Jump to content

Veikalos vēl var nopirkt nesenas preces?


Arcane
 Share

Recommended Posts

Atceros kādreiz bija tādas želejkonfektes "Amma", saldējums "Pārsteigums"(nosaukums var būt maldīgs bet tur iekšā bija šokolādes bumbiņas vai rozīnes neatceros) un tamlīdzīgi. Vairāk neko tādu jau nevar dabūt? Prasu jo manā pilsētā kas ir maza tas nav vairs atrodams veikalos bet Rīgā varbūt vēl tirgo jo tur tak tikpatkā visu var atrast un neticās ka Rīgas Piensaimnieks ar Staburadzi būtu atteikušies no labumiem. Arī Laima joprojām ražo vecos labos asortus utt.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par šo, es gribu šokolādīti Bingo, bet laikam visām, ja kādas vēl ir, termiņš jau piecus gadus būs iztecējis. :(

Link to comment
Share on other sites

jakslis,

No kādiem tik nosaukumiem var neatteikties,? Bet kāds tur sakars ar Eiropu? Ne tikai Rīgas, arī plašāk zināmais Latvijas ir pērkams. Sitienā nak prātā Latvijas Krājbanka un Latvijas maiznieks, ko gan tūdaliņš neatdos par 5 ciparu konverti. Nav te nekāds McDonalds. Kas attiecās uz uz individuālajām vēlmēm, viss ir atkarīgs no pieprasījuma. Saldējums Pols ir vecāks par mani, a man jau sirmie mati iet. :D

Link to comment
Share on other sites

jakslis

 

 

Bet kāds tur sakars ar Eiropu? , ko gan tūdaliņš neatdos par 5 ciparu konverti.
 

Nu lūk arī atbilde :).

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Ar Eirožopu tam ir tiešs sakars - sāksim ar sirmo "zīde lakatīne" Godmenu kas būtībā notirgoja Latvijas cukura rūpniecību un tagad pie rīta kafijas liekam nejēdzīgo Dan Sukker, kas ražots Polijā. Ne visi gan, jo es un vēl daudzi pērk cukuru ārpus lv, kas ir daudz labāks.

Un tā ir ar daudziem pārtikas produktiem. 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nu par LV cukura rūpniecību labāk nevajag! No mūsu bietēm ražotais cukurs maksā 2-3x vairāk kā importētais! 

Neviens jau nav aizliedzis audzēt bietes lv un taisīt cukuru. Tik subsīdijas nogrieza! 

 

Uzskatu ka ES lauksaimniecības subsidēšana ir novedusi dziļās auzās, pat brisele nezin ko tālāk darīt.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Kādēl tad no Ukrainas bietēm ražotais cukurs maksā ap 50-60 centiem kilogramā? Un runa nav par šodienu, kad grivnas vērtība ir podā. 

Subsīdijas vispār ir kaut kas perverss - Latvijas tusnie zemnieki tik dēļ tām vien dzīvo. Retais kaut ko vēl pa īstam dara.

Link to comment
Share on other sites

jakslis
no Ukrainas bietēm ražotais cukurs maksā ap 50-60 centiem kilogramā?

 

 

No mūsu bietēm ražotais cukurs maksā 2-3x vairāk kā importētais!

 

Te gan,laikam ,ar Eiropu nebūs sakara.

Vietējie nagu plēsēji(neko nedarītāji -plānotāji/biznesmeņi/mārketinga speci un tml.) pie vainas būs :).

 Olainfarm zālītes arī, Sibīrijas nostūrī maksā mazāk ,nekā Rīgas aptiekā :).

P.S Bet viss tas- ne pa tēmu.

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

Vienbrīd 90-to gadu sākumā Laima saražoja šokolādi ar sāli. Vienu tāfelīti dabūju, šķita interesanta, bet tautā laikam neiedzīvojās.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

 

 

Subsīdijas vispār ir kaut kas perverss

Vai ta mums vēl ir subsīdijas? Pēdējas, šķiet, bija gadus 10 atpakaļ.

 

Btv, agrāk RIMI bija nopērkama sīpoldesa - tipa jēla maltā gaļa ar sīpoliem un pipariem, bet nu jau gadus 4 nav manīta, moš kāds kaut kur citur ir redzējis? Vai arī pēc pirmajiem salmonelozes gadījumiem nogrieza ražošanu? ;/  Baigi ģeldēja pie als. 

 

ple, netā pat nevienas bildes nava. 

Link to comment
Share on other sites

(labots)
termiņš jau piecus gadus būs iztecējis.

 

un kaads tas bija 1970 gadu beigaas.

Nu baac! Laikam sarkasms. Es tak nedomaaju preces ar nederiigu deriiguma terminju bet nu ja vispaar vairs nerazho tad shvaki. Atceros kaadreiz veel bija sveramais saldeejums 1kg un jogurti "Zilonītis" a tagad nekaa taada nav un tie kas ir taisa atejas slimiibu - biezhi jaaskrien.

 

Nu par LV cukura rūpniecību labāk nevajag! No mūsu bietēm ražotais cukurs maksā 2-3x vairāk kā importētais! 

