Jump to content

LMT 4G-Internets mājai 2


Martikoko
 Share

Recommended Posts

Paņēmu patestēt LMT-4G uz maximu. Lejuplādē no 15-30 Mbps, Augšuplāde no 18-32Mbps. svārstās. 

http://www.lmt.lv/lv/internets-majai
Ja paņemšu internets mājai 2, tad strādās konstanti 10 Mbps Lejup un 10 Mbps Augšup, jo tur rakstīts vidējais 10Mbps. Jeb tas ir vidējais? Vai arī pavilks pāri 10 Mbps? Varbūt kādam ir šāds variants. Kā īsti ir.

 

Es pieņemu, ja paņemšu internets mājai  2 10mbps, tad sanāk vēl pārpalikums, jo principā iet pat līdz 30 Mbps. 
Man 10 Mbps pietiks
Domāju atteikties no Lattelecom, jo viņiem gļuči internets, un atsākās ko labot, dārgāka cena, augšuplāde nestrādā pat nevar nosūtīt bildes, izņemot lejup velk 7,5Mbps.

 

 

Paldies jau iepriekš, tas ir svarīgi

Edited by Martikoko
Link to comment
Share on other sites

 • Replies 311
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

 • VIL

  24

 • dzincha

  23

 • Ronalds

  17

 • LagerLV

  30

Top Posters In This Topic

 Salīdzinājumam manos laukos uz doto momentu:

INTERNETS MĀJAI 3    

Download 69.56Mb/s  Upload 31.94Mb/s

NTERNETS MĀJAI 2

Download 12.04Mb/s  Upload 5.26Mb/s

Link to comment
Share on other sites

internets mājai 1 un 2 tiek ierobežots ātrums.  4 (2) un 10 attiecīgi. reālii nepilni 5 un 12 attiecīgi. Testa laikā ātruma irobežojumu nav.

Link to comment
Share on other sites

Kā ir ar ātruma ierobežojumu, ja paņem tarifu plānu Mobilais internets 10?

Mājaslapā nekas nav teikts par ātruma ierobežojumu, ir tikai apjoma ierobežojums. Klientu apkalpošanas centrā teica, ka ātrums itkā esot ierobežots, bet meitene nebija pārliecināta.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Domāju atteikties no Lattelecom, jo viņiem gļuči internets, un atsākās ko labot

 

Jaunie technicolor modemi diezgan gļukaini bieži gadās un jā, vaina vienmēr it kā klienta pusē! Ar tādām lažām ir grūti cīnīties, jo operatora atbilde ir - mēs tiko kaut ko izdarījām lūdzu pārstartējiet modemu un ja kas zvaniet vēl. Netehniskam cilvēkam tādu čakaru nu nevajadzētu! 

Link to comment
Share on other sites

Man LMT uz lielāko tarifu ir ātruma ierobežojumu ieslēguši - up vairāk par 20 mbit/s nav nekad un down bieži vien ir pat lielāks.... Maitas.... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

up vairāk par 20 mbit/s nav nekad un down bieži vien ir pat lielāks
  A kur problēma? Ļoti labs UP. Down jau jābūt lielākam. UP ja ļoti atkarīgs no tā, kāda tavam verķim pārraides spēja. Ja tas būs USB puļķis pagulētē, tad 20 būs fantastika.
Link to comment
Share on other sites

Man puļķis ir paraboliskās antenas fokusā un tornis tiešā redzamībā. Signāls vienkārši ideāls. Sākotnēji, kad palaida torni down bija 40 - 60 mbit/s. Un tad pēkšņi kā ar nazi - neiet vairāk par 20. Tur ir piegriezts ātrums no LMT puses, šaubu nav.

Link to comment
Share on other sites

Krišus, 24 Apr 2014 - 23:17, teica: bet meitene nebija pārliecināta.   ...tad mēģini vēlreiz, bez ierobežotāja!   pieGdiena ir tūlīt klāt

 

 

Vai kāds var atbildēt uz jautājumu:

Kā ir ar ātruma ierobežojumu, ja paņem tarifu plānu Mobilais internets 10?

 

Citādi te 3/4 tēmas vienmēr ir tikai spams...

Link to comment
Share on other sites

Testa periodā ātrums ir neierobežots. Man jau vajag saprast, kā būs pēc tām 2 nedēļām. 

Šobrīd ar 3G arī ātrums ir pieklājīgs, tāpēc, ja pēc testa beigām būs ierobežots līdz 2Mbit/s, man nav nekādas jēgas no tā 4G.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Testa periodā ātrums ir neierobežots. Man jau vajag saprast, kā būs pēc tām 2 nedēļām. 
 

