Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

AndrisBB

Pieminekli var jaukt, kad būs beiguši plūkties, resursi iztērēti, sankcijas saēdīs to kas vēl ir utt, nebūs vairs vēlmes un iespējas kautko gaigi ieriebt.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Pieminekli var jaukt, kad būs beiguši plūkties, resursi iztērēti, sankcijas saēdīs to kas vēl ir utt

A ko tad es saku! Vajadzēja vai nu pirms 94. nojaukt, vai pēc kara. Bet nē, zin, esot labākajs brīdis... <Feispalm>

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , versatile teica:

Tu šito iebļauj sejā Gaujas Koks okupantam

Ko tu murgo! Kāds sakars viņam ar okupantiem! Es nepazīstu Gaujas Koks puisi. Esmu pārliecināts, viņš ir labs cilvēks. Kāda tev starpība, ka viņam krievisks uzvārds, kāda starpība tev, ka viņš krievs, vienalga, kaut vai burjats, kaut vai čečens. Viņš ir mūsējais - latvietis

A tu, Versatile, kā tāds naida kurinātājs tagad uzvedies.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 3 minūtēm , versatile teica:

Ū ja. Hipotēka ar 25% likmi, prasība eksportējošiem uzņēmumiem par oficiālo kursu pārdot valūtu un eksporta kritums - ļoti daudz atņem

Maz ticams ka dēļ tā kāds baigi nomirs. Mazāk naudas būs ko tērēt visādos štruntos. Nejau pensionāriem hipotēkas.

Hipotēkas ir tiem kam itkā vajadzētu mazliet ar galvu domāt, lai maksā par savu izvēli.

 

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Just now, itanium teica:

Tad pēc kāda laika arī par mums Krievijā būs ziņas, ka mēs nodarbojamies ar krievu genocīdu :D

Par to ir ziņas visu laiku! Lavrovs un kurš vēl tur teica ka Latvijā ir krievvalodīgo diskriminācija, ka Latvija, Baltija ir ar rusofobiju aplipinājusi NATO un ES… iedomājies ko mazā Baltija ir panākusi?! 😁🤦‍♂️
un tāda info ik pa brīdim ir krievu presē un krievu medijos! Attiecīgi nekas jauns…

un šķiet vakardien tā krievu zoss (kura draudēja uzbrukt Somijai un Zviedrijai, ja tās iestāsies NATO) teica ka LV ir nacisms un fašisms, kad viņu kroplais stabs tika nedaudz ar krāsu apliets! 

Tā kā nekas jauns!!!

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Esmu pārliecināts, viņš ir labs cilvēks. Kāda tev starpība, ka viņam krievisks uzvārds, kāda starpība tev, ka viņš krievs

Tev taču te uz pirkstiem skaidro, ka krievs nevar būt labs cilvēks un tur nav neviena, kam just līdzi. Arī boota vataljonā gribi iestāties?

 

Sarkasms, protams.

Link to comment
Share on other sites

binary

Man ir aizdomas, ka paši ukraiņi neatbalstītu tā pieminekļa brutālu nojaukšanu. Kaut kur bija ukraiņu komentārs - šobrīd karš ir pie viņiem, nevis "pie mums" (nu ne gluži mums, bet citviet, kur pret krieviem vērsās brutālā veidā), attiecīgi "pie mums" vajadzētu lietas risināt civilizētā veidā likuma noteiktajā kārtībā.

 

Ja atmiņa neviļ, to pieminekli sargā kaut kāds līgums starp Latviju un krieviju. Vispirms jātiek vaļā no tā līguma, pēc tam jau var demontēt pieminekli. Tikt vaļā no līguma IMHO varētu ne tikai mēs, bet arī citas valstis, kurās tādi pieminekļi vēl ir (gan jau neesam vienīgie). Nu un varētu arī kaut kādas "drošības garantijas" šajā sakarā mēģināt izbīdīt, lai kremlim mazinātu vēlmi kasīties par pieminekļiem.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , Regisss teica:

un tāda info ik pa brīdim ir krievu presē un krievu medijos! Attiecīgi nekas jauns…

Nuu, šito ir viegli atspēkot un parādīt sadarbības partneriem, ka lol, viņas melo atkal.

