Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

pirms 2 stundām , Jurkins teica:

Nesošās sijas (nu labi, fermas vai kopnes) salikt no gabaliem ar galiem kopā (nu un tad, ka plāksnes piemetinātas) un tupa saskrūvēt. WTF?!!! Tak veselais saprāts saka, ka tā nevajag darīt.

Tā nu gan nav, jo daudzkur kopnes mēdz būt 24 un 30 m garas un tad tiešām pārvadāt tādas ir lielas problēmas, bet to sastiprināšanas mezglu ir jāuztaisa ar pareizu nestspēju un viss notiekās ... daudzviet ir stiķētās kopnes, pasaulē jau sen tas ir izdomāts, un nekas nebrūk, ja ir pareizi rēķinātas un uztaisītas... Maximā tās kopnes bija nepareizas un tāpēc arī sabruka nevis smiltis un blietes vainīgas, jo gan smiltis gan bruģa iestrāde bija projektā paredzētas.... a tiesā ir kašķis par to kurš ir vainīgs pie nepareizajām kopnēm un bļauj ka smiltis vainīgas un ūdens un visi citi tikai ne es ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

@Dils, protams, kopnes taisa no seniem laikiem kudi garākas, piem. tiltos. Bet, vai tiešām savieno šādā veidā, paļaujoties vien uz kosmisko skrūvju un kosmisko uzgriežņu vītņu kosmisko izturību.

Link to comment
Share on other sites

no kurienes tu rāvi par kaut kādām kosmiskajām skrūvēm?

Link to comment
Share on other sites

Nav tur nekādu kosmisko skrūvju, bet tupa viņas tur ir par maz ...  un tā taisa tos savienojumu mezglus, pastaigā pa citiem veikaliem  un paskaties griestos ...

Nu jā vajadzīgo daudzumu skrūvju nevar ielikt flancī, kurš nelien ārā no kopni veidojošā profīla, ka tas bija izdarīts Maximā...

Labots - Dils
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu ņirgājos es par kosmiskajām (briesmīgi izturīgajām) skrūvēm. Nu ņirgājos.

Var taču kopni no gabaliem taisīt tā, lai nebūtu galeniski jāskrūvē divas daļas kopā. Zinu, ka ne es inženieris, ne arhitekts, bet tīri intuitīvi, es tā nedarītu. Nu kāpēc vajag šūpuļtīklā un stāvus?


Just now, snukurins teica:

Citur tāda tipa būvēs redzams ka kopnēm skrūves ir nevis garenvirzienā bet no sāna.Lai sabruktu skrūve ir ,,jānogriež,,.

precīzi

Link to comment
Share on other sites

Ja mezgls būs izveidots nepareizi, neatbilstoši slodzēm kā tas bija Maximas gadījumā, tās skūves no sāniem tāpat nogriezīs ... probēma ir nepareizi izveidotajā mezglā tas jau ir zināms sen, bet juridiski tur tiesā katrs cenšas "novelt bumbas" no sevis uz kaimiņu ... tāpēc arī tiesa ieilgst ...

Link to comment
Share on other sites

Pēc zolitūdes notikuma lielveikalos sāku oievērst uzmanību griestiem. Šādi flanču/skrūvju savienojumi ir vēl šur tur. Pieņemu, ka pēc zolitudes pa naktīm tur tika pārskrūvētas tiešām "kosmosa skrūves"

Link to comment
Share on other sites

Kā teica viens kostruktors, tas falčveidīgais skrūvju savienojums ir visnepateicīgākais. Ja cirpē var elementāri, tad šinī... Slodze katrai skrūvei var būt dažāda ja nav ideāli pievilktas ar vienādu momentu. Piedevām apakšejām nav ideāla stiepes , bet nedaudz varot liekt utt. Nu paskatāties veco laiku konstrukcijās - ganddrīz visur ir uz cirpi. Nu to aprēķins ir atstrādāts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , oxygen teica:

Nu paskatāties veco laiku konstrukcijās - ganddrīz visur ir uz cirpi. Nu to aprēķins ir atstrādāts.

Arī garen stiprinājumos viss ir sen atstrādāts sarēķināts, tik jāuztaisa kā sarēķināts, bet Maximā nebija uztaisīts pēc aprēķiniem vai pat aprēķinu nebija vispār ...

 

Pirms 9 minūtēm , snukurins teica:

Vispār nesaprotu kāpēc šādas kopnes nevar izgatavot divās daļās un pie uzstādīšanas sametināt kopā

Lauka apstākļos būvlaukumā nevar garantēti kvalitatīvi sametināt ... skrūvēt ir lētākais risinājums ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ir uztaisīts pareizi tad NEBRŪK!!!... brūk tad ja ir kaut kas izdarīts nepareizi ...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 28 minūtēm , Dils teica:

Lauka apstākļos būvlaukumā nevar garantēti kvalitatīvi sametināt ... skrūvēt ir lētākais risinājums ...

varēja gan saskrūvēt, un + vēl sametināt, 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Es palieku pie sava. Veselais saprāts saka, ka šādi darīt nevajag.

