Jump to content

Pārdodu PS3 ar spēlēm (150€)


Guest

Recommended Posts

Pārdodu PS3 ar 10 spēlēm. SLIM versija ar 160GB atmiņu. Konsole ir maz spēlēta, bet ir viens mazs defekts, nedarbojas viens USB ports, bet tas nekas, jo došu līdzi USB sadalītāju. Spēles:

 

- Gran Turismo 5

- Skyrim

- Red Dead Redemption

- Assassins Creed Revelations

- Assassins Creed Brotherhood

- Assassins Creed II

- Uncharted 3: Drakes Deception

- LittleBigPlanet

- FIFA11

- F1 2010. 

 

Komplektā būs arī elektrības vads, HDMI vads un USB vads kontroliera lādēšanai. Atrodas Ventspilī, varu nosūtīt pa pastu / pasta staciju, cena pēdējā.

 


Labots - Guest
Link to comment

 

 

sīku, nenozīmīgu defektu - nedarbojas viens USB ports

:taunt:

Neesmu pircējs, bet - kā tas notika?

Link to comment
martinno

Cena, imho, par lielu.

Es par 170Eur knapi pārdevu PS3 Super Slim 500Gb, ar garantiju līdz 12.2015.

Tavas spēles reāli ir kādus 50-60Eur vērtas (visas kaudzē). Protams, var tirgot arī pa 10-15Eur gabalā. bet tad tā tirgošana aizņems kādu gadu :)

 

Ko es gribēju ar to pateikt - spēlēm vispār nav vērtības - viņas var piemest klāt ar kopējo vērtību 50 Eur. Nu tad rēķini - PS3 varētu maksāt kādus 130Eur + spēles = 180Eur.

  • Patīk 2
Link to comment
itanium

 

 

spēlēm vispār nav vērtības - viņas var piemest klāt ar kopējo vērtību 50 Eur.

Vērtības nav, bet tomēr var palielināt kopējo vērtību??

Link to comment

vieglak ir pardot atseviški un par mazāku cenu pašu konsoli, bet tas prasiis laiku, lai sanjemu naudu, jo dalja spelu konkreto spelmani neinteresē kādas piedavā pārdevējs!

Labots - gix
  • Patīk 1
Link to comment

Atsevišķi tirgot spēles gan negribētos un ar pārdošanu īpaši nesteidzos, tāpēc cenu tik drastiski nesamazināšu. Esmu ielicis SSā pa 220€, interesenti it kā ir.

Link to comment
AlCohol

kad atpakalj pirku jaunu slim 320gb pa 200eur.. taas speeles ar tur taadas, 50/50.

Link to comment
AlCohol

ar izlomiitu USB portu, vispaar, ir labs kosmoss. shis, gadiijumaa, nav tas, kursh pirms kaada pusgada pa sludikiem meetaajaas ar lombarda eenu? ;)

Link to comment

Labi, nedēļas laikā nepaņems pa 220€, nolaidīšu uz 200€, zemāk gan nē, tad labāk pats spēlēju.

Link to comment

Valmierā lombardā pagājušo nedēļ (moš vel var nezinu) varēja nopirkt PS3 + 2 pultis + 3-5 spēles naca līdz = cena 130Eur (huj zin kada stāvikli)

Link to comment

Iespējams, samazināšu cenu uz 200€, lētāk gan nebūs.

Labots - Guest
Link to comment

Padomāju, varu spēles atsevišķi pārdot - 

 

Gran Turismo 5 - 10€
Skyrim - 15€
Red Dead Redemption - 10€
AC II - 10€
AC Revelations - 15€
AC Brotherhood - 12€
LittleBigPlanet - 12€
FIFA11 - 7€
F1 2010 - 7€
Labots - Guest
Link to comment
Imbaworld

Tikai man liekās, ka šim ir neadkvāta cena?  Sākot 150 eirām nāk jauns, bez defektiem, viss čotka. Nezinu, cik ļoti svarīgs ir cietā izmērs, bet čomam bija kādu laiku bija 12gb versija (ja nekļūdos, bet katrā ziņā atmiņa nebija liela), viss bija čikiniekā.  Te 220EUR par konsoli ar defektu!  Cik es saprotu, tad konktroliera USB ports? Respektīvi spēlēt var tikai viens?

 

Par spēlēm piekrītu @gix, manuprāt katram tā ir individuāla lieta. Man personīgi, kādu labu laiku atpakaļ dzīvē pagadījās baigā iespēja ieķert ps2 kopā ar milzīgu kvantumu spēļu (gabali 50 noteikti bija). Galu tikai spēlētas tikai pāris.

 

P.s Gran Turismo 5 nāk līdzi konsolei vairums gadījumos.

 

Manuprāt 100eiras ir adekvāta cena!

Labots - Imbaworld
Link to comment

 

 

90?
 

tas būtu tikai normāli. Jauns ar garantiju - 150eur. Vajag vairāk atmiņu, ieliek kādu 2.5 HDD un lieta darīta.

Link to comment
intervall

 

 

tas būtu tikai normāli.

