Jump to content

Video karte, beigta vai labojama?


Fleksislv
 Share

Recommended Posts

Tātad, man stacionārajam datoram parādijās dīvaini lagi, katru reizi kā palaižu kādu videokartei smagu programmu, viss uzkaras, tas izpaužas kā balts ekrāns, un pēc tam dators arī izslēdzas, nolēmu iztīrīt putekļus, kas tur bija diezgan daudz. Pēc tam nolēmu atjaunināt draiverus, un tajā brīdī es pieļāvu milzīgu kļūdu, Cik es saprotu es nobrickoju karti, proti es palaidu catalyst auto driver update, un viss notika, līdz pēlšņi uzmetās balts ekrāns, bet nevis kā parasti bet uz 10 minūtēm, nekas nemainījās, nolēmu izslēgt datoru ar spēku, ļoti stulba ideja es zinu, un tad sākās lielie brīnumi, jeb zaļas svītras pāri monitoram, pēc loading screena uzreiz uzmetās balts ekrāns un nekas nenotiek. Sākumā domāju kad windows vaina, uzliku jaunu, zaļās svītras nekur nepazūd, uzinstalēju catalyst par jaunu driver update palaidu, nekas nemainas. Tas viss bija ar pilnīgi pliku windows, bet kolīdz palaidu atjauninājumus, zili kvadrātains ekrāns. Uzinstalēju Gpu-z un šis man rāda visus parametrus pareizi, tikai nevar pateikt kas tā par karti, normāli būtu ja pateiktu amd hd 6800 series, bet tā nav. Tātad mans jautājums ir vai viņu vēl var pie dzīvajiem dabūt. jo cik saprotu vaina ir sofwareiska. Mana karte ir Asus HD 6870 DC. Paldies par atsauksmēm. Lūgums nenolamāt, es pats saprotu cik muļķīgas kļūdas es pieļāvu.

Link to comment
Share on other sites

Videokartei gandrīz 90% ir beigas. Kā saprotams, "nevis kā parasti"? Tev parasti ir balts ekrāns?(Esmu nūģis un neko no datoriem nesaprotu..)

Vai mēģināji pirms tam overclock?

 

Mātesplate/gpu/cpu/ram u.c.?

Labots - Msnikss
Link to comment
Share on other sites

'Nobrikot' GFX var tikai ar BIOS'a flashu. Tā kā neesi to darījis, karte noteikti nav brikota, bet tas obligāti nenozīmē, ka būs 100% funkcionējoša, jo ir vesela kaudze citu iespējamu problēmu. Ja uz ekrāna metas svītras, vispirms vajag skatīties uz VRAMu. Svītras var rasties, ja vrams ir pārāk augstu klokots vai vienkārši defektīvs.

Muļķu drošs variants kartes pārbaudei būtu: likt karti datorā, kuram visas citas komponentes ir pārbaudītas, ka strādā. Neziņiem vislabāk būtu izmantot pilnīgi svaigu OS installu (vai arī safe modē nosweepot visus vecos video draiverus), tad uzinstalēt nevis pašus jaunākos, bet gan tādus draiverus, kas agrāk ir bez problēmām strādājuši ar to pašu karti. Ja pēc tam problēmas tik un tā paliek, vaina nav softiska.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Fleksislv

Ar to ka nav kā parasti ir domāts tas mazias flash, kas notiek instalējot draiverus, tas par ko brīdina instalācijas procesā, (the screen might flash during installation) un nē es ne overclockoju. kartei nāca factorty overclocks, cik nu liels viņš tur bija.

Labots - Fleksislv
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Njāa, ja tu vēl pacenstos iztulkot un saprast nozīmi tam "(the screen might flash during installation)" - kas konkrētā situācija nozīmē tikai to, ka instalējot draiveri bilde var uz mirkli pazust (pat vairākas reizes) :devil: . Bet 99%, ka karte metama. Bet vari jau ieboototies no kāda Linux Live CD - ja gļuki paliek - soļo uz veikalu pēc jaunas kartes, ja tomēr viss normāli (neticu) - nu tad var domāt tālā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Fleksislv

