Jump to content

Videokartes izvēle priekš 4690k


Kaasis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    145

  • IronMan

    139

  • Bomaars/C12

    280

  • Toļiks

    275

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pierādīt tu vispār neko nevari kamēr tev nav tā par ko tu te tik skaļi runā.


 

 

Tikko par testu firestrike bļāvi...jo tur redz lielāks punktu skaits, kamer ar fps tā nav
Kā ta nav ir taču atsevišķais graphics score! Atkal muldi.  Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

nu es saku graphic score neko nedot jo tas ir tikai score kamer geimingojot ir lielāks fps, pieņemu tāpec ka daudz vairāk atmiņas

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu es saku graphic score neko nedot jo tas ir tikai score kamer geimingojot ir lielāks fps, pieņemu tāpec ka daudz vairāk atmiņas
Nē ar atmiņu tur ir maz sakara. 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

ar atmiņu ir sakars jo spēļu kas pat 1080p tērē vairāk par 3.5gb kļust ar vien vairāk, līdz ar to ja spēle tērē vairāk tad tavu gpu čipu sāk atmiņa bremzēt(bez mazvai sanak iekšejs gpu pudeles kakls :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Tas ir tikai teorētiski un tu atkal murgo.


Bija tada lieta cik zinu Farcry 4

 

nu es saku graphic score neko nedot jo tas ir tikai score

Nu kā ta nedod tas arī ir kopējais vidējais GPU FPS kas ir savākts pa visu testa laiku!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Bomaars/C12

Kurā vietā tev HBM izgāzās? Viņi izveidoja atmiņu kas mazāk patērē strāvas, bet ir daudz jaudīgāka, pietam TOP gpu izmēri tika krasi samazināti...Viss tas diezgan atvieglo gan dzesēšanu utt. Tikai ka atmiņai pagaidām bija 4gb ierobežojums

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Kurā vietā tev HBM izgāzās? Viņi izveidoja atmiņu kas mazāk patērē strāvas, bet ir daudz jaudīgāka, pietam TOP gpu izmēri tika krasi samazināti...Viss tas diezgan atvieglo gan dzesēšanu utt. Tikai ka atmiņai pagaidām bija 4gb ierobežojums

Lūk kurā!

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Iemeti video kur čalis ierāvis normālu šļuku kko tur stāsta? HBM būs ideāls ienesums kads būs 8gb vram

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Iemeti video kur čalis ierāvis normālu šļuku kko tur stāsta?
Stāsta viņš to kā ir nevis taisa reklāmu kā to dara citi! 

 

 

HBM būs ideāls ienesums kads būs 8gb vram
Vai viņš vel vispār būs. :mrgreen:  Varbūt ieliks GDDR5X. 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Fantamass skaidrs ir tikai viens ka tev ir problēma,,,tu cepies par to kā tev vispār nav šobrīt pat tuvumā

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Fantamass skaidrs ir tikai viens ka tev ir problēma,,,tu cepies par to kā tev vispār nav šobrīt pat tuvumā
Un tev ir ?  :mrgreen:  
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Bet es jau nečuraju biksēs kā tu šajās mirušajās tēmās ik pa laikam vēl pasaki ka tā nav? Sēdi ar savu gtx760 vai kāda tev tur ir un priecajies

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Bet es jau nečuraju biksēs kā tu šajās mirušajās tēmās ik pa laikam vēl pasaki ka tā nav? Sēdi ar savu gtx760 vai kāda tev tur ir un priecajies
Un kādēļ tu tik izmisīgi aizstāvi sarkano kartiņu kāds tam ir iemesls ?  
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Noteikti ka tāds pats kā tev? Bet tev tam jābūt lielākam jo šeit tu jau ento reizi visu iesāc par jaunu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Iemeti video kur čalis ierāvis normālu šļuku kko tur stāsta?

es par šo smējos vairāk nekā vajadzēja. +1  :haha:

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

es par šo smējos vairāk nekā vajadzēja. +1 
Nu protams kur tad lai citur tas AMD fanbojs liekas! 
Link to comment
Share on other sites

pedāli, man par tā video saturu ir vienalga. neinteresē ne fury x, ne 980ti, jo tik augstas klases videokartes tuvākajā laikā ne iegādāšos, ne forumos par tām tiek tik ļoti diskutēts.

vienkārši apskatījos video vai tiešām tas krievs ir iesitis pa sto gram. 

Link to comment
Share on other sites

Ne pirmā ne pēdējā reize gan viņiem gan zaļajiem.

Nvidia pirms jauno spēļu iznākšanas vienmēr noslīpē draiverus, un jau dienu iepriekš izlaiž jaunus draiverus! Ko nekādīgi nevar teikt par AMD lielisks piemērs ir tas pats Fallout 4! AMD minimālais FPS vienkārši iespārda un GTX970 pat uz 1440p ir ātrāka kas galīgi nav raksturīgi priekš šīm kartēm.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Man nav Fallout 4 ar ko patestēt savu GTX970. SC II Legacy of the Void iet.

