusi izmantot fx poteciālu

Grūti teikt, bet šim čalim ir normāli video apskati. Iespējams AA likts virsū lielāks. 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Bet ja testē uz max tad max arī viss salikts tai skaitā AA cik spele atlauj uu man visam spēlēm standarā viss max uzlikts arī AA tāpēc tie rezūltāti tik slikti nevarētu būt

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bet ja testē uz max tad max arī viss salikts tai skaitā AA cik spele atlauj uu man visam spēlēm standarā viss max uzlikts arī AA tāpēc tie rezūltāti tik slikti nevarētu būt

Nu BF daudz kas atkarīgs no kartes, par Far Cry tiešām nezinu, kaut gan ja taisītu benchmarku, domāju, ka AVG fps atšķirsies no tiem, ko mēs apmēram redzam spēles laikā.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

njaa...taa intel mb ir vienkaarshi bomziiga, un vina tev skaitaas normaala no leetajaam, he he...

Tad jau paareejaas kpmponentes vajag tikpat bomziigas, ja jau taupam :)

Amd sisteema grozi kaa gribi ir leetaaka, fps nesliktaaks, kaadaa mega popularaa geimaa pat labaaks.

Ak jaa, ikdienaa kuri renderee, redzam , ka kinebench testaa fx to inteli pazemo :)

P.s Esi kaartiigs intelists peerc x99 mb, haswell-e, bet budzetniekos un videejaa klasee intelim paarsvara veeljoprojaam nav:)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Esi kaartiigs intelists peerc x99 mb, haswell-e, bet budzetniekos un videejaa klasee intelim paarsvara veeljoprojaam nav:)

Pentium G3258, i3, i5. Visi pieejami, visi jauni, visi dod pārsvarā labākus, dažreiz vienādus rezultātus pret FX (Pentiums pret Athlon).

 

 

taa intel mb ir vienkaarshi bomziiga

Vismaz Intel procis ies uz jebkuru atbilstoša socketa plati, nevis kā FX + ja vēl grib OC, tad vispār plate jāpērk dārgā gala un neko nākotnē labāku uz viņas uzlikt nevarēs.

 

Bet lai beigtu šo offtopic - es ar nepacietību gaidīšu tevis solītos video apskatus. Nopietni.

Link to comment
Share on other sites

fx arii iet uz jebkuras atbilstosha socket mb, veel jo vairaak dotais socket njem pretii arii ieprieksheejo paaudzu cpu, kas intel gadiijumaa ir neiespeejami.

Oc ir iespeejams uz jebkuras atbilsosha socket mobo, cik oc buus veiksmiigs atkariigs no pasha cpu, mb baroshanas tjeedes, to un chipsetu dzeseeshanas.Leetaaks 970 chipsets ar oc tiek kaartiibaa ok, obligaati nav vajadziiba peec fx990 un maarketinga uzpumpeetajiem daargajiem modeljiem.

Reizinaataaju un voltaazu pacelt ljauj praktiski jebkura muusdieniiga mb.

Testi buus, pasi jau arii kaut ko varat sameistarot

Link to comment
Share on other sites

 

 

fx arii iet uz jebkuras atbilstosha socket mb

760 čipsetam atbalsts līdz 95W TDP. Tātad FX 83XX uzlikt varēs, bet kā ies, tas jau ir cits jautājums, jo šiem abiem 125W TDP. Just sayin.

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Davai, beidz solīt un taisi testus, es arī gaidu. Varēšu pazemot sevi un paskatīties par cik tad mans i5 būs sūdīgāks.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

veel jo vairaak dotais socket njem pretii arii ieprieksheejo paaudzu cpu, kas intel gadiijumaa ir neiespeejami.

Intelim viens sockets parasti iet divas paaudzes 

Link to comment
Share on other sites

Eu, nevienam neesmu soliijis testus. it iipashi tev.Ja tev gruuta galva, tad atkaartoju velreiz, testa uzsevums paraadiit, ka ar amd cpu, jaunie populaarie geimi iet ar komfortablu fps 1080p max settings.

Link to comment
Share on other sites

Peec 20decembra pieraadiishu, ka AMD Fx spaarda jaunos un esoshos geimus, jauno cod, bf4, crysis3, par bazaru atbildu.Kaut gan dazus gadus atpakal to pieraadiiju ar fx8120 un gtx670

 

 

 

Eu, nevienam neesmu soliijis testus

Kāpēc es nejūtos pārsteigts???!!! 

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Definē vārdu komfortabls fps. Neviens jau nesaka ka tās spēles neies, bet daudzas spēles ies sūdīgāk, un reti kura ies labāk vai vienlīdzīgi. Domā tu pirmais tāds, pilna youtube ar tādiem testētājiem... Bet nu jā, gan jau visiem viņiem sistēmas līkas tak.

 

P.S. Eu dzīvo mežā un jā galva grūta, a kam tagad viegli?

Link to comment
Share on other sites

pieraadiit un soliit divas dazaadas fiicas , moz panem acis pirkstos un palasi kaartiigi, redzi vaardu "solu"...hmm..diivainelis.

 

Par kuriem testeetaajiem tu runaa, aa par tiem kuri pp tabulas filmee, lol :)

Tests buus noderiigs tiem, kuri padomu prasa shajaa forumaa.Atveersies acis, sapratiis ka par mazaakaam naudaam ar amd var speeleet komfortabli jaunos populaaros geimus 1080p max settings.

Varii pat vairaak necepties, pataupi savu cns :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

pieraadiit un soliit divas dazaadas fiicas , moz panem acis pirkstos un palasi kaartiigi, redzi vaardu "solu"...hmm..diivainelis.