Paldies par atbildēm, manuprāt pati novēlotākā atbilde jebkad. :D Bet nu tiešām novērtēju labu padomu. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zinu tēma nav no jaunajām bet tomēr. Ir videokarte ar redzamām deguma pazīmēm izdedzis kaut kāds čips laikam no barošanas ķēdes. Vārdu sakot nopirku videokarti, bet sākumā nepārbaudīju, jo nebija tādas iespējas tad nomainīju termopastu, un skatos izdedzis laukums uz videokartes. Maita pārdevējs teica, ka viss darbojas. Tagad rodas tāds jautājums vai ieliekot to videokarti iekšā pārbaudīt tā nevar nosvilināt visu datoru ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , Marwell teica:

Maita pārdevējs teica, ka viss darbojas.

Kur pirki? SS? 

Labots - Zux
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , Marwell teica:

skatos izdedzis laukums uz videokartes

Gan jau ka cepies zem čipa - iepriekš vai nu 24/7 bitkoinus racis, vai 24/7 smagās spēles dzenājis. Ja čips nav nokauts, gan jau strādās, jautājums - cik ilgi un vai bez gļukiem.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Iespējams, ka iepriekšējais īpašnieks ne īpaši veiksmīgi ir veicis videokartes „atjaunošanu", ieliekot folijā un cepeškrāsnī. Varbūt pirms likšanas datorā atrast kādu spečuku ar voltmetru vai pašam izzvanīt karti, neviens jau nevar garantēt, kas notiks ar to karti un datoru.

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Zux teica:

Kur pirki? SS? 

 

pirms 11 stundām , raiviic teica:

Gan jau ka cepies zem čipa - iepriekš vai nu 24/7 bitkoinus racis, vai 24/7 smagās spēles dzenājis. Ja čips nav nokauts, gan jau strādās, jautājums - cik ilgi un vai bez gļukiem.

Atradu bildi tam pašam videokartes modelim ļoti līdzīgā vietā un izskatā.

Vārdu sakot simptomi ir tādi ieslēdzot datoru melns ekrāns un videokarte griež uz visiem 100% ? Tas nozīmē, ka viņa ieiet aizsardzībā ja ?

9C33E93A-4DFE-4F53-B646-905C41C6E3BD.png

 

pirms 9 stundām , Prodigy teica:

Uz kādu summu ir "papadoss"?

85eur ?

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

Būtu jau nu kaut ar mobilo nobildējis savu, jo no " ļoti līdzīgā vietā un izskatā " jēgas maz, bet - ja vien pārdevējs nav čoms, kuram vari atdot atpakaļ, uzskati, ka 85 eur ir "skolas nauda", lai turētos pa gabalu no šādiem pirkumiem, vismaz pirms pirkšanas nepārbaudot.

Link to comment
Share on other sites

Jā tagad būs mācība uz dzīvi pirmo reiz tāds gadījums. Ja pārdevējs pazudīs ar galiem izlikšu visu informāciju par viņu.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka pārdevējs būs ar galiem, jo apzināti Tev ir iesmērējis to karti.

 

Link to comment
Share on other sites

Pērkot lietotus loriņus, pie tam tos nepārbaudot, vienmēr būs risks. Pirkt nepārbaudot ir augstākā līmeņa muļķība, pārdevējs ir līdzvainīgs, tāpat kā arī pircējs.

Ja autors publicēs kaut kādu infu par pārdevēju - ka tik pašam pēc tam nerodas problēmas ;) 

Link to comment
Share on other sites

@drunk_lizard pateica būtību. Tas ir - kompī nespraud, protams ja nevēlies nokaut arī to, kā arī karti vienk. ieliec šmucenē un iztērēto naudu noraksti kā mācību sev :) 

Link to comment
Share on other sites

Nu šmucenē bāzt to karti vēl nevajag steigties, ja autors nolēmis cīnīties ar pārdevēju.

Link to comment
Share on other sites

@ggg97, tak pats apzinies, ka ja nav noslēgts normāls pirkuma līgums, kurā ir redzami loriņu sērijas numuri un cita draza, tad pārdevējs var vienk. pateikt, ka pārdevu citu karti, ne šo. Pat tiesā te neko neizdosies pierādīt ;) 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...