Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

kā ebrejiem nemaz tā negribas līst iekšā Sīrijas gaisa telpā,

Turki gan tai gaisa telpā "izklaidējas", testē savus un jeņķu ieročus labi... un tur krievu militārajam aprīkojumam galīgi negāja, lai gan tur bija aizvestas šis tas galīgi ne vecs aprīkojums, ieroči...

Armēnijas - Azerbaidžānas konfliktā turku droni jau sevi arī ļoti labi nodemonstrēja... šķiet tie kuri tagad ukraiņiem...

Domāju ka krievs savu labāko, modernāko aprīkojumu vilktu ārā tikai tad, ja būtu reāls apdraudējums viņiem pašiem... vai ko paslepus un fiksi vajadzētu izdarīt...

Slikti arī ka Vagner kaujinieki virs 10k pie Ukrainas robežām... :( 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , vvv teica:

Smieklīgākais, ka viss šis cara teātris bez iemesla, kaut kāda murgaina iedoma par atgriešanos 25 gadu senā pagātnē...

Caram un cara galmam ir iemesli, viens no iemesliem ir savaldīt cara suņus, kas nemitīgi grib ēst(nav piekļuves rietumu barības ķēdēm), nav sāta sajūtas! Caram bija nepieciešams Lielais Krievijas teātris kā auksts alus karstā dienā, bet saņēma siltu Optimas līnijas mīzalu.

Viesmākslinieki diezgan nedroši ir par Cara purkšķa piegādi no Caristes uz Fāterlandi. 

Pirms 1 minūtes , Regisss teica:

Domāju ka krievs savu labāko, modernāko aprīkojumu

Vienīgais kas viņiem ir, Podziņa un Čečens.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Regisss teica:

Turki gan tai gaisa telpā "izklaidējas"

Esi uzmetis aci Sīrijas kartei ar ietekmes(okupācijas) zonām. Nelien viņi Asada kontrolētās teritorijas gaisa telpā.

Pirms 4 minūtēm , Regisss teica:

Armēnijas - Azerbaidžānas konfliktā turku droni jau sevi arī ļoti labi nodemonstrēja...

Esi painteresējies, kāda armēņiem bija pretgaisa aizsardzība? Pateikšu priekšā - nekāda. Tas nenozīmē, ka turku droni ir slikti, bet šiem praktiski nebija nekāda apdraudējuma.

Link to comment
Share on other sites

Notiek tas, ko es gaidīju: paldies Dievam, nekāda kara nebūs. Un es domāju, ka Krievija arī nemaz negrasījās iebrukt Ukrainā. Ziņai par 100 000 Krievijas karavīru Ukrainas robežas tuvumā es ne visai ticu: diez vai Krievija ies pie vienas robežas koncentrēt lielāko armijas daļu: man tā izskatījās pēc "demokrātijas šūpuļa" valstu palaistu pīli (Rietumi melo vienā baltā gabalā). Pieļauju, ka kaut kādi karavīri pie Ukrainas robežas tika izvietoti (kuru skaits varētu būt vienāds 100 000 : 10 vai 100 000 : 20), bet patieso šādas Krievijas rīcības iemeslu "draudzīgie" Rietumi mums, protams, nepateiks. Tam, kas rakstīts par to visu ziņās, visdrīzāk ir nekāds vai diezgan patāls sakars ar patiesiem iemesliem. Tik pat labi, Krievija varēja tikt izprovocēta no Rietumiem izvietot savu karaspēku. Jebkurā gadījumā, neviens vienkāršiem pilsoņiem neies atklāt visu patiesību.

 

Tāpēc, ja kādam šis viss izskatījās pēc teātera izrādes no Krievijas puses, es to jau no paša sākuma uzskatīju un uzskatu par cirku no Rietumu puses, kas rezultēsies ar neko. Līdz šim, notiek viss tieši tā, kā es biju domājis.

  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 5
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

@Mateushs, ja tu 100k karavīru sauc par "lielāko armijas daļu", tad cik liela, tavuprāt, ir armija valstī ar teju 150 miljoniem iedzīvotāju?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mateushs teica:

rezultēsies ar neko

Rezultēsies ar Purkšķa sūtīšanu no Caristes uz Rietumiem, tas jau bija pamata iemesls kam dēļ viesmāklinieki brauca pie Cara.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Mateushs teica:

Ziņai par 100 000 Krievijas karavīru Ukrainas robežas tuvumā

Tagad jau esot ~150k galviņas... 

Pirms 14 minūtēm , Mateushs teica:

Krievija varēja tikt izprovocēta no Rietumiem izvietot savu karaspēku

Ukraiņu vēlme iestāties NATO?! Tas ir tas izprovocējums? 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Yay, tomēr viena vate mums te ir 👌🥳

Šī gan tāda vāja 

 

Pa lielam, Rietumi provocē krieviju izvietojot krievijas spēkus pie ukrainas un putins neko nezin. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, Mateushs teica:

Notiek tas, ko es gaidīju

padalies, kādā pasaules stūrītī dzīvo , kur tik laba info, man tiešām ieinteresēji, mošk varu pievienoties

Link to comment
Share on other sites

šīs ziņas jau bija 8 no rīta, mūsu reportieri tikai tagad pamodās..ziemas karu jau arī  "uzsāka" somi, pēc krievu viedokļa, kaut gan paši bija sarīkojuši "apšaudi".

