Jump to content

Java uzdevums.


Acex
 Share

Recommended Posts

Use a while loop to calculate the sum of all numbers from 1 to 1000 . Make it print only the sum, not the intermediate values. Hint: Add each number to sum in each loop iteration, like sum = sum + i .

 

Un ir dots:

 

Puplic class Main

{

Puplic static void main(String[] args) 

{

Int sum = 0;

//use while loop to calculate sum of 1 to 1000 

 

System out.printl(sum) ;

 

Es kkā netieku skaidrībā... 

Link to comment
Share on other sites

Galīgi tups vai kā?

Ko TU pats esi uzraksījis un kas tev nesanāk?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Tas ir uzdevuma apraksts, kas ir jāizdara. 

Un tas, ko uzrakstīju jau ir dots. 

Es pats tur neko neesmu izgudrojis. 

 

Un ko kas nesanāk? 

Man nesanāk ar while dabūt to, ko prasa uzdevumā. 

 

Šitajā uzdevumā ar while es dabonu, ka uz ekrāna parādās visi cipari no 1 līdz 1000,bet ne to summa. 

Labots - Acex
Link to comment
Share on other sites

Vai tu izproti, kas ir while cikls ? Vai zini, kas ir scope ? Vai zini, kas ir loģiskā izteiksme ? 

While ciklam būs savs scope. 

Tev jāsaskaita visi skaitļi no 1 līdz tūkstots. 

Značit divus mainīgos vajadzēs ārpus cikla. 

Pieņemsim, ka tos mainīgos sauksi "sum" un "i". "i" sākotnējā vērtība būs 1. 

Abus deklarējam/definējam pirms cikla.

Cikla predikāts būs kkas tāds, kas būs patiess kamēr i būs mazāks vai vienāds ar 1000.

Iekšā ciklā tu no sākuma pieskaitītu i pie summas, bet pēc tam, pašam i pieskaitīsi vieninieku.

Tālāk pašam jāizdomā.

Link to comment
Share on other sites

Viņš var izņemt do rindu un aizvietot ar while un nekas nemainās. 

Do while lieto parasti tur, kur obligāti vajag iziet cauri loopam vismaz vienreiz.

Link to comment
Share on other sites

Bet vins jau visdrizak neiznems un tad, ja bus piekasigs pasniedzejs, tad prasis kapec izmantoja do-while, ja uzdevuma ir while. Un tad students paskaidrot nevares.

Man jau vienalga, bet zinu droshi ka kada no UK universitatem vai koledzam 100p nepienjemtu un uzdevums butu japarstrada. vaitad LV uzdod uzdevumus angliski un java maca pamatus?

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

rezultata jau starpiba ta nekada, bet to tu pastasti pasniedzejiem :D tiem vajag taka uzdevuma.

ka jau teicu man tak vienalga, bet pats kkad agrak esu dabujis F lidzigas un vel nebutiskakas situacijas

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Nu joptvaj. Es vēl saprastu, ja šitas kadrs būtu kaut vai googlē pameklējis, kā to darīt, bet te tak vispār nekas nav darīts un pat loģiskās operācijas necērt apskatīt un prasa izpildīt viņa vietā. Man arī ir gājis grūti, bet nu uz šitik elementāriem sūdiem pats atradu atbildi un izdomāju kas un kā. Un es galīgi neesmu nekāds baigais koderis.

 

P.S. Ielejai nevajadzēja rakstīt priekšā, tikai tad ja galīgi nekā. Varbūt (!?) būtu pats domājis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...