Es saprotu, ka speci vareni, aprēķināts viss jau sen, un tad pēkšņi...upssss!

2018-03-28 16_06_39-Untitled - SketchUp Pro 2017.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@snukurins, bļin tu pimpāzi nepārtraukti noliec Latvijas valsti, bet ko tu pats esi darījis, lai te būtu labāk ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins- varēt jau var, bet ne pie mūsu projektēšanas/ražošanas kultūras. Kas tad projektē , taisa aprēķinus? Uztic ''melno '' darbu pa lielam studentam pa lēto. Kas tad montē?- ''nošlurcis'' subčika strādnieks, kam pat neienāks prātā ka ja vienu skrūvi nenovilks, tad slodze paliks tik uz novilktajām. Kur nu vēl ar dinamometrisko atslēgu... Cirpē tomēr grūtāk salaist grīstē. Es pat nebrīnīšos ka paņems skrūvi no Depo, nevis dārgo ar attiecīgo izturību.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , e = d teica:

Priekš tam ir būvuzraugs.

...kurš labi ja reizi nedēļā parādās būvlaukumā un pārbauda uz īsu mirkli. Prizmai, Deglava ielā , arī bija būvuzraugs un papīri kārtībā līdz .. kad panelis gandrīz uzkrita apmeklētājiem uz galvas , izrādās ka tik uz papīra bīja OK.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , snukurins teica:

Neko nedarīšu.Principā.Jeb precīzāk ir tā:ja reiz nevar darīt kā vajag tad nedarīšu nekā.Neiešu tak ar ciriem cīnīties.Visiem tak viss ir kūl.Līdz 2000 gadu sākumam esmu pacīnījies un sapratis ka nav vērts.Ja vajag varu arī kādu pasūtīt.

Tad varbūt to nedarīšanu izveic uz visiem 100% ?! Tobiš turi cie tmuti un beidz kaukt cik viss ir slikti.

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 47 minūtēm , snukurins teica:

Neko nedarīšu.Principā.

nu tad ko tu te vaimanā ?, ja pats esi tirliņš, un pofig vis ......, ar šādu dzīves uzskatu (neko nedarīšanu), tad vari izvākties, aizvākties ...... pakārties ....., pizdu nahuj tevi ......

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Bet vēl labāk ir vispār netaisīt parkus ar melnzemi, smiltīm un bruģi uz ēku jumtiem, sevišķi, ja tās ir sabiedriskās ēkas un nav bumbu patvertnes no metrīga dzelsbetona. Vienkārši nevajag. Nevajag censties piesipt dabu.

Link to comment
Share on other sites

Jurkin tieši tā - vajag dzīvot alās ! Nefig te izlēkt.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 1 stundas , snukurins teica:

Mans blakusprodukts ir vērtīgāks kā caurmēra latvieša koprodukts

nu tad izstāsti ...., lai zinām, cik tu vērtīgs un saglabājams esi ........,

 

un saliec savā tekstā komatus ....., savādāk , liekas, ka esi pilnīgi lohs ........

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 2 stundām , snukurins teica:

es daru lielas lietas

jā ......, tiešām, esi dažas 

pļavas ar vācieti nopļāvis ..............., nu tad tev ordenis pienākas .......

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , snukurins teica:

Tobiš es daru lielas lietas 

Mazmājiņā? Piedod, bet pagaidām tā izskatās pēc tā ko caurmērā raksti... 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
pirms 20 stundām , Dils teica:

saliekamais mezgls gan ir stipri par vāju sanācis ...

Nesaprotu, ko jūs tām sijām piesējāties! Konstrukcija salūza vājākajā punktā, kas ir tikai loģiski! Galvenā problēma pēc manām domām bija tāda ka jumta papildus nestspēja bija projektēta tikai 400 kg/m2!!!! (1200 kg/m2 nestspēja mīnus 800 kg/m2 konstrukciju svars!) 

400 kg/m2 - tas knapi nosedz sniega svaru sniegotā ziemā! 

 

Bruģi neliek uz betona! Bēra smilti. Bet nu ne jau tik biezā kārtā kā liekot uz zemes. Minu ka kādi centimetri 5 tika bērti. Tik plānai kārtai neko baigi blietēt nevajag. 

Būtu sijas vienlaidus, būtu salūzis nākamajā vājākajā punktā. Nebūtu bruģa paletes vienā stūrī sakrautas, sabruktu, kad sniegs uzkristu! 

Problēma ir faktā, ka jumts jau sākotnēji tika projektēts ar nepietiekamu izturības rezervi, lai tur varētu ko likt virsū! 

Man mājai jumta konstrukcijas tika rēķinātas papildus slodzei 400kg/m2! Un man ir slīpais jumts, no kura sniegs birst nost! Bet te plakanais jumts un vēl gaisa dārzus taisa.... 

Link to comment
Share on other sites

Kaut kāds būvniecības forums. Vismaz pieklājības pēc ieliekiet kaut kur teikuma vidū vārdu "Krievija"...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un galvenais, ka tur visos projekta attīstības un ekspluatācijas posmos, apkārt drūzmējās ; bezatbildīgu, bailīgu stulbeņu bars, nespēdami priekšniekam neko pretim bilst...

