Jump to content

Pērku Apple Iphone 4S 8 va 16 GB un HTC Chacha. Cena aptuveni ap 200 eur.


viesturs0711
 Share

Recommended Posts

Sveicināti godātie biedri!

 

Kā jau virsrakstā minēts tad pērku Iphone 4S 8 vai 16 GB versiju, baltu labā stāvoklī, strādājošu visos tīklos, jeb neverlocked. Cena ap 200 eur? Teorētiski, ja labs piedāvājums (bija te kādu laiku atpakaļ, biedrs pārdeva jaunu 4 bez s, tad varu apsvērt arī to)

 

Kā arī pērku HTC Chacha labā stāvoklī balto (nu ja nav var melno ar piedāvāt)  cena 40 - 50 euro vai atsevišķi vienojoties. 

 

Piedāvājumus lūdzu šeit vai PM!

 

Pateicos!

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tieši qwerty tastatūra un fiziskie ansver/reject taustiņi. Uz Chachas paredzēts dzenāt Tildi, zvanīt un rakstīt sms un emailu pačekot. Nu pa retam sejugrāmatā ielīst. Būtu tā Tilde kādai no Nokiām ar qwerty būtu labi, bet realitāte ir skarba. Chacha nu jau laikam retums, jo veikalos nav (ne nu ja kāds ir redzējis, droši sakiet kur ir) un ss'ā bija tādi 2 gabali bēdīgā stāvoklī.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tildi vajag.

Link to comment
Share on other sites

Ko mūsdienās var pasākt ar tildi?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Dāmai vajagot vārdnīcu aplikācijas veidā. Galvenokārt Latviešu - Krievu - Latviešu,

Link to comment
Share on other sites

Nu ja nu galīgi neviens nepiedāvās ChaCha labā stāvoklī, tad varu piedāvāt baltā krāsā, nedaudz apskrāpētu, bet remontējamu. Remonta izmaksām nevajadzētu pārsniegt tavu budžetu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Dāmai vajagot vārdnīcu aplikācijas veidā. Galvenokārt Latviešu - Krievu - Latviešu,

Nu bet tāpēc jau nevajaga tildi. Liec kaut vai šo:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.translate&hl=en

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vinjai google translate nepatiikot (lai gan uzlikshu arii to, lai ir ar ko saliidzinaat :) ), gribot tildi. :) Nu es jau tikai veelmes apmierinu.

Link to comment
Share on other sites

Njā, man stāv Nokia E5 ar qwerty, bet gan jau ka tildi tur nedabūt virsū.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tur tildi nedabuut virsuu :(

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā iPhone, bet visi baltie andrīšu telefoni pēc pāris mēnešu lietošanas izskatās apņurcīti un netīri. Kaut kā korpusu kvalitāte klibo letājiem LG un HTC.

 

Var jau kaut ko šādu izmēģināt. :D http://www.ebay.co.uk/itm/3-5-Unlocked-Android-Dual-Sim-3G-Mobile-Smart-Phone-Touch-QWERTY-Dual-Core-WiFi-/161221948187?pt=UK_Mobile_Phones&hash=item258993b31b


Vai Chacha no Honkongas. http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-HTC-ChaCha-3G-5MP-WIFI-GPS-Wi-Fi-hotspot-Android-QWERTY-SMAR-/171347716154?pt=UK_Mobile_Phones&hash=item27e51ea83a

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Andza, paldies par ebreja linku. Ņemšu vērā! Ja pareizi saprotu, tad PVN vai muita man ar būs jāmaksā?

 

To noname ķīniešus man kaut kā negribas.

 

Par baltajām trubām... nu bija man Samsungs i5700 bailtais. Neskatoties uz visiem darbiem stroikā balts un tīrs bija gadu, bet tad nosvīda maciņš un man iestājās pofigs, telefons sāka dzīvoties pa kabatu ar atslēgām un tur jau pēc paris mēnešiem bija kā bija.

Link to comment
Share on other sites

 

 

pa kabatu ar atslēgām

Nu tas jau ir skarbais variants, tādā veidā var ātri nokaut jebkuru telefonu

Link to comment
Share on other sites

Tad Man trāpijies nenokaujams, trešais gads, kabatās kopā ar naglām, skrūvēm, gaikām, sīknaudu un visu citu dzīvojas, kritis praktiski uz visiem iespējamiem segumiem. tikai mitrums nepatīk, pabaksti ar slapjiem pirkstiem uzkarās un tad tiek triekts pret zemi lai restartējas. pēdējais metiens bij no 6m pret vecu žiguli, aparātam izkrita batareja, žikam durvīs buktīte un skramba.  :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Pieredze ar Chacha - Ļoti ļoti ļoti bremzē, pamatīgi. Kaut kas ir jādomā ar sistēmu. Jo oriģinālie iestatījumi ir neciešami

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Redzēju, bet vajag baltu un šis tāds mazliet panēsāts izskatās.


 

 

Ļoti ļoti ļoti bremzē, pamatīgi.

 

Cik ļoti? Ja salīdzina ar nexus 5 tad Chacha blakus nestāv.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Bija čača kaut kad 2011. gadā un pat tad tā nebija īsti lietojama. 512 MB RAM vēl bija OK, ja neliek Facebook, bet 512 MB ROM bija katastrofa. Tur neko nevarēja virsū turēt. Uz SD pārcelt varēja pārāk maz ko, lai iekšējo atmiņu izbrīvētu.

Link to comment
Share on other sites

tā nebija īsti lietojama

Tad tāpēc Tu to pārdevi (man) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

EDIT: Pievienošos Žaka sacītajam - 512 ROM (brīvā vieta ir uz pusi mazāka 117MB :wacko2: ) ir ļoti švaki. Bet nu neko -  diezgan ilgi ar to nostaigāju, jo man nepieciešamie daži appi tur salīda.

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nostaigaaju ar Wildfire S kaadu laiku, kas faktiski ir chachas analogs, kur peedeejam ir labaaks CP. Nu jaa mazais ROM's tieshaam ir beedaa, ja visaadus appus liek virsuu. Tiiri taa ja zvaniishanai, epastam un sms tad domaajams pietiek. Maz jau ir Android ar qwerty un veel no tiem jaatrod kas sakariigs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...