Iedomājies, zvana Rinkēvičam Makrons - hei, bratello, dzirdēji, ko tie idioti izdomājuši? Jūs esot naciki, jo viņu pieminekli novācāt, ei tu nost, nu kur var tādu feiku ražot

- Vispār, Emanuel, mēs nojaucām...

Pirms 1 minūtes , binary teica:

Man ir aizdomas, ka paši ukraiņi neatbalstītu tā pieminekļa brutālu nojaukšanu.

Muļķības! Te tak bars latviešu ir izdomājuši, ka zina, ko domā ukraiņi, un ka viņiem WW2 ir tas pats kas Putins.

Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 4 minūtēm , vvv teica:

Es nepazīstu Gaujas Koks puisi. Esmu pārliecināts, viņš ir labs cilvēks.

Ej nu tagad saproti, @vvv rakstīja "labs cilvēks"  vai tā ir foruma cenzūra :D  Šķiet, bija kaut kāds vārds, ko forums aizvietoja ar "labs cilvēks" :D

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Izskatās, ka te dažiem labiem vispār nav nojēgas ne par stratēģiju ne par taktiku 😁.

 

p.s. par tiem resursiem (jā, jā, tas nebūtu lēti), ko prasītu krāna nojaukšana labāk nopirkt kādu lieku džavelīnu vai ko tamlīdzīgu un/vai veikt zemessargu apmācību, kā cīnīties pret ienaidnieka helikopteriem piemēram.

piebildīšu - šobrīd un tagad.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Tev taču te uz pirkstiem skaidro, ka krievs nevar būt labs cilvēks un tur nav neviena, kam just līdzi.

Nah

Versatile!

Beidz murgot. Šeit ir zeme Latvija. Šeit visi dzīvojošie ir latvieši, nu tā plašāk ņemot. Šeit dzīvo daudzas tautas, latvieši, krievi, ukraiņi... visi pēc kārtas. Viņi visi ir mūsējie!

Tur, aiz Austrumu robežas ir Krievija, ar savu režīmu, ar saviem meliem, ar savu briesmīgo korupciju un huilo priekšgalā. Tur nomācoši lielākā daļa iedzīvotāju ir saindētām smadzenēm, laimīgi skatās zombī tv, atbalsta savu huilo, priecājas par huilo izdarībām, lepojas ar viņu... Tā ir vate. Krievijas krievi ir bidlo. Tā viņi paši sevi saukā.

Neliec vienā katlā krievu bidlo ar mūsējiem!

Kas tas par briesmīgu uzstādījumu? Kā krievs tā, pasarg Dievs, ko sliktu pateikt, izrādīt nepatiku vai nežēlot...

Link to comment
Share on other sites

versatile

Piebildīšu vēl, ka situācijai attīstoties, var gadīties, ka labs brīdis nojaukšanai ir jau pēc nedēļas.

Just now, vvv teica:

Šeit visi dzīvojošie ir latvieši, nu tā plašāk ņemot

Ipaši tie, kas balso par Krievu savienību! Putinam pakaļā līdējs!

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@versatile ir veiksmīgi beidzis čekistu skolu, viņa teksti ir tieši un precīzi domāti zombēšanai, tāda pati, kāda visu laiku nāk no krievu TV , nu protams nedaudzām izmaiņām latvijas publikai,

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Krievijas krievi ir bidlo

Jā, labi ka galveno bidlu Ņemcovu nošāva.

Just now, alusbundza teica:

ir veiksmīgi beidzis čekistu skolu

Tā jau likās kaut kur redzēts zefīrs, pareiz, tu tak diplomu man parakstīji!

Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

latvijas publikai

Biedri, esiet uzmanīgāks! Latviju ar mazo burtu raksta tikai KGB iekšējā sarakstē!

