Jump to content

WD TV Live vai alternatīvu kādu?


zulus
 Share

Recommended Posts

Kas jauns TV-pieslēgkastīšu tirgū/jaunumos? Ko tagad tauta iesaka, lai nav HDMI vads jāmāna uz TV, kad gribas sievai Ugunsgrēku/Viņas melo labāk caur tvplay.lv palūrēt utt. mainīta datora dislokācija, tāpēc nepieciešama kastīte, jo pirms tam HDMi gāja pa līsti, tagad jāelk pa istabas vidu:D

TV NAV SMARTS - IR ~6 gadus vecs Phillips 9 sērijas aparāts ar ambilaitu - rāda vēl ļoti labi, mainīt netaisos; 

Ko gribu no kastes? Youtube, TVplay.lv+filmas/koncertus/multenes utt. no datora uz TV

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tam pašam WD TV nav nekādas vainas, ņem tik ciet. Protams, maksā kapeiku vairāk kā ķīnietis, bet vismaz zini, ka normāli funkcionē un arī dizains mūsdienīgs.

Link to comment
Share on other sites

aivars.m.

Ilgu laiku lietoju WdTV live, nekas izcils nav, tāpat savi gļuki... Tagad pārgāju uz Egreat R6S Pro "ķīnieti" un esmu ļoti apmierināts, galvenokārt dēļ BluRay ISO atbalsta un BD3D ISO atbalsta, un ar Network Shares nav problēmu, atšķirībā no WD. Audio izejas arī labas. Wd attēls bieži raustījās HD failiem, to var redzēt uz 42 collām.

Link to comment
Share on other sites

Jaunā WD TV versija ar to lielo pulti un zaļo zāli desktopā i problēmu nav ar failiem i shārēm. Gada laikā vienu reizi failu nespēlēja, bet tas bija pilnīgi leimi sakodēts.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Tūlītās, uz rudeni vajadzētu parādīties jauniem modeļiem ar jaunā kodeka H265 normālu atbalstu(tā, lai bilde neraustās un dzelzis velk). Tie WD TV uz šo brīdi jau ir sākuši novecot. Katrā ziņā, ja steidzīgi vajag, tad var ņemt. Noteikti būs labāks par kaut kādu Asus brīnumu.

Link to comment
Share on other sites

Steidzīgi nevajag; Kurš vispār ir jaunākais WD modelis; Viņš atbalstīs arī tvplay - kā viņš to dara - jābakstās tā kā pārlūkā netā iekšā vai arīir iespējams uzlikt andrīša aplikāciju? papildus šim visam ir doma uzlikt arī NAS disku - par to arī - ņemt jau gatavu variantu - tipa šādu: http://datori.dataleks.lv/lv/item/nas-:51832 vai šādu http://www.ion.lv/components/drives-external/wd-my-cloud-2tb.html vai arī atsevišķi "keisu"+HD stūķēt iekšā? Kā WD ar šādu kasti sapratīsies?

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā WD ar šādu kasti sapratīsies?

Man strādā ar Qnap NAS. Vispār no gatavajiem NAS iesaka ņemt vai nu qnap vai synology ražojumus.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nevajag tev NAS. Pietiks ar ārējo HDD, kuru var šārēt uz nebēdu mājas tīklā.

Link to comment
Share on other sites

INTEL NUC DN2820FYKH Celeron N2820

BOXDN2820FYKH0

110.67

 

KINGSTON SSDNow 60GB V300 SATA3 6,4cm

SV300S37A/60G

44.12

 

KINGSTON 4GB 1600MHz DDR3L Non-ECC CL11

KVR16LS11/4

32.53

 

Logitech Wireless Touch K400 INT

32.95 €

 

Es šādu komplektu sev pavisam nesen iepirku. Sanāk gan 2x dārgāk kā WD TV Live, bet toties tas ir pilnvērtīgs dators, esmu mēģinājis arī spēlītes stream-ot caur Steam, Full HD iet griezdamies, var Plex uzlikt (viss tas reāli strādā caur iebūvēto WiFi, pie tam man rūteris pavisam parasts, bez N). Ja gribi no datora uz TV filmas un seriālus skatīties, tad par Plex nekas labāks nav izdomāts.

 

Ar EventGhost man pat sanāca savu lieko pulti sakonfigurēt, lai kontrolētu datoru (IR uztvērējs šim ir iebūvēts). Win 8.1 uz šī slēdzas iekšā ātrāk nekā Philips TV (pie tam kompītis ieslēdzas no TV pults automātiski, arī no pilnīga off).

Labots - Knagis
Link to comment
Share on other sites

INTEL NUC DN2820FYKH Celeron N2820 BOXDN2820FYKH0 110.67 €

 

Izskatās interesants. Skatos, ka Intel lapā viņam minēta 3 gadu garantija, bet konkrētajā i-bodē tikai 12 mēneši :DKādu OS liki virsū? Sore, nepamanīju, ka minēts win8.1

SSD gan nez vai būs labākā izvēle - nav vietas lūramajam stuffam

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

androidz

Lietots laptops ar HDMI izeju - funkcionalitātē pārspēj jebkuru kastītes risinājumu...

Link to comment
Share on other sites

Laptops ir laptops, tam vajag peli klavieri, aiznjem vietu, baroshanas valds un laadeetaajs kraaj putekljus. Ir sevishkji, ja maajaas ir 3 portatiivie un veel ceturtais darbaa...

Ir bijis wd tv, patika kompaktais formaats, nepatika otra pults.

Labaakais price performance, kas man bijis liekas avene pi, izmeeru zinjaa var pasleept aiz tv, un xbmc var vadiit ar tv pulti. 1080p filmas iet neraustoties, ar dts skanju arii probleemu vairs nav.

Par quad core android stickiem diemzheel dzirdzeets, ka 1080p nav perfekta.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir bijis wd tv, patika kompaktais formaats, nepatika otra pults.

Man jau ar liekas ka nav nekā labāka par mazu, kompaktu specializētu kastīti. Nav nekā neērtāka par lapša spaušanu pie TV. Otra pults īstenībā arī nav problēma. Esmu mēģinājis universālo pulti un secinājis, kas tas ir lieks čakars, kā rezultatā esmu atgriezies pie tā ka katrai iekārtai ir sava oriģinālā pults.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...