Cilvēkam reizē pieredzi un zināšanām, ar laiku rodās arī tāda jušana, kad saprot, kas virs viņa galvas darās un ko var un kur nevar riskēt...

Savā laikā dažādos ražošanas korpusos(lielākoties krievu laikos celtos) ir veiktas visādas nopietnas pārbūves, rekonstrukcijas, ļoti smagu un gabarītu iekārtu pārvietošanas, lielākoties, bez kādiem projektiem, tā teikt ražošanas gaitā.... Un viss OK, jo apkārt vienmēr bijuši pieredzējuši vīri ar t.s. jušanu, kad vienmēr pārapdrošinājāmies, iztērējām vairāk naudas papildus stiprinājumiem utml. ....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Ronalds teica:

umta papildus nestspēja bija projektēta tikai 400 kg/m2!!!! (1200 kg/m2 nestspēja mīnus 800 kg/m2 konstrukciju svars!) 

No kurienes Tev tādi cipari? Es protams neesmu tās kopnes projektējis un precīzus ciparus nezinu, bet tīri vizuāli tās kopnes bija ļoti masīvas un bija paredzētas ievērojamām slodzēm ... un sākotnējajā projektā kopnes bija paredzētas viengabala. Savienojošais mezgls sākotnējā projektā neparādas, tāpēc ir aizdomas ka to ir iestrādājuši bez īpašiem aprēķiniem. Un Tavi piesauktie cipari ir apšaubāmi kaut vai pēc eksperimenta, kad viens palikušais posms tika slogots ar ūdens baseinu laikam 1.3m dziļumā. A tie 1.3m ir 1300kg/m2 un sabruka tikai 3 diennaktī ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 15 stundām , MIGs teica:

Jurkin tieši tā - vajag dzīvot alās ! Nefig te izlēkt.

Aha! Un visus unikālo, skaisto, moderno, arhitektoniski individuālo un tamlīdzīgu vipendronu rezultātā radušos līķus uzskatīt kā dabisko atlasi. Nu gadījās!

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka vislielākā slodze zoļikā ir tad, ka tā augsne salīst un būtībā pārvēršas par ūdens baseinu. Drenāža gan jau ka ir paredzēta, bet kurš izkontrolēs tās stāvokli gadu gaitā. Alfā arī nopietni iebruka jumts, kad virs sporta veikala uz plakanā jumta bija sakrājies ūdens aizsērējušu noteku dēļ, bet tas notika naktī.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
1 stundu atpakaļ, Dils teica:

No kurienes Tev tādi cipari?

Pēc tās traģēdijas liekas ka šādi cipara presē figurēja, bet iespējams ka kļūdos. Bet labi atceros ka jumta plānotā nestspēja mani nošokēja! 

1 stundu atpakaļ, Dils teica:

A tie 1.3m ir 1300kg/m2 un sabruka tikai 3 diennaktī ...

Bet sabruka takš! Tā kā 1300 kg/m2 papildus slodzi tā konstrukcija neturēja! Kaut gan, ja bija jumta dārzus bija plānots taisīt, tad vajadzēja! Bruģis, smiltis, kūdra, cilvēki kas tur atrastos, sniegs... 

 

ps. Pēc @Racer ieteikuma - Krievija! :D 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kjirzak, ū-ja, snukurs tik filozofē, a Tu uzreiz tā. Fui! :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , snukurins teica:

Tupākās tautas tituls šajā pusē pieder ukraiņiem un šī pārliecība nav radusies šajā desmitgadē un nekāda gadījumā sakarā ar Krieviju vai krieviem.Tāds secinājums ir izdarīts vērojot notikumus šajā valstī sākot jau no kāda 2002 otrā gada.

Krievu iebrukuma Ukrainā laikā, tava sapņu zeme bija krievija (palasi attiecīgo tēmu, ja atmiņa palikusi švaka), Kanāda uzradās pēc tam. Tomēr ceru, ka saproti - kanādiešiem vati nevajag. Tā kā izvēle nav liela...

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , snukurins teica:

Neesmu krievs,kaut esmu latvietis pasē tas nav un nebūs rakstīts jo sevi par tādu neuzskatu.

Savukārt kāds Red-zomby šodien ap to pašu laiku Delfos aktīvi komentējas par krievijas raķešu šaušanu netālu no Latvijas krasta:

Citēt

Man nav tautības, Pasē vairs nav!

Interesanta sakritība...

http://www.delfi.lv/news/national/politics/krievija-gatavojas-rakesu-sausanas-parbaudem-netalu-no-latvijas-krasta.d?id=49893279

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , boto teica:

Interesanta sakritība...

Zona 18 km augstumā, interesanti, kas tur lido no mūsu oligarhiem, vai "līdz" mūsu žurnālisti ir lieli speci! Ap 15K lido personīgie džeti, jo aviācijas koridors tādā augstumā ir brīvs! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

Satraukumam nav pamata,šī ir vienīgā vieta kur vispār ienāku.

Tu par ko?

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...