Jump to content

Meklējot klientus trūkst pieredzes, veidoju mājaslapas


Bleak
 Share

Recommended Posts

Man te radās neliela vai pareizāk liela problēma, man trūkst pieredzes saistībā ar klientu piesaistīšanu/iegūšanu, strādāju firmā un esmu dizaineris, kurš veido mājaslapas, gan dizainu, gan arī raksta kodu un liek uz servera, man te tāda problēma, ka es nevisai māku komunicēt ar klientiem, domāju, ka te ir daudzi labi boot.lv lietotāji, kuri tādas lietas pieprot un es gribētu takā lai jūs labie cilvēki padalītos savā pieredzē, būšu ļoti pateicīgs.

Nepieciešami ieteikumi, knifiņi un tādas lietas, ka palīdzētu ar tiem klientiem.

post-98615-0-57190000-1409039514_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Nez vai kāds gribēs Tev atdot riecienu no maizes klaipa tikai tāpēc, ka nezini, kur to maizi dabūt :D

Link to comment
Share on other sites

marrtins

vienkārši sāc un viss. Sākumā būs tizli, bet ar laiku automātiski apgūsi tās iemaņas.

Link to comment
Share on other sites

Nu nē, jaunām firmām un tām, kurām vēl tādu nav, man vairāk interesēt jaunāki uzņēmumi, piedāvājot papildu instrumentus un citas priekšrocības uz servera, netaisu lapas joomla vai wp


marrtins Tur jau tā lieta, labu laiku apzvanu firmas un rakstu epastus, bet tolka nekāda, nevienam nav vajadzīga mājaslapa, man noteikti pieeja ir prasta un nepiesaistoša, tāpēc nekas nesanāk, es mēģināju latīt internetā, bet nekāda tolka
Link to comment
Share on other sites

 

 

marrtins Tur jau tā lieta, labu laiku apzvanu firmas un rakstu epastus, bet tolka nekāda, nevienam nav vajadzīga mājaslapa, man noteikti pieeja ir prasta un nepiesaistoša, tāpēc nekas nesanāk, es mēģināju latīt internetā, bet nekāda tolka

 

Skan tizli, bet sāc kā visi sāk - ar portfolio. Ja tev tas ir, tad izrādi to, palaid soc tīklos, kustini savu vārdu. Soc tīkli mūsdienās ir ļoti spēcīgs ierocis mārketingā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tur jau tā lieta, labu laiku apzvanu firmas un rakstu epastus, bet tolka nekāda, nevienam nav vajadzīga mājaslapa,

Ja viņiem tāda tiešām nav, tad visticamāk arī viņiem to nevajag.

Saliec visurkur sludinājumus, un gaidi. Sākumā riktīgi atlaid pa lēto, savāksi portofolio, un tad jau aizies. Tiem, kam būsi taisījis, ja būs tiešām labi, arī tevi ieteiks tālāk. Ar savu uzbāzību nez vai atradīsi klientus, varbūt tiešām dažus, jo weblapa jau nav maize, ko katru dienu jaunu vajag. 

Link to comment
Share on other sites

oi, kā man riebjas kad uzbažās ar pakalpojumu, ko es nemaz negribu saņemt, un gan jau tev tā pat ir, kad kāds zvana!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Skan tizli, bet sāc kā visi sāk - ar portfolio. Ja tev tas ir, tad izrādi to, palaid soc tīklos, kustini savu vārdu. Soc tīkli mūsdienās ir ļoti spēcīgs ierocis mārketingā.

+100.

Tiešī tā, + vēl nebūtu sliktii norankoties ar visu portfolio googles topā

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Tā saucās 'pieredze', ko iegūst tikai darot. Jāmācās 'lasīt' un 'dzirdēt' savu klientu emocijas un uz tām pareizi reaģēt.

Ne velti labs pārdošanas menedžeris ir zelta vērts, jo pēc manām domām viņš ir lielākais 'darba devējs'.

Prakse un vēlreiz prakse.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Kā būtu ar video izveidi par to, ko jūsu firma dara, parādīt kaut kādus realizētus projektus, ja ir iespēja tad arī klientu atsauksmes. Ja ir izvēle starp lasīšanu un skatīšanus, vairāk tomēr priekšroku dos skatīties, nekā tupa lasīt tekstu. Un, kad būs jums tāds patiešām labs video, saliec visos soc. tīklos, lai tauta redz.