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

p.s. par tiem resursiem (jā, jā, tas nebūtu lēti), ko prasītu krāna nojaukšana labāk nopirkt kādu lieku džavelīnu

Ko, tu ar džavelīnu vēlies to krānu nogāzt?😃

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , binary teica:

Ej nu tagad saproti, @vvv rakstīja "labs cilvēks"  vai tā ir foruma cenzūra :D  Šķiet, bija kaut kāds vārds, ko forums aizvietoja ar "labs cilvēks" :D

Vēl tu pašķobies...

Gaujas koks puisis ir labs cilvēks, cilvēks, kurš jāciena, cilvēks, kurš cēlu rīcību veica.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, jacobs teica:

Ko, tu ar džavelīnu vēlies to krānu nogāzt?

Cerams, ka nē, ir aizdomas, ka krāns par augstu.
Bet vispār viņu demontēt nebūšot viegli. Par pēroņkrustiešiem toreiz neesot bijis izredžu, bet spridzināmo daudzums bija nopietns.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 1 minūtes , jacobs teica:

tu ar džavelīnu vēlies to krānu nogāzt?

Kāpēc ne? Kad citiem mērķiem šis nebūs vajadzīgs?

Link to comment
Share on other sites

Piemineklim sakars ar Ukrainu toč nekāds.

Novākt to arī pilnībā nevajag, novākt vajag abus divus metāla izstrādājumus un aizvietot ar kaut ko vairāk izskaidrojošu. Un pirmo gadskaitli nomainīt uz 1939. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , versatile teica:

Ipaši tie, kas balso par Krievu savienību!

Jā, diemžēl tādi arī ir mūsējie. Diemžēl. Bet mēs ar tādiem «mūsējiem» gan jau tiksim galā, ar laiku, tas nenotiek ātri, pamazītēm... Ticu, ka ar laiku viņi kļūs sakarīgāki.

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

bet. Atmetot sarkasmu. Pilnīgi nopietni.

@vvv Tiešām, Tev tie, kas balso par "Latvijas krievu savienību" ir "mūsējie"? Un tie Krievijas krievi, kas iet balsot pret Putinu un tagad ziedo Ukrainai - ir bidlo?

 

 

Vienīgais, kas ar laiku ar viņiem notiks - nomirs. Nekas tur sakarīgāks nepaliks.

Kompass nevajag?

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , e = d teica:

novākt vajag abus divus metāla izstrādājumus

Piekrītu

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Mana jaunības draudzene Feisbukā ielikusi - nu vispār jau bija skaidrs, bet nu ...(cenzēts).

2028859563_Beznosaukuma.jpg.6ab527d0c4b93071d0ab46a933a4948b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Regisss

88F2883D-DAF0-4D5D-9E9C-A942FD0B01A8.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Just now, versatile teica:

Tiešām, Tev tie, kas balso par "Latvijas krievu savienību" ir "mūsējie"?

Tu nesaproti? Kāpēc tu tāds tiepša?

Nerunāju es tagad par to, kas ir man, man personīgi. Es tev stāstu, kas ir Latvijai, kā valstij.

Versatile! Paklausies! Ir Latvijas valsts ar saviem cilvēkiem. Kādi tur cilvēki... Dažādi... Labi, pavisam labi, ļauni... To saproti? Tas nav nekas neparasts, tā ir visās valstīs. Un tad ir Krievijas valsts, ar saviem cilvēkiem. Kādi tur cilvēki... Arī dažādi... To saproti? Ukrainā tas pats... Lūk, tagad ir vienkārši. Krievija ir ļauna, jo barbariski posta Ukrainu.

Ko tu putrojies ar krieviem! Kas tev krievi? Kaut kāda klejotājtauta bez savas zemes? Kā krievs tā Krievija? Nav tā, kā tu mums mēģini uzspiest. Nav krievs=Krievija

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Tu nesaproti?

vate saprot visu, jo trenēts

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)
Pirms 4 minūtēm , alusbundza teica:

vate saprot visu, jo trenēts

jup, @vvv, tici šitam - vate zina ko saka!

