Jump to content

Rūterim mirgo visas lampiņas pēc dd-wrt


Dimors
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Vakar liku rūterim (TP WR740N V4) dd-wrt . Sanāca tā , ka neveiksmīgi dd-wrt uzinstalējās un tagad rūterim mirgo visas lampiņas nepārtraukti . Esmu mēģinājis "reset" , "30/30/30" , tas nepalīdz.

Varbūt kāds ar tādu problēmu jau bijis saskāries un zin kā lai to novērst? 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ieberziens uz 12 eirikiem .

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Nesen eksperimentēju ar tieši tādu rūteri.DD-wrt nepatika, iešuvu OpenWRT. Vienu brīdi jau domāju, ka būšu nobeidzis-nevarēja pieslēgties caur Web .Palīdzēja šī  metode

  http://klseet.com/index.php/tl-wr1043nd-ver18/reset-failsafe-revert-to-factory

  Failsafe  (If unable to access the webgui) .Tagad rūteris strādā stabili (ar OpenWRT), ar oriģinālo softu brīžiem pazuda nets.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

lusis987

Es arī ar dd-wr tā teikt ''nokāvu'' savu WR741N (šķiet ka tāds bija modelis) - uzliku bridged modi un vairs netieku viņam klāt caur web vidi.

 

Būs jāpamēģina Tavs ieteikums

Labots - lusis987
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Rudiger , man nesanāca pieslēgties tā  , jo rūteris vienmēr ieslēdzas/izslēdzas ārā un zūd savienojums , tāpēc nekas nesanāk. varbūt vēl kādi ieteikumi ir? 

iespējams kāds zin , kā var mājas apstākļos sataisīt jtag vadu?  ir iespēja ar šitādu jtag vadu pieslēgties pie rūtera? http://diygaming.blogspot.com/2011/07/jtag-xbox-360-nand-cable-part-2.html

Labots - Dimors
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Lai nevajadzētu taisīt JTAG vadu, ir nepieciešams daudz nopietnāk apdomāt vajadzību mainīt rūtera operētājsistēmu uz trako dd-wrt.

Link to comment
Share on other sites

es būtu priecīgs , ja varētu dabūt atpakaļ default operētājsistēmu.. bet zin sapratu, bez jtag nesanāks. 

Link to comment
Share on other sites

D_L, jams tak to rūteri vispār aizsūtīs nakuj pie dieviem... :>

Link to comment
Share on other sites

Vai tad WR740N atbalsta JTAG?

Seriālais gan tiek atbalstīts. Pāris WRT1043ND esmu uzcēlis caur seriālo, izmantojot Nokia DKU-5. :)

 

Lai OpenWRT WIKI ir tavs draugs. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja vajag tikai savu ruteri pacelt, tad, kamēr vāksi visas detaļas jatagam, jo Tavā atvilktnē visticamāk to nebūs, un lodēsi, var nopelnīt diviem modernākiem ruteriem.

 

Vispār tās dd-wrt-open lietas oficiāli vienmēr esot jāliekot caur vadu, visbiežāk lan. Es gan pēdējos dažus gadus lieku dd-wrt caur WiFi. Vēl brikulī neesmu iekodies, tātad viss man vēl priekšā.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Seriālais gan tiek atbalstīts. Pāris WRT1043ND esmu uzcēlis caur seriālo, izmantojot Nokia DKU-5.

99%, ka arī šito tā varētu pacelt.

http://wiki.openwrt.org/doc/howto/generic.debrick

Autoram vajadzētu šo te izlasīt un tad jau ķerties klāt un raudzīt vai var ko darīt - pirmais jau  ir serial metode - ja ieslēdzot sākas boot tad vēl ir cerība.


Nu un galu galā var paraudāt un likt pie malas vienu nobeigtu lēto rūteri zinātnes labā - mani paziņas no Ukrainas viena Samsung printera modificētā softa izstrādes dēļ ziedoja 18 (!) jaunus lāzerniekus... bet mēs toties, tagad varam ietaupīt pa 4€ uz katru uzpildi nepērkot čipus. Tāda ir zinātne.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Neko tur neveiksmīgi nevar izdarī, vainot vajag tikai līkā rokas. DD-WRT ir laba lieta, bety tiem kas nesaprot tīkla uzbūvi nevajag gramstīties un vainot pašiem sevi.

Lielākai daļai TP-linku ir u-boot, caur kuru var uzlikt firmware pa jaunu. Bet jāsaprot kas ir tftp. Kas savukārt diezvai iespējams ja neprot pat tik daudz kā pieslēgties routerim kas ir bridge modē.

Link to comment
Share on other sites

martinno

1043 ļoti viekārši cēlās ar iespraustu USB flashu (stock fw imāgi) un pāris rindiņām iekš termināļa.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajam paldies , mēģināšu kaut ko no tiem paņēmieniem , kas dots tajā linkā. 

Link to comment
Share on other sites

Visvienkāršāk ir pāršūt pašu flešku uz programmatora ar oficiālo firmwari. Varu pieteikties pāršūt par kādu simbolisku $ :)

Labots - markei
Link to comment
Share on other sites

sanāk , ka var pāršūt vienkāršu usb flešku, pieslēgt pie rūtera un rūteri pie pc un aiziet? 

Link to comment
Share on other sites

Ļizard, abos šeit minētajos rūteros ir SPI.

Ps. nebiju ievērojis, ka jau pats esi to sapratis.

Labots - markei
Link to comment
Share on other sites

Lētā gala SOHO routerim nevajag logus nekur drukāt, un ja kādam vajag tad viņš prot izmantot remote syslog!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...