Te tak teica, ka AMD draiveri esot jālieto beta versijās.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Labi ka toļiks pieminēja par paraugu NVIDIA un GTA V, nē tur problēmu nvidiai nebija  :mrgreen: ka lielums laptopu vispar 1-3dienas speli nevarēja paspēlet bet nu tas tāds sīkums pie svarīgākas spēles izlaišanas PC geimingā

 

Te tak teica, ka AMD draiveri esot jālieto beta versijās.


Protams viņi kur atjauno draiverus to nesauc par galveno versiju bet par beta, tāds toļiks bļava ka amd draiverus atjauno gadā reizi, lai gan tas notiek regulāri 

P.S. 11novembrī, amd izlaida pedejos beta draiverus un tur jau šis tas priekš fallout4 bija

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Labi ka toļiks pieminēja par paraugu NVIDIA un GTA V, nē tur problēmu nvidiai nebija   ka lielums laptopu vispar 1-3dienas speli nevarēja paspēlet bet nu tas tāds sīkums

Vai, vai tas nu gan ir pasaules gals! Laptops un spēlēšana tas jau pašā saknē nav savienojama lieta!

Protams viņi kur atjauno draiverus to nesauc par galveno versiju bet par beta, tāds toļiks bļava ka amd draiverus atjauno gadā reizi, lai gan tas notiek regulāri 

Kāda tam atšķirība cik bieši atjauno paskaties labāk uz izteikti sūdīgo performanci!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu ar katriem draiveriem šie pielabo kko...toļik pasaules gals tas nav, bet tādā gadījumā vai šis uz šo momentu ir pasaules gals??? Man liekas pieņemsim ja top world spele pie izlaišanas neiet būtu problēma tad šis ka 5fps pietrukst nav parāk liela problēma...

P.s. netikai laptopiem bija problēmas ar gtav nvidia draiveriem, bet arī visam gpu, tikai laptopiem tas ipatsvars bija briesmīgs

https://www.google.lv/#q=Nvidia+driver+problem+GTA+V


 

 

Nvidia pirms jauno spēļu iznākšanas vienmēr noslīpē draiverus

 

Vai, vai tas nu gan ir pasaules gals!
 

Un šīs ir FAIL
Link to comment
Share on other sites

Man liekas pieņemsim ja top world spele pie izlaišanas neiet būtu problēma tad šis ka 5fps pietrukst nav parāk liela problēma...

Gribu dzirdēt kaut vienu cilvēku kuram bija šī problēma.  :mrgreen:  

P.s. netikai laptopiem bija problēmas ar gtav nvidia draiveriem, bet arī visam gpu, tikai laptopiem tas ipatsvars bija briesmīgs

Ar visām jā noteikti! :mrgreen:  Tik nez kāpēc es kaut kā neatceros tādu gadījumu.

 

 

Un šīs ir FAIL
Tavs viedoklis ir viens vienīgs Fails!  Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Tik nez kāpēc es kaut kā neatceros tādu gadījumu.


Nu es citā forumā kad izgāja GTA V gan dzirdēju daudz vaimanu par crashiem saistība nvidia draiveriem, bet šis jau nav geiming forums, tāpēc tādas problēmes šeit daudzi nečikstēja, bet tur entu entie rakstīja.

Tev patīk novērsties kā vienmēr un tupumu dzīt, redz nvidiai viss zbis jo es par to neko nezinu, klauns tāds, kā vel parāda un pasaka ka problēmas ir bijušas, uzreiz vai tad tas ir pasaules gals, skaļakais bļavejs uzreiz noplok, nu klauns kas klauns, bērnudārznieks
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kas tev negāja nopērkot gta 5 man viss gāja nu kur tu vari būt tāda skabarga pakaļā tu pats testēji ka zini labāk par mani! Bet vispār runa tagad iet par Fallout 4! GTA 5 tā jau drīz būs vēsture.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

vispirms jāsāk runāt par fallout 4 engine, kas neatbalsta augstāk pa 60fps. nolimitē 60 un ja vēlies iet augstāk, tad sāk parādīties gļuki. bija video, kur ar 144hz visa spēle gāja raitāk. 

kas tas par murgu?

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Nezinu kas tev negāja nopērkot gta 5 man viss gāja nu kur tu vari būt tāda skabarga pakaļā tu pats testēji ka zini labāk par mani! Bet vispār runa tagad iet par Fallout 4! GTA 5 tā jau drīz būs vēsture.

