Jump to content

LG G2 vai Huawei ascend P6 īpašniekiem...


jokebox
 Share

Recommended Posts

meklēju jaunu telefonu, skatos uz šiem diviem modeļiem, bet par cik draugu lokā nevienam nav kads no šiem telefoniem tad vēlējos pajautāt lietotāju atsauksmes, kādi ir plusi un mīnusi šiem telefoniem un kuru no šiem jūs ieteiktu!

būtiska ir laba kamera, jo fochiku ikdienā līdz nenēsāju, abiem gan ir 13mp kamera, bet kvalitāte dzīvē nav redzēta!

paldies

Link to comment
Share on other sites

burunduks555

Lietoju LG g2 gandrīz jau gadu. Viss pagaidām apmierina, vienīgais mīnus ir tāds ka nevar ievietot atmiņas karti. Kamera manā skatījumā ir laba.

Zinu vairākus draugus kas lieto Huawei p6 neviens no viņiem nav apmierināts ar šo tel. Ik pa laikam notiek uzkāršanās un restartēšanās. un diezgan liels bremze ar tas P6 ir.

Link to comment
Share on other sites

 

 

veel jau ir arii Huawei P7

Vēl ir arī daudzi citi telefoni... Tikai tad tēmu vajadzēja savādāk nosaukt

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man gan skjiet ka tie abi P6 un P7 nav dikti atskjiriigi, bet man tie modelji abi simpatizee tiiri vizuaali!!! 

citi modelji man iisti neinteresee... tikai shie 3

Link to comment
Share on other sites

burunduks555

dzelžu ziņa p7 ir krietni pārāks par p6. Jaunākas tehnoloģijas kā nekā. Vienīgi līdzīgi varētu būt vizuālais izskats.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Butu jaizvelas starp p7 un g2 nevis p6, kas jau ir atpalicis telefons.

Link to comment
Share on other sites

Es jau nedēļu lietoju LG G3, šo ņēmu, jo par LG G2 bija ļoti labas atsauksmes, un uz doto brīdi esmu ļoti apmierināts, ar visām aplikācijām 4G 24/7 baterija uz doto brīdi tur 3 dienas bez problēmām, baterija bija viena no labajām atsauksmēm arī par iepriekšējo G2 modeli, tāpat arī kamera ir uz "urrā" un arī tā ir mazliet uzlabota G2, tā ka par LG G2 ir dzirdētas un lasītas pietiekami labas atsauksmes, lai domātu par šī telefona iegādi.

Link to comment
Share on other sites

njaa, laikam naksies izveleties starp P7 un G2

bet vienalga veletos vel kadu lietotaju atsauksmi...

Link to comment
Share on other sites

 

 

man gan skjiet ka tie abi P6 un P7 nav dikti atskjiriigi, bet man tie modelji abi simpatizee tiiri vizuaali!!! 

P7 ir P6 uzlabota versija, izlaboti visi P6 trūkumi.

 

Gaumīgs androīd mods, bez pārliekas bloatwares, drusku gan aifonisks launcheris (EmotionUI 2.3) - visus apšus met desktopa ekrānos.

Sieva jau 2 mēnešus staigā ar P7, ļoti apmierināta. laba kamera un tās aplikācijas.

 

Lai gan pēc tā draņķa, kāda bija Xperia L, jebkurš puslīdz ciešams telefons šķitīs lielisks :) 

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

bet vienalga veletos vel kadu lietotaju atsauksmi...

Drusku precīzāk, kas tieši interesē. Esmu G2 lietotājs, tālrunis manuprāt ir ļoti labs, 3000mah bača reti kam ir. Dizains G2 gan tāds standarta korejiešu plastmasas ziepes gabals. Tas kurš sarkanā krāsā, tam gan plastmasa nav tik slidena un izskatās arī labi (bet tas ir gaumes jautājums). 


Ak jā, G2 nav atmiņas karšu atbalsts, bet ir jaudīgāks procis, labāka bača, strādā stabīli (maita tik stabīli, ka nav vēlme mudīties ar romiem), manuprāt saprātīgi moficēts Android, par dizainu jau izteicos - slidens ziepis.

Link to comment
Share on other sites

Noperkot vienalga vai g2 vai p7 kludities nevar. Bet es nemtu g2 baterijas del.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Drusku precīzāk, kas tieši interesē. Esmu G2 lietotājs, tālrunis manuprāt ir ļoti labs, 3000mah bača reti kam ir. Dizains G2 gan tāds standarta korejiešu plastmasas ziepes gabals. Tas kurš sarkanā krāsā, tam gan plastmasa nav tik slidena un izskatās arī labi (bet tas ir gaumes jautājums).  Ak jā, G2 nav atmiņas karšu atbalsts, bet ir jaudīgāks procis, labāka bača, strādā stabīli (maita tik stabīli, ka nav vēlme mudīties ar romiem), manuprāt saprātīgi moficēts Android, par dizainu jau izteicos - slidens ziepis.

 kaada telefoonam kamera?un apmeram cik ilgi tur baterija?kaa rokaa juutas tada izmera tel.? mazliet baidos no izmera - paliels, bet iekshas skjiet diezgan labas!