Link to comment
Share on other sites

Dažiem veiksmīgiem pietiek ar blogspot un feisbūku, plus LinkedIn.Pazīstsmai zobārstei mājaslapas nav, bet pieraksts 1,5mēn uz priekšu, profesoram pilnas maksas pieraksts mēnesi uz priekšu, web lapas nav un nevajag.

Citiem ir mājas lapas, maksā par SEO un maksātnespēja pašiem un firmai.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Milzīga konkurence, maza pieredze = katastrofālas finanses

 

Nav arī skaidrs, vai grasies mukt no esošā darba un darīt pa savam, vai arī esošais darbs prasa pašam piesaistīt klientus.

Link to comment
Share on other sites

Firmai vajag popularitāti attiecīgos forumos un diskusiju grupās, nevis maksāt par mistisku seeo un superweb.

Turklāt ir pakalpojumi, kur uzticas tikai labi pazīstamu cilvēku ieteikumiem. Par mājas lapu.Nekad nemaksāšu par izstrādi, kur kods pilnībā man nav pieejams.Nekāda piesaiste izstrādātājam ar mani neietu cauri. Blpgspot,wordpress, .,draugi, feisbūks-tā ir jau iekarota vieta. Pašam sava lapa no nulles-tad, kad ir brīva nauda uztaisīšanai un SEO.

Nebūt ne pirmā vai otrā, trešā nepieciešamība jaunai firmai.

Labots - beryl
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Zvanīties un uzbāzties nu būtu pēdējais, ko darīt  :sorry:

Link to comment
Share on other sites

 

 

labu laiku apzvanu firmas un rakstu epastus, bet tolka nekāda, nevienam nav vajadzīga mājaslapa, man noteikti pieeja ir prasta un nepiesaistoša, tāpēc nekas nesanāk, es mēģināju latīt internetā, bet nekāda tolka
Šitas gan garām...Drīzāk paveic ko kas reāli taustāms un apskatāms cilvēkiem un nedaudz atšķirīgs (savādāks,labāks) kā pārējiem tirgū.Un tad jau Tevi meklēs un nebūs ja uzmācās cilvēkiem kam Tavs pakalpojums galīgi nesaista.Bet tam nepieciešams laiks un nopietns darbs.P.S. Netaisu mājaslapas ,bet savu sasniedzu šādā veidā.Un tagad varu izvēlēties ar ko slēdzu līgumu par pasūtījumu ar ko nē ,bet tas prasīja 3-4 gadus sevi pierādīt.
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

varu izvēlēties ar ko slēdzu līgumu par pasūtījumu ar ko nē ,bet tas prasīja 3-4 gadus sevi pierādīt

 

Ēst ta gribas jau šodien  :moil::pooh_honey:  :pc:   

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ēst ta gribas
Protams,tikai kamēr (izsitīsies) un celsi savu līmeni sanāks darīt jebkuru darbu un par tādu samaksu cik Tev maksā ne cik prasīsi.
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@Tufjord, Tu ļoti labi zini, ka saņemot tik cik dod, ne vienmēr paliek pāri ēšanai...

 

OK, ja par tēmu, tad mājas lapu taisīšana neizklausās pēc tā, ar ko var nopelnīt. Vajag klientūru, vajag zināšanas un ātrumu, jo ne jau 50 eiro dēļ nedēļu ķimerēsi kaut kādu lapu augšā. Mazie uzņēmumi veiksmīgi lieto FB, Wordpress, Blogger vai draugu padomus. Lielajiem ir savējie cilvēki.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kundes naak ar laiku. Iesaakuma protams uz suhaariem jaapaseezh, bet tur diemzheel paliidzeet neviens nevar, ja nu vieniigi ir kaadi draugi, kuriem ir vairaakas firmas un katrai vajag weblapu. Taa kaa pacietiibu un lietas notiksies. Tikmeer kraaj pieredzi.

 

Tas ir kaa kad braucot laukaa no Riigas caur Juglu,liidz juglai var savu pensijas vecumu sagaidiit, bet taalaak jau ir ok. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...