Jump to content

Hostings


retryq
 Share

Recommended Posts

Rekur ir speciali 60% akcija vienam super labam hostam

hawkhost.com

ja uz gadu njem vari dabut 3gb vietu/unlimted visu parejo pa $15 uz visu gadu tikai,un hosts tiesam viens no labakajiem kads ir. ieks LV nezinu gan nevienu labu.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Izmantoju to, kas man parakstā, SE un IS datu centros. Ir ok, gadās dauņtaimi gan ik pa brīdim, bet par pāris EUR mēnesī... nezinu, ko vairāk var gribēt.

Vienīgais, ka mēdz nomainīt stervera IP - tas gan ir nepatīkami. Ir gadījies nakts vidū hlamā padsmit domēniem DNS ierakstus mainīt no telefona.

Link to comment
Share on other sites

izmantoju edis.at VPS, uz promotional akcijas dabuju 50% lifetime atlaidi mēneša maksai servirim cīrihē, maksāju 10EUR par 4GB RAM, 2cores, 500GB HDD shared hostingu. šobrīd par tādu cenu 2x sliktāks piedāvājums un pa 5EUR arī viņi kaut ko piedāvā. priekš web hostinga ideāli.

Link to comment
Share on other sites

no 2009. gada tiek izmantoti qhosting.eu pakalpojumi. vienīgi, nav ne jausmas par hostingu.

Link to comment
Share on other sites

Es izmantoju digitalocean jau kādu gadu. Sūdzību nav. Manuprāt labākais price/perfomance.
Tur ir VPS pieejami sākot no 5$/mēnesī. Visi serveri ar SSD diskiem (tiešām reāli, pats testēju ātrumus).
Maksa tiek noteikta par stundām. Tātad ja serveri nevajag online 24/7, tad vienkārši ieslēdz izdari savas lietas un slēdz ārā. Man tā ir sataisīti vairāki serveri, kurus reizēm ieslēdzu specifiskiem taskiem tikai.

Ja reģistrēsieties caur manu referāli, tad automātiski dabūsiet 10$ kontā:
https://www.digitalocean.com/?refcode=434e879665fe

Link to comment
Share on other sites

www.servage.net - lietoju nu jau kādus 10 gadus. Vienīgā sliktā lieta - ja datu bāze izaug lielāka par 100megabaitiem, tā šie sāk pukstēt.

Tomēr ar viņiem ir iespējams panākt arī kompromisus. Konkrēts gadījums - DB izaugusi līdz 120MB. Suportam parādīju, ka DB ir parasta vbulletin foruma DB, kurā glabājas tikai foruma posti(nekādi binārie dati nav) tā šie atļāva 200MB. Ar neko citu problēmas nav bijušas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

www.servage.net - lietoju nu jau kādus 10 gadus. Vienīgā sliktā lieta - ja datu bāze izaug lielāka par 100megabaitiem, tā šie sāk pukstēt.

 

Kas Tev tas par piedāvājumu?

Skatos mājaslapā viņiem viss unlimited - diska vieta, trafiks, e-pastu konti, par nieka 2 aliņiem mēnesī. 

Link to comment
Share on other sites

Skurstenis

Tiem lētajiem, kuros viss ir daudz un unlimited utt, mēdz būt ,ka ir problēmas ar ātrdarbību. Uz viena servera mētājas pārāk daudz mājas lapu.

 

valsts.lv darbojas ļoti labi, stabili.

 

Tur tikai viena nelaime, vai, otrādi, laime - nav visādu paneļu un click -> next. Tikai ftp un mysql.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau rakstīju - lietoju to servage > 10 gadus. Pašlaik uz viņu serveriem man ir ap 100gb datu, problēmas nav. 

 

Protams, tas ir Shared hostings nevis dedicated. Attiecīgi ja kāda mājas lapa iekļūs kaut kādos melnajos sarakstos arī citi klienti var ciest. bet tā tas būs ar visiem shared hostingiem. Protams, ir iespēja iegādāties arī savu IP, bet man līdz šim tas nav bijis aktuāli... 

 

Tas nav MANS piedāvājums - kantoris atrodas Vācijā, man ar viņiem nav nekāds sakars, esmu vienkāršs lietotājs. 

 

Protams, ir viņiem CPU slodzes utt limiti, kurus pārsniedzot mājas lapa var apstāties. Man tas izraisīja problēmas dažas reizes visu šo gadu laikā, kad bija paliela slodze pārindeksējot utt. A tā - ar vbulletin un ap 1000 unikālajiem dienā problēmu nav. 

 

Ja lapas mērķauditorija ir LV, tad gan jau tas nav labākais variants - LV hostingi noteikti piedāvās lielākus ātrumu pa LV. 

 

P.S. ja ir šaubas par to kantori - paņem uz testu. kaut kā to varēja izdarīt, neatceros vairs. lasīt infu pašā mājas lapā :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

nav visādu paneļu un click -> next. Tikai ftp un mysql.

 

Nevajag nemaz daudz visādu paneļu, pietiks ar C-paneli. Bet tādi uzņēmumi, kuri var algot datorspecu, kurš visu raksta no CMD, arī hostingu pirks pie lielajiem hostinga pakalpojums pārdevējiem.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

 

prq.se

SE? :D

Spriežot pēc mājaslapas izskatās uzņēmumam varētu būt spēcīgas jūtas par privātās informācijas neaizskaramību un neregulētu internetu. 

Hm, ja vajag kaut ko pelēkāku hostēt, šie varētu būt īstie vīri.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Varu ieteikt hostinger.lv mazām mājaslapām hostošana bezmaksas, bet par maksu ir no 2,41 mēnesi, ja nemaldos

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
ivars_s

Esmu apkopojis kritērijus, kurus vajadzētu ņemt vērā, izvēloties hostinga pakalpojumus un salīdzinājis abonēšanas maksas par gadu. Vairāk informācijas: http://www.kaizveleties.lv/kas-jazina-izveloties-hostinga-pakalpojumu/Ieteiktu papētīt lietas, kuras ietk ietvertas hostinga plānos un saprast, kas Tev patiešām ir nepieciešams un kas ir lieks. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...