Link to comment
Share on other sites

kaut kād kipišs tur notiek, cik saprotu Putlers izraidījis USA vēstnieka vietniku, nu gan jau BAidens atbildēs ar to pašu...

+ vēl Ebreji  lūdz Maskavai , ka kipiša gadījumā tiem jāpalīdz evakuēt Ebreju vēstnieciības, par ko Ukraina izsaukusi ebrejus uz paklāja :D 

Link to comment
Share on other sites

Tur ar to bērnudārzu tā jocīgi.  TVnetā var video no iekštelpām paskatīties.

image.thumb.jpeg.183a8d00260249551034d7e05f109c52.jpeg

 

Lādiņš? Tiešām?

Link to comment
Share on other sites

Viņš domaā, ka kāds vienkārši notirgoja apmetumu un ķieģeļus. Nu kā vienmēr - nekā īpaša, tikai bizness.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Neesmu. Neko neapgalvoju. Bet citos karstajos punktos parasti logu stikli izbirst blakus šādiem caurumiem.

Link to comment
Share on other sites

Neprotu ukraiņu valodu, bet automātiskajā tulkotājā bija kaut kas par "čaulām". Vēl kaut kur komentāros, šķiet, bija, ka ja lādiņš būtu trāpījis ēkā un sprādzis tur, tad postījumi būtu bijuši krietni lielāki.

Nevarētu būt, ka lādiņš sprāga ārpusē, savukārt sienā caurumu uztaisīja tā lādiņa "atlūzas"?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Jurkins teica:

Lādiņš? Tiešām?

Nu taču paskaties linku manā priekšpēdējā postā - tur gan bildes gan komentāri gan ru gan eng mēlēs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , vvv teica:
Pirms 31 minūtēm , Jurkins teica:

Lādiņš? Tiešām?

Tu esi spečuks par lādiņiem?

Lūk, lūk! Pirms kaut ko te komentēt - cik tev ir augstāko izglītību lādiņu fakultātē, @Jurkins?!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

jā man ar tas trāpījums  šķita dīvains...kaut gan iespējams - atlūzas vai nesprādzis ielidojis...atceroties 2014..tos "gradus" piem. daudz redzēja bildēs ietriekušos , bet neuzsprāgušus.

Link to comment
Share on other sites

Jūs tiešām ticat tām feikajām ziņām, ko rāda mūsu TV?  Vislabāk patika tas jaungada šrapneļu foniņš, kas bija piemontēts ziņu sižetam, "tiešraidē no Luhjanskas". Vēl tikai pietrūka ievainoto un mirstošo gārdzieni...

Link to comment
Share on other sites

A kam mums ticēt?

 Es visu sapirkto popkornu aiznesu uz Banknoti. Izstās, esmu pasteidzies.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Ņem, cik ātrie dod, jāatdod varbūt ka nebūs. Ja krievi tomēr neuzbruks, mūc uz ļoti tālām zemēm :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kredītu man nav, par ko Tu?

p.s.

zinu, ka tas nav moderni un par vienradzi nekļūšu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pēdējā iespēja paņemt un neatdot 😁 Ja karš nebūs globāls, varbūt pēc laika varēsim Rio- Dežaneiro pludmalē viens otram piemiegt ar aci, sak, tie toreiz gan neticēja, ka būs karš ? :D

 

Joks.  neņem gan, es ticu, ka mana mūža bez kara pietiks .

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Man tāds baigais čuiņiks, ka punduris iebrukumam izspēlēs kaut kādā veidā Luhanskas un Doņeckas kārti. Tur daudziem ir izdalītas Krievijas pases un būs tjipa savi pilsoņi jāaizstāv. Pa vienkāršo nesanāks, jo šobrīd daudzu civilizēto valstu pārstāvji jau piemin scenārijus un tas pundurim nepatīk - grib būt viltīgāks. Pieļauju, ka ies pa prasto kā Hitlers ar poļiem pirms 2. pasaules kara un noziedos lielgabala gaļu - pārģērbtus cilvēkus un uzbrukumu. Nu tas tā - piemēram. :( Gan jau tik fantazēju...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@Racer varbūt Cars izspelēs Royal flash, gan pilsoņi jāaizstāv, gan mazos zaļos vāgneriešus iedzīt, gan no Ukrainas puses diversiju uztaisīt un izšaut uz Doņecku vai Luhansku + vēl noklāt aizsardzības sistēmu ar kiberuzbrukumiem.

 

Kā jau biju teicis iepriekš - Cara suņiem ēst gribas, ja nedod ēst var psākt plūkat pašu Caru un galmu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...