Jump to content

ebay no US uz LV


POISONBOY
 Share

Recommended Posts

Smieklīgi, bet manam autiņam US detaļas 3x lētākas nekā LV, ar visu sūtīšanu un muitu sanāk stipri lētāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , jema teica:

Smieklīgi, bet manam autiņam US detaļas 3x lētākas nekā LV, ar visu sūtīšanu un muitu sanāk stipri lētāk.

Tas pats no vācijas 120 ero par A 4,Passaat piekasres komplektu,tik nezin  cik labas,bet iekš lv pa vienu 90 ero izspiež un ari  gan jau polu štancējums!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , kaads teica:

mēs esam biznesmeņu zeme, ka tik pa kādu sūdu vairāk nopelnīt vienreiz, un nedomāt tālāk uz priekšu.

Talab jau ir PVN līdz vienai X  :)!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Didzis teica:

No štatiem parasti sūtīšana dārga un nav izdevīgi pirkties.

nebūs īsti taisnība. viss ir atkarīgs no preces svara/izmēra. ja sūtīsi kaut ko ļoti vieglu/kompaktu, nebūs šipings kosmosā.

piemēram, pats regulāri pērku dažādas zāles no iherb.com.

piegādes atnāk ~4 dienās līdz LV, ilgāk iet viņu tālāk atmuitot, un līdz manis pa LV nogādāt. piegāde parasti maksā ~5eur, parasti iepērkos par ~100eur vienā pirkumā. protams, ka pie mums Tev uzliek +21% un lieta darīta.

esmu pircis arī auto detaļas no USA, sanāk krietni lētāk tām detaļām, kurām svars/izmērs ir niecīgs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , jema teica:

, samaksāja pērkot jau muitu, atnāca caur DE, apgāja muitu, smieklīgi bet viņi arī māk krāpties! 

Ar DE veikalam līgums. Preci atmuitoja DE. Principā nekādas šmaukšanās, tik PVN Vācija ne LV dabūja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nē, muitas summa bija smieklīgi maza pret pirkumu. 

Link to comment
Share on other sites

Gan jau tā ir ar konkrētām lietām. Es vairākas reizes štatos esmu noskatījis radiomikrofonus, bet sūtīšana ap 50$. No Eiropas tā pati manta sūtīšan ap 10 eiriki. Ir starpība.Vienīgi štatos tirgus milzīgs un brīžiem siekala notek, jo cena ļoti salda,bet kad piemet sūtīšanu, vairs tik salda nesanāk. Autiņa daļas loģiski,ka internetā lētākas. Vietējiem bodbiekiem tak arī tāpat PVN un muita jāmaksā un pa virsu sava peļņa. Kad man vietējā bodē par štekeri uzprasa 2,5 eiriki, bet internetā es desmit nopērku pa piečuku, tikai tad saproti,kādu vājprāta uzcenojumu liek vietējie bodnieki.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

2020. Gadā atmuitot sūtijumus no US piedāvāja EDS deklarēt un samaksāt. 

Tikko saņēmu pavēsti pastā(muitojams sūtijums). Izskatas, ka maksāt pvn varēšu pastā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...