Jump to content

TV izvēle LG 60LA740S VS Samsung UE-65F6400AKXXH


eddyboi
 Share

Recommended Posts

Labdien bootisti.

Ir pienācis laiks iegādāties jaunu tv, bet nekādi nevaru izlemt starp šiem te 2 tv - LG 60LA740S VS Samsung UE-65F6400AKXXH.

Itkā jau gribētos ņemt to 65", bet viņam ir aktīvais 3d un nav miracast. Kāda jūsu ar aktīvo 3d vs pasīvo 3d? Itkā pasīvais esot labāks, bet īsti dzīvē neesmu redzējis. Elkorā paskatijos tikai kā tas 65" rāda un ļoti patika, bet 3d saturs gan nebija pieejams tieši uz šī modeļa.

Miracast itkā nav svarīga funkcija, bieži neizmantotu, bet tik un tā patiktu ka būtu šada iespēja.

Kuru no šiem 2 jūs labāk izvēlētos un kāpēc? 

Principā tiks izmantots tikai HDMI no PC filmu/seriālu skatīšanai vai spēlēm.

Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

rokijs

no kurienes info ka pasīvais labāks? :) parasti saka otrādi :)

no kurienes tev info ka f6400 nav miracast? :) man ir f6500 un biju pārliecināts ka man ir miracast :D

Link to comment
Share on other sites

@@rokijs, samsungam to laikam vk sauc par wi-fi direct.. LG par miracast :D marketings ibio :D

Link to comment
Share on other sites

eddyboi
(labots)

@CAP dzīve tās 5" dod ļoti daudz, tie ir 13 cm. Samsungam ir WiDi (nejaucam ar Wifi direct kas ir domāts tikai pieslēgumam ar tv un telefonu bez Access pointa). Miracast nav tas pats kas WiDi vai Wifi Direct - Te var palasit atšķirību.

Lai gan viņam ir samsung AllShare, tas ļauj streamot tikai video vai bildes, bet ne visu ko rāda uz telefona displeja kā miracast.

EDIT: Kādam ir mājās aktīvais 3d? Kādas atsauksmes?

Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

@@eddyboi, acīmredzot tev pašam nav bijis samsung tv.. man ir, tāpēc saku, ka samsungam ir wi-fi direct.. un samsung link (allshare) ļaut skatīties ne tikai un bildes, bet arī mūziku un vēl šo to.. t.sk. arī neesot vienā mājas tīklā.. screen mirroring (jeb palasot tevis ielikto linku "mirrorcast)" arī ir Samsungam pieejams.

 

5" ir sīkums pie tāda izmēra tv.. toties cena.. oi kā smuki uzlec..

Link to comment
Share on other sites

eddyboi

Nu jā pašam šobrīd ir LG. Es biju elkorā un redzēju kā 65" pret 60" izskatās. Tie 5" ir tā vērti. Jautājums tad paliek tikai par to aktīvo 3D, būs ok?

Link to comment
Share on other sites

rokijs

 

 

Samsungam ir WiDi (nejaucam ar Wifi direct kas ir domāts tikai pieslēgumam ar tv un telefonu bez Access pointa). Miracast nav tas pats kas WiDi vai Wifi Direct - Te var palasit atšķirību. Lai gan viņam ir samsung AllShare, tas ļauj streamot tikai video vai bildes, bet ne visu ko rāda uz telefona displeja kā miracast. EDIT: Kādam ir mājās aktīvais 3d? Kādas atsauksmes?

 

 

izskatās ka tu brauc auzās - dod tekstu bet pats nelasi - citāts no tava teksta ka samsungam ir miracast:
"Manufacturers have taken to calling their Miracast implementations other things. For example, LG calls their Miracast support “SmartShare,” Samsung calls it “AllShare Cast,” Sony calls it “screen mirroring, ” and Panasonic calls it “display mirroring.”

Link to comment
Share on other sites

eddyboi

Jā, visu neizlasīju, bet paldies par info, tad jau domāju ka ņemšu to samsungu, tikai gribētos dzirdēt reālas lietotāju atsauksmes par aktīvo 3D.

Link to comment
Share on other sites

rokijs

 

 

Jā, visu neizlasīju, bet paldies par info, tad jau domāju ka ņemšu to samsungu, tikai gribētos dzirdēt reālas lietotāju atsauksmes par aktīvo 3D.

 

nu man ir aķtīvais - esmu ietestējis bet neesmu noskatījies nevienu mūviju - moš šovakar izmēģināšu :D

Link to comment
Share on other sites

klan22

Man ir jau pavecs Samsung UE40D7000LS. 3D ir ok! Aktīvais 3D. Pie kaut kādiem apstākļiem un lētajām ekonomiskajāsm spuldzēm ir licies, ka 3D mazāk nogurdina acis, mazāk ņirboša bilde, ja apgaismojums tiek izslēgts. Bet es neteiktu ka tas ir pārliecinoši redzams un to var novērot pie atsevišķām filmām.

Link to comment
Share on other sites

3d fiicha - saakumaa protams ir "WOW" efekts, bet peec tam driiz vien apniks.

Personiigi esmu noveerojis taadas sekas no ilgstoshas 3d pateereeshanas, ka acis
pierod pie skatiishanaas fikseetaa dziljumaa un paliek "slinkas". t.i. tiek izchakareeta
autofokusa funkcija un acis vairs nestraadaa taa kaa pirms tam.
Sekas taadas, ka reaalaa videe (ne uz ekraana) saakumaa viss, uz ko skaties, ja tas
nav pierastajaa fokusa attaalumaa, ir +/- migla, un tikai peec tam ar pamanaamu aizturi
un piepuuli notiek fokuseeshanaas uz vajadziigo dziljumu.

