Jump to content

Ar patstāvīgo internetu pieslēgumu nedarbojas pārlūkprogrammas


evanti
 Share

Recommended Posts

Sveiki

Sīkāk: Tātad pieslēdzoties savam internetam (gan no kabeli; gan wifi) man nedarbojas neviena interneta pārlūkprogramma (chrome;explorer;opera; steam web browser). Bet, Skype un STEAM online spēles varu spēlēt. Vakar vēl viss darbojas labi. No telefona uztaisīju "WiFI hotspot" ar Tele2 internetu, pieslēdzos no datora un viss aizgāja (arī šo rakstu pieslēdzoties no datora telefonam). 

 

Un šis man dzen izmisumā, jo interneta vaina tā nav, jo darbojas gan Skype, gan online spēles, bet datora vaina arī tā nav, jo pieslēdzoties no datora uz telefona mobilo internetu iet pārlūkprogrammas. 

Kas varētu būt pie vainas? Kādi uzstādījumi datoram, kas neļauj pieslēgties pārlūkprogrammā caur attiecīgo interneta pieslēgumu? Un kā gan kaut kas var izmainīties vienas nakts laikā.

Paldies

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

komandrindā ipconfig -renew all ? kaut kas mainās?  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

komandrindā ipconfig -renew all ? kaut kas mainās?  

Kāds sakars ar šo ?


 

 

Kāds jokdaris pārlūkam būs norādījis proksi.

Bet visos vai ?

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl nekas nav mainījies arī pēc tumsasgars ieteikuma.

 
Nu jau arī skype vairs negrib darboties, kā brīnums pa dienu uzpeldēja tā noslīka tagad. Pieslēdzoties TELE2 telefona internetam, viss darbojas kā nākas.
Uzņēmu screen shot no sharing centre ar patstāvīgo pieslēgumu, viss itkā okay, vai ne?

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=pc8fpt4y9tscw6gow14z.jpg
Labots - evanti
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Gļukainu provaideru DNS serveru gadījumos esmu izmantojis google publisko DNS - 8.8.8.8 .

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Tā starp citu, man kā nezinātājam (vai slinkam info meklētājam) - kurus DNS serverus labāk izmantot - Lattelekoma parastos vai Googles dāsni dāvātos 8.8.8.8 un 8.8.4.4 ?

Link to comment
Share on other sites

evanti

Paldies visiem, kas palīdzēja.

Lieta tāa, ka nākamā dienā pieceļoties un ieslēdzot datoru viss gājaitkā nekas nebūtu bijis, bet arī meistars teica, ka vaina esot DNS.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...