 

Mobīlajiem interneta pieslēgumiem (izņemot internets datorā bez datu ierobežojuma) ir limitēts datu daudzums, bet ātrums netiek ierobežots, ar Internets mājai otrādi, limitē ātrumu (izņemot IM3), bet datu daudzums netiek limitēts.

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju to IM2, nav ne vainas un zem 10 (parasti ir 12, kā jau bildēs un teiktais augstāk), bet uploads protams parasti ir uz pusi mazāks.

Lietojot nejūtu, ka prasītos lielāks ātrums, spēles spēlējas labi, onlain filmas arī iet (nu retu reizi gadās, ka uzkaras nedaudz), bet tā visā visumā man pietiek.

 

kāds ir licis jauno atjauninājumu (huaveja stacionārajam rūterim)? Negribās ar atjauninājumu noķert kādu ātruma ierobežojumu :D

 • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man lejuplādē 10-12 Mbps apmierinātu.  Tas būtu jauki, ja tā viņš iet.

augšup tiešām ir tikai uz pusi?   

 

Izmēģinājumā augšup iet ātrāk kā lejup. Lejup vidēji 22 Mbps, Augšup vidēji 32 Mbps.


LMT interneta pakalpojumi nav paredzēti reālā laika pakalpojumu izmantošanai, piemēram, IP telefonijai (balss un video zvanu veikšana internetā) un Peer to peer izmantošanai (programmas dažādu mūzikas, filmu un tml. failu apmaiņai). Ja LMT pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt noteikta pakalpojuma sniegšanu.

 

 

Izlasīju tādu punktu.

Nav tā ka LMT nobloKēs torentus?

Jeb tas ir tikai formāli?

Torenti ir vajadzījgi, lai filmas vilku, vismaz 8 filmas mēnesī tiek novilktas 1filma=vid. 25Gb   .    200Gb + vēl atseedot tikpat men =400Gb. Nav tā ka atrubīs netu

Edited by Martikoko
Link to comment
Share on other sites

Nu 400Gb mēnesi tas ir ļoti mazs priekš normāla cilvēka. Ir kas diena ar savām krutajām optikām 400Gb dienā paterē.

 

Es nopietni prasu,  kā tur ir?, jo ja es maksāju par pakalpojumu, tas gribu saņemt pilnvērtīgu pakalpojumu nevis daļēji strādājošu. Lai nav tā ka paņem LMT-4G, a izrādās ā mēs torentiņus atrubijam, varat tik klikšķināt ar pelīti pa lapiņam. Tad jālauž līgums, jo LMT-4G nevar apmierināt klientu, un atklāj jāslēdz gļukojošais Lattelecom DSL.

 

Citu internetu man nav pieejamu tur kur es dzīvoju. 

Ja LMT nespēj nodrošināt klientu kāri nokačāt 2 filmas nedēļā un atsīdot tikpat, tad būs vien jāpieliek pie DSL kuram uplods nestrādā, un ik pēc stundas jāpārrestartē, lai ietu lapas, jo viņš uzkaras.

 

 

A priekškam tad viņiem tāds nets vajadzīgs, kas augšup un lejup velk līdz 32, ja tam nav praktiska pielietojama, priekš mājas lapām pietiek ar 2-6Mbps. 

Link to comment
Share on other sites

LMT lapā skaidri un gaiši rakstīts

 

SVARĪGI ZINĀT
 • LMT interneta pakalpojumi nav paredzēti reālā laika pakalpojumu izmantošanai, piemēram, IP telefonijai (balss un video zvanu veikšana internetā) un Peer to peer izmantošanai (programmas dažādu mūzikas, filmu un tml. failu apmaiņai). Ja LMT pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt noteikta pakalpojuma sniegšanu

 

Internetu jau tev kā tādu neatslēgs, tik piegriezīs servisus.

Link to comment
Share on other sites

Piegriezies serverus. Tu domā ka nobloķēs torrent lapas?

 

Principā, ja maksāju par IM2 un maksāju par 10mbps, tad uzskatu ka ātrumam 10Mbps jābūt visas 24h, proti dienā es varu paterēt. ~200Gb, mēnesi 6,3Tb, .bet es tikai 400Gbaitiņus.   

 

 

Visi normāli cilvēki lieto torentus.  Torents tā ir daļa no mūsu dzīves.  Labāk, tad jau porno lapas piegrieztu.