 

Pirms 6 minūtēm , vvv teica:

Nav krievs=Krievija

Šito es jau no paša sākuma mēģinu pateikt. Ja atceries, sākās doma ar to, ka nevajag aiztikt pieminekli, jo šeit ir daudzi Latvijai lojāli, kam tas piemineklis ir svarīgs, un mums vajag, lai viņi arī paliek Latvijai lojāli. Uz to man iebilda (vai pat iebildi), ka pofig, ka tik krieviem kaitēt un ka visi krievi slikti.
Tagad esam apgājuši pilnu apli un pēkšņi Tu apgalvo diametrāli pretējo, sak, ka vate Latvijā ir laba, inteliģence Krievijā ir slikta, jo Krievijā, utt. Wotafak?!
Nervostrong vajg?

 

image.png.6fe17818e071cf7ad274b686804bd211.png

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Šito es jau no paša sākuma mēģinu pateikt.

Nedirs. Tu Gaujas Koka puisi izvilki, lai par okupantu apsaukātu.

Netēlo tagad pasaules žēlotāju un pārējos par nežēlotājiem netaisi.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

Tu Gaujas Koka puisi izvilki, lai par okupantu apsaukātu.

Mazā, lasīt māki?

Tad kad man pārmeta ka es kreivus aizstāvot, jo visi ir mēsli, tad es gribēju precizēt, vai konkrētais, manuprāt, varonis, arī ir tāds?!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dirst ej! Tu Krievijas vatņikus aizstāvēji. Neviens nesaka, ka Krievijā nav labi cilvēki (binary nav tas robots-cenzors).

Apskaties, ko vatņiki tagad dara:

 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

Neviens nesaka, ka Krievijā nav labi cilvēki (binary nav tas robots-cenzors).

Zinu, zinu, cenzūras rezultāts būtu bijis "labs cilvēki" :D

No malas izskatās, ka jūs te esat mazliet iekarsuši un emocijas traucē vienam otru saprast, pārprotat viens otru.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Versatile!

Izskatās, ka tu tagad djorgājies. Nevari pats izšķirties. Kaut ko mēģini muķīt, vieni labie, bet varbūt nemaz tik labi nav, otri sliktie, bet varbūt nemaz tik slikti nav.

Izšķiries pats pie sevis! Kurā pusē tu esi! Tagad ir vai nu, vai nu. Vidusceļa, diemžēl nav. Pēc tam komentē.

Link to comment
Share on other sites

Kuš!!!

Nomierinieties!

Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT

Šodien man pazuda tā mazā neticamā cerība, ka krievu tauta varētu sākt masveidā dumpoties.

Vakar izlasīju, ka joprojām 60% iedzīvotāju skatās tikai krievu TV un netic nekam citam. Šodien pa Latvijas Radio dzirdēju, ka krievu medijos stāstot, ka Harkovu bombardē ukraiņu fašisti, jo tur dzīvo visvairāk krievu.

Žēl.. Tur neko nebūs iespējams paskaidrot, pierādīt vai pārliecināt.

  • Atbalstu 1
  • Bēdīgs 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Kamēr jūs te stāstiet, cik labi sisties ar pieri pret sienu 🤣:

 

После отказа датского перевозчика Maersk от российских грузов, высока вероятность, что его примеру последует тайваньский Evergreen.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)
Pirms 22 minūtēm , vvv teica:

Apskaties, ko vatņiki tagad dara:

Kara noziedznieki tiesājami kara tribunālā - kādi par to var būt jautājumi?

 

Gribat pret vati cīnīties? Lūdzu! https://www.facebook.com/normunds.novkunskis

Labots - versatile
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , versatile teica:

Gribat pret vati cīnīties?

Mēs negribam karu. Mēs gribam, lai karš Ukrainā beigtos.

Ko tu gribi?

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Es saprotu @versatile viedokli un arī @alusbundza @vvv. Tikmēr vietējie lauku omulīgie draudzīgie īstie krievi saka, ka slikti jau ir, bet nu Amerikāņi un Eiropa jau vien tur ir pie vainas patiesībā. 🥺😭

 

Nē nav krievu gūstekņi jāspārda un jāsmejas par bābām kas nomira jo baltmaizi nevarēja nopirkt. Bet nu idritvaimicīt.. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...