Jump to content

Fiziska klaviere priekš Android.


MakeMeGoAway
 Share

Recommended Posts

Telefonam ir jāatbalsta USB OTG. Bez tā, klaviatūra nesaņems 5V barošanu un nevarēs darboties.

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Ok, paldies. Nebiju drošs, ka atpazīs kā klavieri.

 

Tas pats arī ar peli, ja pieslēdzu HUB?

Link to comment
Share on other sites

Arī pele caur USB HUB darbosies - gan vada, gan bezvada. Arī USB Flash atmiņa darbojas. Problēmas varētu būt ar 2,5" USB cietajiem diskiem dēļ, tā ka telefonam var nepietik jaudas cietā diska darbināšanai. Bet primārais ir tas vai telefons vispār atbalsta USB OTG. Bez tā nekas no augstāk nosauktā nedarbsoies.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
armagedonfox

Ko man iesākt, ja manam telefonam galaxy s4 mini neatbalsta USB OTG?

Ir kāda alternatīva?

Labots - armagedonfox
Link to comment
Share on other sites

Prodigy

Vai arī var pamēģināt tā, kā aprakstīts šeit (tas gan par s3mini):

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2043500&page=3

 

 

Tikai nez vai tāds pišuks atmaksājas. Man bija gribēšana piespraust pie s3mini usb flashku un vienlaicīgi arī lādētāju, bet sanāk, ka var vai nu vienu, vai otru

Labots - Prodigy
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāda jēga no fiziskas klavieres, ja neviens softs neparedz rakstīšanu latviski ar fizisku klavieri. Vismaz es nezinu, ka Andrim pēkšņi ["] + [a] būs [ā].

 

Bija kaut kāds čakars ar [a] + [a] un iegūst [ā], bet nu i nafig tādu.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, tad es uz sava galaxy note 2 varēju paturēt burtu ilgāk un iegūt ā

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man uz andra paturot šr pirkstu ilgāk uz burta var dabūt izvēli ar vairākiem burtiem.

Link to comment
Share on other sites

Esmu nopircis programmu "External Keyboard Helper Pro" rakstīšanai latviski ar ārējo klaviatūru uz Android TV. Noklusēti ir iebūvēts latviešu valodas klaviatūras izkārtojums ar "Alt Gr", bet ir iespēja izveidot pašam savu klavitūras izkārtojumu. Viss darbojas skaisti - kad raksta, uz ekrāna nerēgojas virtuālā klaviatūra. Mazliet gan tracina čakars kad vajag iezīmēt, nokopēt, ielīmēt tekstu - nedarbojas ierastie shortcut key, bet tā ir paša Android problēma, nevis šīs programmas vaina.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
asparaags

 

 

Esmu nopircis programmu "External Keyboard Helper Pro" rakstīšanai latviski ar ārējo klaviatūru uz Android TV. Noklusēti ir iebūvēts latviešu valodas klaviatūras izkārtojums ar "Alt Gr", bet ir iespēja izveidot pašam savu klavitūras izkārtojumu. Viss darbojas skaisti - kad raksta, uz ekrāna nerēgojas virtuālā klaviatūra. Mazliet gan tracina čakars kad vajag iezīmēt, nokopēt, ielīmēt tekstu - nedarbojas ierastie shortcut key, bet tā ir paša Android problēma, nevis šīs programmas vaina.

 

Firza, Varbūt vari izpalīdzēt ar External keyboard helper konfigurāciju? Nu nekā nespēju piedabūt, lai rakstītu latviešu burtus ar apostrofu... Tā vietā dabūju kaut burtus ar kaut kādiem umlautiem. Savukārt Alt+burts strādā. Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Neesmu vēl mēģinājis konfigurēt to programmu, lai tā strādātu ar apostrofu. Pagaidām iztieku ar Alt Gr.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...