Link to comment
Share on other sites

G2 ir Nexus 4 "tēvs". Principā šis telefons kalpoja par izejvielu Nexus 4.

G2 ir labāka kamera un jaudīgāka baterija nekā Nexus 4

Link to comment
Share on other sites

 

 

Gaumīgs androīd mods, bez pārliekas bloatwares, drusku gan aifonisks launcheris (EmotionUI 2.3) - visus apšus met desktopa ekrānos. Sieva jau 2 mēnešus staigā ar P7, ļoti apmierināta. laba kamera un tās aplikācijas.

 

cik ilgi apmeram shim tel. tur baterija, varbuut esi ieverojis, cik biezhi sieva liek tel. laadet!? 

Link to comment
Share on other sites

Reizi divās dienās, bet viņa nespēlē spēles, šo to palasa soc. portālos un tā. Bildē protams.

P7 ir ražotāja ielikta bačas taupīšanas fīča - 3 varianti. Trakākais nogriež visus sakarus, kad ekrāns aizlokots.

 

Atmiņas karti var ielikt - max laikam bija 64GB, viņai ir 32GB.

Konkrētais eksemplārs melnā krāsā, baltais ir patizls. Rozā variantu LV oficiāli nepiedāvā, bet Tevi tāds droši vien arī neinteresē :)

Pasūtiju viņai šo te vāciņu:

http://www.ebay.co.uk/itm/191199782061?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Pa 2 mēnešiem nav izdilis.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

kaada telefoonam kamera?un apmeram cik ilgi tur baterija?kaa rokaa juutas tada izmera tel.? mazliet baidos no izmera - paliels, bet iekshas skjiet diezgan labas!

Kamera laba, tik tiešām laba. Bača arī laba, kā jau 3000mah pieklājas, cik dienas? Nu fig zin - cik daudz un ko dzenā uz tā telefona. Dienu izvilks pie max slodzes noteikti. Rokā jūtas liels, kā jau pienākas 5.2 collām, Nexus 5 šajā ziņā ir ērtāks - jo ir 5" un korpusa materiāls ir neslidens. No ērtuma viedokļa Nexus5 ir ērtāks, bet runa jau iet par Huawei...

Link to comment
Share on other sites

Lietoju G2, esmu ļoti apmierināts. Bača zvērs, kas man ir svarīgi. Displeja kvalitāte ļoti laba, Android modifikācija šķiet ērtāka, salīdzinot ar Samsung TouchWiz, bet tas IMO. 

Iepriekš palietoju Samsung S4, varu teikt, ka G2 ir pārāks.

Link to comment
Share on other sites

Pats domaju tuvakajas dienas nemt jaunu trubu, izvele itkaa kriituz P7, bet biedee aizmugureejais stikla vaacinsh, kuru diemzel nevar nomainiit ...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pats domaju tuvakajas dienas nemt jaunu trubu, izvele itkaa kriituz P7, bet biedee aizmugureejais stikla vaacinsh, kuru diemzel nevar nomainiit .

bet ar kaadu no vaacinjiem to var pasargaat...

kaapec tavaa izvele shis bija tel. nr 1 ? 

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

G2 = Nexus 5

Figu - ekrāns 5.2 - nedaudz lielāks, bača labāka, kamera labāka, dizains atsķiras, korpusa materiāls cits. Pārējies ļoti līdzīgi (identiski).


 

 

huaweis man skjiet vizuaali pievilciigaks...

Par gaumi nestrīdās. Bet LG dizains nav nekāds izcils - spīdīgs, slidens ziepes gabals, bet plāns. Savukārt sakanā krāsā ir cits materiāls, nav tik slidens, bet sarkana krāsa na ļubiteļa, man patīk. 

Link to comment
Share on other sites

Es jau nedēļu lietoju LG G3, [...] un uz doto brīdi esmu ļoti apmierināts

 

Tīri intereses pēc - vai G3 tiek nēsāts parastā bikšu kabatā vai kur citur? Man personīgi G3 šķiet nedaudz par lielu, lai ar viņu ērti visās situācijās varētu sadzīvot. Tādā ziņā G2 manā skatījumā ir teju vai ideālais maksimālais izmērs ikdienas lietošanai, G3 jau drusku iebrauc planšettelefonu teritorijā.

 

Otrs jautājums - vai nav nācies saskarties ar aplikācijām, kuras neiet ekrāna izšķirtspējas dēļ? Ir lasīts, ka vairāki lieli aplikāciju izstrādātāji vēl nav sagatavojuši aplikācijas darbam QHD izšķirstspējā.