Tikai nevajag!!! Nebija jau tik daargaaks un vispaar palietojot shito esosho Optima liinijas veidiigos cukurus - piekaast ka maksaa vairaak - vismaz nav pulverinde! Kaadreiz pietika iebeert 1-2-3 teejkarotes un miers a tagad jau 10 jaaber i to dazhreiz pa maz un garsha ar pashvaka.

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

sīpoldesa - tipa jēla maltā gaļa ar sīpoliem un pipariem

Domāju , tev nebūtu problēmas pašam tādu uzmeistarot . 

Link to comment
Share on other sites

Kaadreiz pietika iebeert 1-2-3 un miers a tagad jau 10 jaaber i to dazhreiz pa maz.

Tu par tējas krūzi runā? Man, ar max 2, vēl joprojām pietiek. Nezinu par Optimu, bet norvēģu normāls, ta poļiem ir arī produkti, kas labāki par mūsējiem, vajag tik skatīties ko ņemt (te ne tikai par cukuru).

 

P.S. Ne pa tēmu.

Es zinu, ka kafijas krūzē 10 karotītes cukura ber nariki, kuriem pa dienu ir jāstrādā un vēl tiktāl smadzenes strādā, ka pa dienu dozu nedrīks. Vot i viņi aizstāj ar milzīgu cukura daudzumu. Ja darbā šito novērojat, tad zināt.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Sīpoldesu vēl taisa Rāmkalni, var nopirkt Spice-Rimi un Krokuss-Rāmkalnu veikalā.

Pats biju laimīgs ka atklāju :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

post-149-0-18589300-1401832164_thumb.jpg

 

Un vēl vecie labie 90ie, kad bija Kelloggs pārslas. Pirkām vairākas reizes nedēļā.

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

neesmu pircis cukuru kādus 10 gadus, kur to var izmantot?

Kas nedzen kandžu , izmanto kafijas/tējas saldināšanai . 

Link to comment
Share on other sites

par to cukuru gan nesaprotu, kur to var izmantot?

Nu neesi taču, kā no latviešu parunas - "mucā audzis, pa spundi barots".

Varbūt kādreiz divos naktī tomēr gulēt arī jāiet?!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

tipa jēla maltā gaļa ar sīpoliem un pipariem, bet nu jau gadus 4 nav manīta, moš kāds kaut kur citur ir redzējis?
Laba manta, esmu redzējis Hartvik veikalā pie Vefa.
Link to comment
Share on other sites

versatile
jogurti "Zilonītis"

Ir visnotaļ pamatotas aizdomas, ka Tevi varētu interesēt zīmola "Kārums" produkcija, ja meklē zilonīti. Tas pats attiecas uz tiem, kam pietrūkst "Mājas" kefīrs vai piens, utt...

 

Par desiņām un citu produkciju - piemēram, tortēm - lielisks piedāvājusm ir SKY konditorejā. Toršu sastāvā tiešām tikai basic lietas, toties kvalitatīvi uztaisītas. Arī grilējamās desiņas un kupāti bija gardi. Cena? Kā jau produktam ar ļoti īsu realizācijas termiņu :)

 

Bet feini, sen nebija bijis vissirslikti topiks, būs ko palasīties :)

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir visnotaļ pamatotas aizdomas, ka Tevi varētu interesēt zīmola "Kārums" produkcija, ja meklē zilonīti.

 

Bet feini, sen nebija bijis vissirslikti topiks, būs ko palasīties

Nu paldies par ieteikumu. Paprovēsim to Kārumu tad jo Zilonītis tiešām bija labs jogurts.

 

Nu bāc! Kāpēc atkal viss jāpārprot? Nekur neminēju ka mani nekas neapmierina vienkārši šis topiks ir tāpēc ka nekas līdzīgs vai alternatīvs nekur nav atrodams, vismaz ārpus lielpilsētām. Rīgā tak varētu būt jo tā ir galvaspilsēta ar padaudz ražotnēm. Bet ja nav tad nav, neko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

bet par to cukuru gan nesaprotu, neesmu pircis cukuru kādus 10 gadus, kur to var izmantot?

Galvenokārt spirta ražošanai, ievārījumiem un arī pie kafijas tases no rīta, straujai pirmo ogļhidrātu uzņemšanai pirms darba dienas. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet par to cukuru gan nesaprotu, neesmu pircis cukuru kādus 10 gadus, kur to var izmantot?

 

Sanāk, ka Tu ļoti korekti ievēro vēl ulmaņlaikos ieviesto tradīciju - pa 1 karotītei uz katru cukurfabriku!  :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

StaRkiJs

 

 

Vienbrīd 90-to gadu sākumā Laima saražoja šokolādi ar sāli. Vienu tāfelīti dabūju, šķita interesanta, bet tautā laikam neiedzīvojās.

 

Tādu vēl ražo leišu "Rūta". 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

pa 1 karotītei uz katru cukurfabriku

vai arī 1 karotīte medus,

es bieži lieku medu pie kafijas 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...