Piemeeram kjiniitii skatoties 3d, tas after-efekts nav tik ljoti manaams, tur attaalums
liidz ekraanam ir stipri lielaaks. Bet pie 3d tv vai veel trakaak pie 3d monitora - pat ljoti.
Domaaju, ka pie pietiekami ilgas 3d satura pateereeshanas, iespaids kljuust neatgriezenisks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zin...

principaa tas LG ir klasi augstaaks TV it visaa, tikai ne izmeeraa, kaut vai uzbuuves kvalitaate buus labaaka shim LG.... Par pasiivo vs. Aktiivo.. Atnaac uz plazu uzlikshu filmu uz abiem un saliidzini... PM, ja kas, iespejams par cenu ar vareesim pakauleeties :)

Link to comment
Share on other sites

@@Borja, piekrītu, ka sadzīvē 3D pamatā ir lieks.. pašam tv ir 3d, bet izmantojis esmu to tikai pašā sākumā, nopērkot :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu tā arī es 2 nedēļas atpakaļ arī iegādājos 3d smart TV. Bija tieši tāda pati dilema, ko pirkt. Samsungu, LG, Sony, Panasonic vai varbūt Sharp (dzirdētas ļoti labas atsauksmes par AQUOS). Izvēlējos LG dēļ ērtās izvēlnes un magic pulti, kas patiesībā ļoti ērta, 6 sērijas Samsungos tā pults nav ko ērta, kā sākumā likās arī tas smart ne šis ne tas. LG tas viss ir pārdomātāks un nelāgo. Un arī bilde LG likās labāka (plaša izvēlne bildes kvalitātes uzlabošanai) Pats TV ir arī klasi augstāks un kvalitāte cita.

Samsungam 7 un 8 sērija, tas ir cits stāsts.

Un es personīgi par 3D pasīvo režīmu. Un LG šajā lauciņā plūc laurus. Ne par velti tas ir saņēmis atzinības tieši pasīvajā 3D TV izstrādē.

Acis tā nenogurst, nav tā mirgošana, nav jākrāmējas ar tabletēm-baterijām. Zināmā mērā var piekrist Borjam.

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

eddyboi
(labots)

Pults ērtums principā neinteresē jo uz tv izmantoju tikai 1 pogu - ieslēgt/izslēgt, jo visi devaisi iet caur AV resīveri un uz viņa inputi tiek pārslēgti. Smart arī neizmantošu, jo vienmēr būs pieslēgts pie pc. Principa interese tikai miracast un 3d, bet laikam jau neizmantošu abus bieži, tikai sākumā 3d, tad gan jau apniks. Un salīdzināju bildi abiem elkorā, man labāk patika 65" samsungs.

@Zin... ja tu domā elkor plazu, tad varu atnākt, bet uz to otru plazu, tad gan nesanāks.

Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

Zin...

jaa, lielajaa elkor plazaa, vislabak panjem savu vai arii uzlikshu kaadu savu 3d filmu, ne rulliiti.. Aizsuutishu siikaku infu uz pm

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
(labots)

Esmu ilgāku laiku lietojis gan tieši Samsung aktīvās, gan LG pasīvās.

 

Ar aktīvajām ir vairākas problēmas - dārgas iegādē, parasti TV līdzi nāk tikai divas. Dārgas = 60 eiro vai kas tāds. Aktīvās ne vienmēr var uzmānīt uz optiskajām brillēm. Aktīvās ir relatīvi trauslas un šad tad jāpalādē. Ja pareizi atminos, aktīvā padara attēlu drusku tumšāku. Vismaz man šķita, ka aktīvās vairāk gurdina redzi.

 

Pasīvās maksā ap 20 eiro 4-paka plus LG parasti dod 4-paku jau sākuma komplektā. Pasīvās ir daudz vieglākas, ērtākas, var uzlikt virs optiskajām. LG piedāvāja arī iespēju ar Xbox laist divus spēlētājus pa fullskrīnu, izmantojot speciālas drusku citādākas 3D brilles, tās arī bija komplektā, ja TV piedāvāja šādu iespēju. Pasīvās nav jālādē, tās nav trauslas - kaķis un bērni maz ko tādām var nodarīt. Ja arī nodara, tas nerada 60 eiro skādi.

 

Bet te pareizi saka, 3D ātri apnīk un nav nemaz tik daudz tā satura. Var ciemiņiem palielīties, bet viss tas ir fufelis.

 

Pareizi te minēja, ka LG ir Magic remote vai kaut kā tā. Baigi ērti, ja lieto Smart funkcijas - tāda liela pele, kas reaģē uz rokas kustībām.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

eddyboi

Tā nav problēma ka tikai 2 nāk līdzi jo 3d tikai ar draudzeni domāts skatīties. Kā arī nav nemaz tik dārgas viņas 25 eur samsung aktīvās. Ne ķaķis, ne bērni mājas(izņemot mani :D

Vienīgais par ko bail ir par to tumšumu. Mani vairāk interesē tikai kvalītātes atšķirība passive vs active, nevis dārgas brilles, vai mazliet smagākas.

Xbox arī nedomāju iegādāties, drīzāk PS4 bet arī tas ir zemu pagaidām manā sarakstā, jo visu to pašu var uz pc spēlet, kurš tāpat vienmēr būs pie tv pieslēgts un spēlēts ar xbox 360 pulti.

Link to comment
Share on other sites

@@eddyboi, aizej uz veikalu.. tev jau te piedāvāja, varēsi iemēģināt..

 

mans subjektīvs viedoklis.. 3d labāk aiziet uz kino paskatīties :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...