 

---------------------------------------

Uzgāju šaudu

 • Juridiski LMT interneta līgums aizliedz izmantot P2P (piem., torrentu programmas) un interneta telefoniju (piem., Skype). Pats LMT gan apgalvo, ka neviens reāli netiekot pārbaudīts un ka problēmām ar šo servisu izmantošanu nevajadzētu rasties, tomēr nekad jau nevar zināt, kas šiem var ieskriet prātā.

   

  Varbūt ka nav tik traki?

 

 

šeit kādam ir pieredze ka LMT ir atrubijis torentiņus, dēļ tā ka kačā savu iekdienišķo Gigabaitu devu?   Vai arī velkat, sīdojat un vis čiki briki?

Edited by Martikoko
Link to comment
Share on other sites

 

 

LMT-4G nevar apmierināt klientu, un atklāj jāslēdz gļukojošais Lattelecom DSL.

 

Kas tev tur dīzelī gļuko? Ja gribas vilkt un sīdot terabaitus, jāņem normāls stabils drāts pieslēgums, nevis jāākstās ar mobilo netu, nenomirsi ja savu blureju nedabūsi pusstundas laikā, bet trijās vai četrās

Link to comment
Share on other sites

Kas tev tur dīzelī gļuko? Ja gribas vilkt un sīdot terabaitus, jāņem normāls stabils drāts pieslēgums, nevis jāākstās ar mobilo netu, 

 

 

DLS uplods tik strāda 0,4Mbps, pat bildes ir grūtības nosūtīt. Kur nu vēl sīdot.

 

Lattelecom kā teicu atsakās remontēt DSL! Un jau pus gadu tā, vienkārši ir pierībies. Man ar Lattelecom 7,5 Mbps lejup ir neko, 800Kbps lejā iet, filmu pa 6-9h var novilk.  Augšup var teikt nestrādā.

 

jāņem normāls stabils drāts pieslēgums . Drāts pieslēgums?    Kas tas tāds?        

Link to comment
Share on other sites

Ko viņš tev atsakās remontēt? Man ar dīzeli pēdējās nopietnās problēmas bija pirmajos 3 tā ieviešanas gados, tas ir vismaz 12 gadus atpakaļ, varbūt nespēj noformulēt problēmu? Jā, upload ir sāpīgais punkts šai tehnoloģijai, taču pat ar sūdīgāko pieslēgumu un seedbox 24/7 50GB up mēnesī ir stabili. Ar drāts pieslēgumu bija domāts normāls vada internets nevis fancy schmancy 3/4G mobilais.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

Jau ir n-tās reizes teikts, zvanīts, ka DSL uzkaras un nestrāda lapas, jāpārrestartē ik pēc stundas, lai ietu lapas utt. Viņi tik saka no mūsu puses viss iet, tā normāli bla bla, viņi negrib neko darīt, grib zaudēt klientu un viss,

______________________________________________________________________________________________

Vispār es tiem LMT čibriķiem, kad aiziešu uzprasīšu kā ir ar to P2P , ja es tur teiksim kaut ko velku, sīdoju, kas tur par ribiņām ir.

Vispār mutiski runājot, es viņiem prasiju kādi noteikumu un tā ir, kad ņemu uz izmēģinājum, teica nekā krimināla nav tik nevar ārzemēs lietot, smaids tik sējā, ņem to 4G Ātrums ātrs kača tik filmas utt. 

Bet es jau max netu neneņemsu to internets divi 10mbps tur vēl 20 Mbps pat pāri paliek. Un pie tam es 4 dienas strādāju pie `neta pat nesēžu, es tik internetu kā arī P2P lietoju 3 dienas, kas viņiem žēl ka es tur katru nedēļu pa 100 Gigabaitiņiem paterēšu, kā ne kā maksāšu tak "Bez ierobežojuma"...

 

Man tik ļoti iepatikās tas LMT 4G, ka uz to DSL ar šķību aci skatos.

---------------------

Interesanti, kam tad vajadzīgs tas LMT, ja neiet P2P, to lieto visi-nav noslēpums, ok ir kādi reti izņēmumi omīte ar opīti, un  mans kaimiņš miljonārs$$, un vēl kāds retais no miljoniem kas nelieto P2P, bet tie kas nelieto P2P filmas tiem dot draugi

 

Vispār tas izklausās absurdi un smieklīgi aizliekt P2P pakalpojumus.

