Jump to content

Interaktīvu tabulu un shēmu veidošana


Recommended Posts

Sveiki!

 

Radusies nepieciešamība administratīvā pārkāpuma lietvedības procesa stadijām (dokumentu saņemšana, apstrāde ar termiņiem, lēmuma pieņemšana, u.tml.) izstrādāt uzskatāmu shematisko attēlojumu, kas elektroniski būtu kopējā diskā pieejams un rediģējams vismaz 6 cilvēkiem.

 

Šī brīž shēma (uzrāda, ka nav a'tlaut spievienot to xml failu forumā, pieejams: http://failiem.lv/u/efrswqb) atverama caur www.draw.io.

 

Nepieciešamība būtu shematisko attēlojumu iekļaut vispārinātākās kategorijās, bet, kad izvēlas kategoriju, tad, pirmkārt, var rediģēt tās saturu, un, otrkārt, redz uzskatāmi atbilstošai kategorijai svarīgās tiesību normas, amatperosnu atsevišķo kompetenci un, iespējams, saistītās procesa stadijas.

 

Iedomājos par izskatu, kas līdzinās kabatas mūzikas atskaņotāja interfeisam, kad centrā rādā atspēlētā dziesma un tās ikonas sānos ir nedaudz mazāka izmēra ikonas, kur kreisajā pusē ir iepriekšējā dziesma un labajā - nākamā.

 

Interesētu uzzināt, vai kāds ar kaut ko līdzīgu ir saskāries, un vai var ieteikt, kā tādu ieceri īstenot - ar business process management programmām (freeware) vai citādāk?

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...