 

Kā vel fallout nebūt nav tuvu pie pārdotākās spēles virsotnes... tas ka tev gāja un nvidiai nav problēmu tapēc ka tev iet, nenozīmē to ka problēmu nebija un daudziem cilvēkiem negaja, bet tev jau par to asara tek tāpēc tu kā krievu trollis(kā nekā toļiks ka izzombēts zombē tālāk) vislaik atkarto viss ir ok man, tāpēc nvidiai arī, pārejie ir nejēgas :D

 

aNi vispār bez komentāriem viss lēnaks :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Kā vel fallout nebūt nav tuvu pie pārdotākās spēles virsotnes

Tas nenozīme to ka viņu tagad spēlē mazāk kā GTA 5 jo gta 5 jau ir veca spēle no tālā 2013.gada kuru daudzi jau līdz nelabumam ir atspēlējušies!

tas ka tev gāja un nvidiai nav problēmu tapēc ka tev iet, nenozīmē to ka problēmu nebija un daudziem cilvēkiem negaja

Es nesaku ka pilnīgi visiem nebija problēmu bet ne tev par to spriest jo tu tak sēdi uz AMD pat nesen lauzi savas tradīcijas un pārgāji uz to ko pats vel nesen nostāstii kā tik mācēji aptaurētais fanboj!

bet tev jau par to asara tek tāpēc tu kā krievu trollis(kā nekā toļiks ka izzombēts zombē tālāk) vislaik atkarto viss ir ok man, tāpēc nvidiai arī, pārejie ir nejēgas

Nē nu tu tiešām cirvis esi "tev tas ir dabas dots talants" jā pēc nika var spriest pēc nacionalitātes. :mrgreen:

 

vispirms jāsāk runāt par fallout 4 engine, kas neatbalsta augstāk pa 60fps. nolimitē 60 un ja vēlies iet augstāk, tad sāk parādīties gļuki. bija video, kur ar 144hz visa spēle gāja raitāk. 

Grafika tai spēlei gan ir kā no kādas 2011. gada spēles pat brīžiem liekas ka skyrimā ir labāka grafika kau arī fps tur ir daudz lielāks pie tādas pašas kvalitātes. Bet tas jau protams ir mārketings lai tik cilvēki pirktu jaunus dzelžus.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Es nesaku ka pilnīgi visiem nebija problēmu

 

Nvidia pirms jauno spēļu iznākšanas vienmēr noslīpē draiverus

 

 

Kas tik un tā neštimē, kaimiņzemes trollēn, ja ir noslīpēti draiveri, tad kāpēc rodas problēmas un vel tukstošiem cilveku?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Kas tik un tā neštimē, kaimiņzemes trollēn, ja ir noslīpēti draiveri, tad kāpēc rodas problēmas un vel tukstošiem cilveku?

Štimē tur viss tev smadzenītēs kaut kas neštimē!  Kādiem tūkstošiem cilvēku tu vispār pratu esi izkūkojis? Beigsi vienreiz muldēt kaut kādus pēdējos suņa murgus ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Var redzēt cik liels fanboys esi...tā problēma bija tukstošiem, ja ne simtiem k, jo gta v bija populara spēle un viena(lv) foruma mērogā par nvidia draiveru problēmām sūdzējās desmitiem ...tāpēc jam,,,dzivo sapņos un pasakās, pie reizes ej varbūt atsū.c kādam no nvidia skatos tev viņi mātes vietā  :yahoo: nebrīnītos ka savējo māti pret gtx970... iemainīji :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Var redzēt cik liels fanboys esi...tā problēma bija tukstošiem, ja ne simtiem k, jo gta v bija populara spēle un latvijas merogā par nvidia draiveru problēmām sūdzējās desmitiem ...tāpēc jam,,,dzivo sapņos un pasakās, pie reizes ej varbūt atsūc kādam no nvidia skatos tev viņi mātes vietā   nebrīnītos ka savējo māti pret gtx970 iemainīji

Parādi man šinī forumā kurā ir 20 tūkstoši lietotāju kur kaut viens būtu sūdzējies par nVIDIA draiveru problēmām iekš GTA 5. Bet principā tas tavs viedoklis ir ka jēla ola runā daudz bet bez jebkādiem reālajiem pierādījumiem. Tu tak esi sarkanais Turbo Fanbojs! :mrgreen:

hqdefault.jpg

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

931a3b34767045e3f71933f6b2d02afd855d8890

Prikols ka šeit baigi es neko daudz nerunāju par amd bet tu gan par nvidia visu laiku tikai to labako un par visam varām to dari un gnj aptuveni izskaties kā tā meitenīte tikai vel ar putam uz lūpām, jo sliktā neesot...pierādijumus es jau liku google parpludinata ar tiem...
https://www.google.lv/#q=gta+v+driver+problems+nvidia
Ieliktu tev par forumu kurā par to sūdzejas daudzi, bet diemžēl tur kaimiņzemes pērtiķus nelaiž jo neviens neinvito.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...