Labots - goto
Link to comment
Share on other sites

@@goto,tiek arī tas G3 nēsāts kabatā, no sākuma šķita paliels, jo tika pāriets no 4.3 uz 5.5, un arī no sākuma mazliet baidījos par šo izmēru, bet G3 ekrāns ir teju līdz pašam korpusa malām, kas samazina kopējo telefona platumu un nu jau esmu apradis ar viņa izmēriem un škiet pat ka ir tieši laikā.

 

Cik tiek lietotas esošās patstāvīgās aplikācijas, dēļ ekrāna vēl neviena nav atteikusies strādāt, vairāk esmu dzirdējis, ka tas attiecas tieši uz spēlēm, bet vairāk par Jewels Stars no spēlēm netiek lietots.

 

Tik nesaprotams notiek ar Skype, bet tas jau bija arī novērojams iepriekšējā telefonā ar Android, strādāt viņš strādā, bet kad no ekrāna spiež, lai atvērtu vaļā, viņš uz sekundi atveras, tad pats aizveras un tad atkal atveras, bet cik noprotu, tad tas vairāk uz Skype ir attiecināms, nevis uz telefona parametriem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Figu

Nevarētu teikt, ka N4 arī bija G1 kopija. Tiem vienkārši ir vairākas līdzības specenē :) 

Link to comment
Share on other sites

Teiksim tā - N4 un N5 ir G1 un G2 apgraizītas versijas. Citādi LG nebūtu jēga tos ražot ja tie būtu 1:1 kā Nexusi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

G3 nav baigi lielāks par G2, jo nēsāju viņu G2 maciņā.

 

Tad tev tāds maciņš staipīgs :)

G2: 138.5 x 70.9 x 8.9 mm

G3: 146.3 x 74.6 x 8.9 mm

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nu un priekškam aptaujā par G2 un hujavej P6(7) pīt iekš 2x dārgāku aparātu.

Link to comment
Share on other sites

bet vai shiet kadam ir modelis Ascend p6

kads vinjsh ir????bildes kadas sanak?

Link to comment
Share on other sites

Esmu G2 (16GB versijas) lietotājs. Nevienā brīdī nav pietrūcis vietas bildēm or whatnot, lai arī ir sainstalēta kaudze aplikāciju. Baterija, ja netur visu laiku ieslēgtus WiFi/GPS/3G, tur kādas 3 dienas minimums. Tā kā man tie štrunti visu laiku stāv ieslēgti, tad pa 2 dienām ilgāk parasti nenovelk. Lietoju kopā ar 1.5€ S-Line plāno vāciņu - nesen lidoja ar vairākiem atsitieniem pa bruģi vefiņā, vienīgais bojājums ir neliela švīka gumijas vāciņa stūrī - telefons kā jauns. Knock On funkcija ir vienkārši super, kad pie tās pierod, atrast ir grūti. :D Arī aizmugurē esošās pogas principā ir superīgs variants - lai pierastu vajadzēja kādas 3 dienas, bet kopumā ļoti ērti priekš tāda izmēra telefona.

Mīnusi - komplektā esošās austiņas ir mēsls, proximity sensors man kā kreilim kautko mēdz pieklibot šad tad, kā arī defaultā kameras aplikācija pie ne ļoti laba apgaismojuma taisa štruntīgas bildes. Programmatūras updeiti, protams, nenāk tik bieži kā Nexus tālruņiem un maybe Samsung flagmaņiem - citi sauc to kā mīnusu, tomēr, manuprāt, tas nav īsti mīnuss + hojovijam ar šito būs vēl bēdīgāk imo.

Labots - Eob
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

kā arī defaultā kameras aplikācija pie ne ļoti laba apgaismojuma taisa štruntīgas bildes

Hmm, kādu alternatīvu ieteiksi? 

Link to comment
Share on other sites

Androidz, neko nevaru ieteikt, lietoju to pašu stock štruntu. Esmu mēģinājis daudz un dažādas, daļai attēli sanāk smukāki, bet nu, esmu izlepis - nevienai pilnībā funkcionalitāte neapmierina.

Link to comment
Share on other sites

Salīdzinot P6 un P7, es tomēr vilktu uz P7, ja var finansiāli pacelt protams.

P6 tomēr ir vecs modelis.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju G2 ap nedēļu: viss ir skaisti, bet ir divi mīnusi - bildes manā skatījumā ir vienkārši  atbaidošas (salīdzināt ar  Nokia lumia 920 tur bildes ir vienkārši briljantas, par citiem nemāku teikt). pat labā apgaismojumā uzņemti šāviņi ir graudaini un krāsas neizteiksmīgas. Priekš tik advancēta aparāta pamatīga vilšanās :-( . Un otrs - SD trūkums. Viss pārējais ir ļoti labā līmenī. Ja mīnusi nebaida, tad varu ieteikt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...