__________________________________________

Varbūt ir kāda iespēja viņiem pāris Eirikus vairāk mēnesi piesvies, lai man ir viss čiki briki ar to P2P

--------------------------------------

 

A vispār izrādās mans viens paziņa lieto LMT-4G internets 2, un saka ka kačā nost filmas iet pat 1-2mb/s lejup, un neko LMT nesaka. 

 

 

Varbūt ka par to P2P tas ir tik bulshits, lai atbaidītu klientus, lai mazāk klientu, jo iespējams ka LMT nevar nodrošināt visiem ātrumu un, lai nav tā ka uz liela pūļa tas ātrumus sadalās. 

Cerams ka viņi to bullshitu par P2P novāks. 

.... Jāpaiteresējas kā ir līguma laušanu, ja kas, vajaga speciāli viņiem terabaitus pa trafiku palaist, kaut vai Par spīti, jo ir ierakstījuši tādas muļķibas par P2P, ja kas nepatiks, tad noraksim LMT.

Edited by Martikoko
Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt ka par to P2P tas ir tik bulshits, lai atbaidītu klientus, lai mazāk klientu, jo iespējams ka LMT nevar nodrošināt visiem ātrumu un, lai nav tā ka uz liela pūļa tas ātrumus sadalās. Cerams ka viņi to bullshitu par P2P novāks.
Pats saprati ko uzrakstīji? Kā Tev šķiet,ja pēc Taviem vārdiem visi nu gandrīz visi kačā no mobīlā neta cik stabili turēsies tas ātrums.Jo vairāk būs bez ierobežojumiem un lētāks abonaments ,jo ātrāk pazudīs ātrums. :)
 • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jo lielāks DSL ātrums, jo "labāks" kabelis nepieciešams. Radiem ir "švaks" kabelis, tāpēc, lai regulāri nepazustu sinhronizācija, ātrumu lielāku par 5 Mbit nav vēlams likt.

Pārej uz zemāko - 5 Mbit, gan jau stabilitāte uzlabosies.

Link to comment
Share on other sites

agrāk LTC tehniķi braukāja vai uz katru klienta pieteikumu, tipa ka bremzē, gļuko i-nets un 95% gadījumos bija klienta sifeļainie torentainie vai muzejiskie datori pie vainas. Tagad ieslēgts ekonomiskais režīms un šādas braukāšanas un resursu tērēšanas vairs nav. Protams, ir jau arī ēnas puse - visādi martikoko smird forumos un citur ka telekoma i-nets gļukains u.t.t

 

Skaidrs apslinkuši .

 

Es arī bijis pasaucis vienu, kas tur visu saprot par tām dzeļām, pateica ka tas DSL nestrādā un Lattelecomiem jaus jādot

 

Tufjord

Atbildot; Tak, lai būvē modernāks ierīces, visiem vajaga pilnvērtīgu netu, nevis tikai tiem, kas dzīvo Rīga, un pilsētas centros, pilsētas nomles ir apdalītas, a par laukiem vispār nerunāsim, ja LMT-4G var to sagādāt, tad, lai gāda.

 

21 eiro par 10Mbps, un nevar kačāt, tad jau nomestu cenu uz kādi 5-10 eiro par pustrādojošu netu, un nekrutotos o ātrs 4G, bet pateiktu mums jptm. mums 4G musurniks pieslēgums, tra tra, domāts tikai tiem, kas sēž lapās, skatās porņikus.

Edited by Martikoko
Link to comment
Share on other sites

Man tevis bez maz vai žēl - slikais LMT varbūt man neļaus zagt.

Ar 4G jau nav tik traki, tur telefonija laikam neiet. Bet, ja no tava rajona sāks sūdzēties, ka mums te nedēļas nogalēs nets galīgi neiet, tad pirmos apgriezīs tādus kačātājus kā tu.

Un kāda jēga vilkt kaut kādus BR ripus, ja to droši vien skatās pēc tam uz standarta datora ekrāniņa. Lai gan varbūt kaut kur arī lielais TV ar mājas kinozāli "nokačāts".

Link to comment
Share on other sites

paga paga.. p2p tieša sakara ar zagšanu nav.. ar torrentiem jau var izplatīt jebko.. turklāt nesen pavīdēja info par ES regulu, kura noteiks, ka mobilā interneta provaideri nevarēs ierobežot pakalpojumus.. t.i. p2p, skype, interneta telefoniju utml.

Link to comment
Share on other sites

Autors pats konkrēti atzinās, ka kačā BR, un dod vēl tālāk. Nē nu var jau būt, ka viņa lielā ģimene izklīdusi pa pasauli, un tad nu viņi apmainās ar ģimenes video.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share


×
×
 • Create New...