Jump to content

tu vari nokļūt NSA ekstremista sarakstā ko jūs par to domājat?


rooyar
 Share

Recommended Posts

J.Reinis

Bet tas taču ir loģiski - ja cilvēks lieto Tor, tas jau ir pilnīgi normāls iemesls, lai par viņa aktivitātēm būtu kādas aizdomas - bērnu pr0ns, zālītes/nopietnāku pulveru bīdīšana tautās, utt. 

 

Parastam ierindas lietotājam lai paskatītos parasto sado-mazo, kamēr sieva neredz, pietiek ar Inkognito režīmu vai Private tab - Tors un līdzīgie tūļi jau ir nopietniem kadriem, kuri tad parasti arī kaut kādu hui*u sataisa.

Link to comment
Share on other sites

Kārtējais krievu trollis kurš nespēj latviešu pareizrakstību iemācīties ,bet mums stāsta cik slikti ir ASV ?

 

Man vienalga , D_L jau pateica ko es domāju par tor.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

BoratsLV

Brīvajā laikā arī izmantoju Tor, lai tik intereses pēc palasītu kaut ko un paskatītos, kas notiek otrpus internetam tā teikt. Tur vismaz ir interesanti tā teikt sērfot.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
(labots)
Kārtējais krievu trollis kurš nespēj latviešu pareizrakstību iemācīties ,bet mums stāsta cik slikti ir ASV ? Man vienalga , D_L jau pateica ko es domāju par tor.

Raksot neizlasīju ,ko es uzrakstīju neesmu es Krievu trollis,bet nevaig teikt ,ka ASV ļoti laba valsts,bet katra darbībā slēpjas savas intreses tāpat kā Krievijai vienīgi viņi daudzreiz agresīvāki  u.c

Es sākumā šo tēmu uzsāku jo sākumā tika runāts par visām linux versijām pēc tam tika izmainīts vai  atradu citu rakstu.

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...