Jump to content

Sony vaio VPCEB1M1E driver


arcux
 Share

Recommended Posts

Pēc servisa Sony vaio VPCEB1M1E vairs nestrādā Fn + F1, F2 utt, bet oficiālajā mājas lapā nemaz šādu modeli neatrodu, kur meklēt šos draiverus? Varbūt ir arī kāds labs touchpad driveris, jo šobrīd multitasking īsti nestrādā!


Modeli atradu, bet kurus tieši vajag, lai darbinātu command taustiņus? http://www.sony.lv/support/en/content/cnt-dwnl/VPCEB1M1E/list#os1

Link to comment
Share on other sites

Varbūt ir vēl kāds ieteikums, jo drunk_lizard ieteiktais īsti nepalīdzēja, skaļuma regulēšana parādījās, bet pārējais (ekrāna spilgtums u.c.) gan diemžēl ne.

Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Mezavecis, Marts 9, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Marts 9, 2014 - Herņa

Jāiemācās instalēt pareizi. Ja neprot - jāsamaksā kādam kas prot.

Link to comment

Un Tu Trekteris būtu tas ģēnijs kuram man būtu jāmaksā? Sorry, bet jau diezgan ilgu laiku pats spēju izdarīt visu bez kļūdām, lielākā problēma gandrīz vienmēr ir atrast īsto draiveri, par to arī jautāju palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
(ekrāna spilgtums u.c.) gan diemžēl ne.

ekrāna spilgtums vaitad neregulējas bez draiveriem, m?!  Vai tie F1, F2 .... taustiņi atsevišķi vispār strādā vai FN bez F,....?!

Labots - Lappy
Link to comment
Share on other sites

Jautājums ar kādu OS tu viņu iegādājies? un kāds ir tagad?

Link to comment
Share on other sites

Nav mans kompis, bet cik uzzināju visticamāk oriģināli ar W7 Home premium nācis, bet tagad uzlikts W7 ultimate.

Link to comment
Share on other sites

Nomainīt legālu (?) Home Premium uz SuperHackedzzzz Ultimātu = well done boys, well done... :wave:

Link to comment
Share on other sites

Ne mans darbs, bet kompim izbeidzās cietais un ko nu servisā izdarīja, tas arī tagad ir.

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Servisā vai pie kaimiņu Vasjas? Vairāk gan mani interesē, kāds sakars touchpadam ar multitasking.

 

 

Varbūt ir arī kāds labs touchpad driveris, jo šobrīd multitasking īsti nestrādā!
 
Link to comment
Share on other sites

Stiep atpakaļ uz servisu un pieprasi lai uzliek orģinālo licencēto operētājsistēmu, protams, ja tā tiešām bija orģināla!

 

Nemaz nebrīnītos ka pēc šādiem izgājieniem "serviss" būtu jau paspējis nogopīt legālo keyu :mrgreen:

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

Volters

Lai strādātu fn pogas, parasti vajag arī shared library, event service, sfep draiveri, setting utility series.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...