Domāju gan.

Ja spēles iztirgos,savu vēlamo summu autors salasīs. 

Link to comment
Tavas spēles reāli ir kādus 50-60Eur vērtas (visas kaudzē). Protams, var tirgot arī pa 10-15Eur gabalā. bet tad tā tirgošana aizņems kādu gadu

 

Pilnīgi jāpiekrīt šim. Pēc gada kaut kāds nolietots PS3 ar defektiem vispār vairs nevienam neinteresēs, jo uz to laiku lietotus PS4 sāks aktīvi sist gaisā - tādas mantiņas jau ātri vien apnīk. (:

veiksmi pārdot!

Labots - Emilz
Link to comment
AlCohol

par to 12gb konsoli vispaar nevajag iesaakt. taa ir konsole bez HDD. ja tu veeleesies ielikt HDD, tad tev vajadzees, ne tikai, cieto disku, bet arii "iipasho" caddy prieksh vinja, kas amazonee maksaa ap 30 prezidentu.. cik atceros. un no ps3 vispaar nav izdeviigi tikt valjaa. nopirkt PS+ uz gadu un peec tam to atjaunot = profit. ja vel ps4 ir iipashumaa, tad jau vispaar nekaadus zaudeejumus  nenesiis.. var bez maksas kapaat labus gabalus gan pie teevee, gan paarbraucienaa, ja ir vita.. :)

Link to comment

Tieši tā, 12GB konsole būtībā ir nekur nederīga, jo gandrīz katrai spēlei kādi 10GB uz HDD ir vajadzīgi.


 

 

no ps3 vispaar nav izdeviigi tikt valjaa

Tā tas ir, konsole ir ļoti laba, vienkārši nav interese spēlēt, tāpēc pārdodu. 

Link to comment
Grossmeister

Esi pārliecināts , ka viņa atbalsta instalēšanu uz ārējā HDD ? Es ne .

Link to comment
Rubenis

 

 

par to 12gb konsoli vispaar nevajag iesaakt. taa ir konsole bez HDD. ja tu veeleesies ielikt HDD, tad tev vajadzees, ne tikai, cieto disku, bet arii "iipasho" caddy prieksh vinja, kas amazonee maksaa ap 30 prezidentu..

 

Man liekas, ka no situācijas apzināšanas tu esi galīgi ārā

 

http://www.ebay.com/itm/Hard-Drive-Cage-Rack-Mount-Bracket-Mounting-Kit-for-PS3-Super-Slim-CECH-400x-/261366662734?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item3cdaaac64e

 

Principā ar šo un 40€ vērtu 500 Gb cieto disku (WD blue) var dabūt jaunu, ļoti labu konsoli ar lielu atmiņu zem 200€

Link to comment

Būtu jauki, ja šito klaunu uz mūžu izmestu no šādas vides, viņš ir žīds un trollis augstākajā pakāpē. 

Kopš kura laika saplēstām lietām ir vērtība kā jaunām ar nelielu price dropu? Paņemšu jaunu mašīnu, padzenāšu kādu gadu, izsitīšu vienu lukturi un pārdošu par -5-10% cenas, tas būs ok? 

Viņš jau daudzviet ir izcēlies ar savu vēlmi pārdot mēslus par astronomiskām summām, te pat izskatās, ka daļai tas šķiet normāli...

Un kuram vajag tās tizlās spēles? Viņš jau decembrī par katru no fifām prasīja 5Ls, joprojām nevienam tās drazas nevajag, bet viņām ir 7 jevro vērtība, kā iekalta... Way to go.

 

500gb versiju ar gta5 var dabūt nedaudz virs 200 euro, varbūt -250... Te sap!sts ar drazu maksā tik pat.

Labots - Edzhua
Link to comment

 

 

žīds un trollis augstākajā pakāpē.

 

Tad tāpēc viņš tik aktīvs bērnu forumā fano punkts in.

Link to comment
AlCohol

 

Rubenis, ironiski, ka tu mani sauc par neadekvaatu, bet pats noraadi itemu no citas konsoles versijas. Lai vai kaa, kad pats peedeejo skatiijos, tad jaa, ir krietns price drop bijis.

 

Link to comment
Rubenis

 

 

Rubenis, ironiski, ka tu mani sauc par neadekvaatu, bet pats noraadi itemu no citas konsoles versijas. Lai vai kaa, kad pats peedeejo skatiijos, tad jaa, ir krietns price drop bijis.

 

Piedod, šim PS3 HDD rack ir vēl apmēram 2 dolārus lētāks kā super slim versijai

 

http://www.ebay.com/itm/Hard-Drive-Cage-Rack-Mount-Bracket-Mounting-Kit-for-PS3-Slim-CECH-25xx-/271376729166?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item3f2f50444e

 

Joprojām neadekvāts.

Link to comment

tas cenas latvija ir tiesam fails, pirms paris nedelam pacelu ieksh UK Asdas Jaunu PS3 slim (12gb bet tas poh) pa 89poundiem uz akciju.

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...