IronMan, tu vienmēr tāds esi bijis - mutes brāķētājs, kas stāvēs un kritīs par AMD. :D 

Link to comment
Share on other sites

paldies par komplimentu, protams, ja man nauda buutu vairaak nekaa tev stāsti* strutas, tad njemtu Intel Core i7-5960XIntel Core i7-5960X. pincis garaaks, rajonaa pirmais teevinsh utt...

Link to comment
Share on other sites

i7-5960X

Tas i7-5960X ir lieka naudas izmešana jo pat i7 4790k daudzās vietās (spelēs) viņu iekabina. 

 

 

Tas ka viņam ir 8 kodoli nenozīmē ka spēlēs viņš ir kruts.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

atkal powerpoint tabula, gribeeji izcelties, bet nespeej pat piecelties :)

Shitaadus testus katrs var taisiit ar tonaam :)

Kaarteejais netest\pardoodija, pilniigi par neko, he he :)

Protams, ja tu speelee tancinus un cs 1,6, tad arii haswell-e ar 4koreem tev buus par daudz.

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

atkal powerpoint tabula, gribeeji izcelties, bet nespeej pat piecelties Shitaadus testus katrs var taisiit ar tonaam Kaarteejais netest\pardoodija, pilniigi par neko, he he

Samierinies tie ir reāli testi nevis no pagrīdes ko tu gaidīji ka es tagad pirkšu procesorus par 10 000 eiro un taisīšu kaut kadus tur testus ?  :)

 

 

Protams, ja tu speelee tancinus un cs 1,6, tad arii haswell-e ar 4koreem tev buus par daudz.

Tur jau tā lieta ka 4 ātri kodoli vienmer būs pārāki spēlēs nekā 8 lēni. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

gribeeji izcelties, bet nespeej pat piecelties

Laiks pagājis, vismaz citus sakāmos varēji izdomāt. Bet laikam atkārtošos - šie vismaz ir vairāk kā esi tu parādijis. 

Link to comment
Share on other sites

Nespanjo par 10 000€,notestee saakumaa labaak savu pentium 4.

par aatraam 4 koreem un "leenaam" 8koreem, cinebench tests ir citaas domaas, amd fx renderee aatraak :)

Tev pasham ir pc, testee, nevis parodee ar powerpint tabulaam :)

Gaidam tavus testus

Link to comment
Share on other sites

par aatraam 4 koreem un "leenaam" 8koreem, cinebench tests ir citaas domaas, amd fx renderee aatraak

Un ko tu spēlē cinebench testu :D

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

par aatraam 4 koreem un "leenaam" 8koreem, cinebench tests ir citaas domaas, amd fx renderee aatraak Tev pasham ir pc, testee, nevis parodee ar powerpint tabulaam Gaidam tavus testus

Es saprotu, ka tu to vien dari, kā sintētiskus testus dzenā, bet nav jā jāpaliek par idiotu tādēļ. 

Sāksim ar taviem testiem, kurus sasolīji, pēc tam padomāšu vai tērēšu laiku kaut kādu BF testēt, jo tāpat zinu, ka 95% spēles ies labāk uz Intel. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

par aatraam 4 koreem un "leenaam" 8koreem, cinebench tests ir citaas domaas, amd fx renderee aatraak
Tas ka i5 ir lēnāks chinabench testā nenozīmē ka nenoraks tavu FX spelēs. 
Link to comment
Share on other sites

In ko tu speelee, powerpoint tabulu :)

Gaidam tavus testus

Rubeni, beidz rubinaat, bubinaat...neko es neesmu solijis, ne tev , ne tam otram.

Tests buus padomu prasiitaajiem.

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

euu, tu tak toc powerpoint tabulu speelee :)

Gaidam tavus testus

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

Rubeni, beidz rubinaat, bubinaat...neko es neesmu solijis, ne tev , ne tam otram.

Neiet kopā ar

Peec 20decembra pieraadiishu, ka AMD Fx spaarda jaunos un esoshos geimus, jauno cod, bf4, crysis3, par bazaru atbildu.Kaut gan dazus gadus atpakal to pieraadiiju ar fx8120 un gtx670

Par bazaru tu atbildi, kamēr neatbildi. Tagad katrā diskusijā, kur uzpeldēs AMD pret Intel būs jālasa tavi murgojumi un "ieteikumi".

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

no kura laika pieraadiit=soliit, jeb tevi ietekmee stprinaatais rubenis.To es dariishu deelj padomu prasiitaajiem. sevis prieka peec. bet katraa zinjaa ne deelj rubinaataajiem un bubinaataajiem.

Peec testiem budzetnieki un ne tikai, sapratiis. ka tu ar visu variiti esi banaali un neveiksmiigi meeginaajis murgot.

Gaidam tavus testus, nevis intel fanboy murgus :)

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es tos divus testus kur lidzinaja fx-8350 un to i5 ka teicu viņiem neticu, ja ir vēlme varu kuru dienu patestēt to pašu far cry 3 ar savu fx-6300 būs vairak fps ka tajos testos kas jau man manami liekas aplami

Link to comment
Share on other sites

emm.. puikas.. beidzam reliģijas kariņu, tak redzams, ka indivīds stāv un krīt pār AMD.. Nesaku, ka Intel ir ūber, bet nu šitas jau ir par traku :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ar religiju nekaada sakara, intel indiviidi meetaajas ar poverpoint tabulaam un ved maldinaashanaa budzetniekus un ne tikai.

Man pilniigi vienalga amd vai intel izveelos to, kas man sagaadaataa baudaa dod pretii liidzveertiigu energiju izteereetai par sisteemu.

Pa sveetkiem taps patiesiiba, peec kuras intel indiviidi ar putaam uz luupaam vaartiisies pa zemi :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...