Jump to content

zariini
 Share

Recommended Posts

 

 

interesē pirkšana no aliexpress.com

Nepērc. Ātri vien vilsies savā izvēlē. Tie visi aliexpress ir kaut kādi kloni, kuri pārstās darboties ātri vien :)

Ņem no šejienes oriģinālu un jau V2:

https://www.hm-sat-shop.de/en/hdtv-receiver-sat/vu-/2786/vu-solo-se-v2-1x-dvb-s2-tuner-linux-receiver-full-hd-1080p-black 

No fāterlandes, nebūs pvn jāmaksā pie reizes. Atšķirība ar oriģinālo V2 un klonu ir 46€. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1. es arī noteikti neiesaku ņemt to ķīnas klonu - jā sākumā centu iepi$īsi, bet diez vai būsi laimīgs.

2. Labāk tepat uz vietas - es savu solo2 ņēmu no šejienes.

http://www.pultex.lv/product/vu-solo-se/

3. Ja nu galīgi tie 190 ēriki liekas par daudz, tad labāk ņem zero.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Labdien! Man jautājums vai vu+solo2 se ir orģināls vai tomēr klons???

Link to comment
Share on other sites

Kas traucē ražotāja mājas lapā apskatīties ka VU+ oficiāli ražo SoloSEhttp://www.vuplus.com/sub/sub0103.php

Tas, vai konkrētais uztvērējs kuru gribi iegādāties ir oriģināls vai klons ir jāskatās pēc cenas un pārdevēja.

 

UPS, runa ir par solo2 se.

Atvainojos, tāds gan nefigurē pie oficiālajiem.

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

>imiss. Šobrīd neredzu jēgu SoloSE/ SEV2 (?) iegādei. Ja vienīgi dēļ atsevišķa S/PDIF porta lai padotu skaņu vecu gadu izlaiduma A/V resīverim, kam nav HDMI ieejas. Paņem pultexā vai intersatā nepārmaksājot par Solo SEV2, oriģinālo Vu+ Zero un jaut. atrisināts.

Labots - Edis7
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Jautāšu par Vu+Solo pāršūšanu.Pirms pāršūšanas virsū bija BH un tad es pāršuvu uz OpenPli.Izgāju visu pirmsākuma procedūru,noskanēju kanālus un bildi rāda.Beigās caur Dreamset ieliku savu kanālu listi un pēc restarta dekoderis vairs neieslēdzas ne ar pulti ne ar pogu.Sarkanā diode un viss.Mēģināju atkārtoti pāršūt gan no priekšas,gan aizmugures,bet neizdodas.Tad provēju pa jaunam ielādēt zagruzčiku un to arī neņem pretī.Arī caur Com portu proga neredz dekoderi.Kā ārstēt šo vaini? :help:

Link to comment
Share on other sites

Внимательно читаем как залить бекап!!!
Разархивировать прикрепленный файл.
поместить содержимое архива на USB флешку(носитель)
отключить все USB-устройства!
Выключить ресивер из сети !
вставить USB карту флэш(носитель)-памяти в solo,то есть в USB-вход тюнера(на Соло он находиться как на задней части тюнера так и на передней(лицевой) под откидывающейся крышкой)
Включаем рес и...
ждем когда процесс прошивки дойдет до стадии быстро мигающего зелёного  индикатора на передней(лицевой части тюнера)
отключаем USB флешку
После этого-все,можно отключить тюнер из сети,изьять из него флешку и спокойно запустить то есть перезагрузить!!!

После данных действий прошивки ,тюнер может запуститься от 1 до 3-ех минут!!!
 

Piezīme:Vu+solo modelis...

Link to comment
Share on other sites

Ja deg tikai sarkanā diode un nereaģē uz pāršušanas mēģinājumiem, tad tikai lodāmurs var palīdzēt. Jau kādiem 3 Solo ir bijusi tāda problēma un visiem nomainot pāris detaļas barošanas blokā problēma pazūd. Meklē rādiodarbnīcu, ja pats nelodē. Kalna 4 ir pieredzējis sat meistars kurš lodē visu.

Link to comment
Share on other sites

Lodēt parasti ir mazākā bēda, lielākā ir saprast kuras detaļas tieši jāmaina.

Link to comment
Share on other sites

Tad pēc jūsu domām vaine ir barotājā?Man gan vairāk izskatās ,ka ir nograuts Bootarg,Bootloaders.Ja būtu vaine barotājā,tad man neizdotos pāršūt.Pāršuvās labi un bildei arī ne vaines.

Link to comment
Share on other sites

Vai gadījumā tavs VU+ solo nav klons? Tādā gadījumā arī tev palīdzēs tikai meistars.

Link to comment
Share on other sites

Puiši vajadzīga palīdzība.Šodien piegādāja Vu+Zero.pilnīgi tukš bez enigmas,bez kanāliem...Enigmu uzliku openpli,kanālu sarakstus arī ieliku ar doga palīdzību...Jau tājums ir par plaginiem kā tos uzstādīt???Mgcamd,Oskam,wicard???Neredzu nevienu no viņiem...

Link to comment
Share on other sites

Open pli taču visu pa taisno no neta var ievilkt. Ej uz Plagin, download plagin un tālāk skaties softcams

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...