Jump to content

Samsung galaxy s3 Roots Jautajums.


bayker
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Jautajums zinosiem colvekiem...

Rootoju savu veco s3 uz andriti 4.3 kad vins vel nebija tik viegli apdeitojams ...

Jautajums ka es varu dabut atpakal originalo OS kas naca kad telefonu nopirku ?

respektivi os ar latviesu valodu. 

cik lasiju tad factory setingus labak neaiztikt... 

ir kada iespeja ?

Labots - bayker
Link to comment
Share on other sites

Vard sakot velos Androidu ar latviesu valodu...

un originali apdeitotu uz 4.3

 

Bet varbut ir iespeja nokacat Latv. val ? 

Jo googleju un neko neatradu ....

Labots - bayker
Link to comment
Share on other sites

1. Root ir administratora tiesību iegūšana, nevis ROM maiņa.

2. Ja tu esi kādu kreiso ROM uzflešojis, tad meklē internetā Samsung galaxy s3 original ROM, bet nesajauc telefona versijas, jo ar nepareizo dabūsi dārgu papīra piespiedēju.

3. Androīdam latviešu valoda ir iekšā - gandrīz jebkuram Cyanogenmod, Ressurection remix utt neoficiālajiem ROM viņa ir iekšā.

4. Vienmēr pirms tu leic kreisos ROM uztaisi Nandroid backup, lai vari dabūt atpakaļ orģinālo ROM.

Link to comment
Share on other sites

Paldies Rubeni jau kartejo reizi ! :)
 

Gribetu precizet :

man Stock roms ir jaatrod pienemsim seit no samsung update majas lapas

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-i9300

 

Bet ka es tagad lai uzinu kads man ir Bijis originalais Regiona kods ?

jo LVL tur nav :D

Jo man sim telefonam sakara ar to kad nav pieejama LV valoda ir ari mainits regiona kods jeb paliek tas pats ka originalajam jo androids iet ?

Labots - bayker
Link to comment
Share on other sites

Gribetu precizet : man Stock roms ir jaatrod pienemsim seit no samsung update majas lapas http://samsung-updat...ce/?id=GT-i9300

 

Latvija ir grupā zem XE = Bulgaria, Estonia, Kazakhstan, Latvia, Lithuania, Russia, Ukraine (Eastern Europe).

 

Tātad, vismaz manuprāt, vajadzētu strādāt jebkurai versijai, kam kods sākas ar XE un nav norādīta konkrēta valsts un/vai operators.

 

It kā šī, bet garantiju nedodu.

 

 

Galaxy S 3 (International) GT-I9300 XEGN/a I9300XXUGND5 43.png 4.3 30.04.2014 2429075 Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Ja mekle caur Seb tad isteniba tur ari piedava Baltic...

Labots - bayker
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Googlē pēc samsfirmwares atrodi. Tur ļoti ērts meklētājs un var dabūt jebkuru Samsunga firmware. Latviski viņas ir visas un baltijas reģionam parasti ir katu kas ar SEB.

Jeburā gadījumā, uz sava S4 lietoju vācijai domāto, jo tas ir daudz jaunāks + oficiāls. Nekādu izmaiņu nav un der praktiski jebkurš, kas ir Eiropai. + Latviski.

Link to comment
Share on other sites

Veselai kaudze samsuņu nāk ne ar baltijas reģiona firmwarēm. Arī tajās ir LV valoda. Bieži saskaros ar Nīderlandi.

 

Viena pazīme ir, pēc kuras vadīties. Ja pēc iešūšanas Tev aparāts saka, ka nevar nočekot apdeitus uz servera. (OTA), dzelzim uzšūta ne tava reģiona iešuve.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...