Jump to content

Rūterim nevar pieslēgties.


Dimors
 Share

Recommended Posts

Nākošreiz pieraksti arī modeli, bet visticamāk ir kaut kāds sistēmas errors.

 

Un kā tieši mēģini pieslēgties rūterim?

Un tikai tā viena lampa deg vai mirgo?

Labots - BasTarD
Link to comment
Share on other sites

Modelis ir Tl - WR841ND V8. 

 Es pieslēdz pie viņa interneta vadu , tad no datora pieslēdzos pie viņa wi-fi . Rāda ka interneta nav .  Deg viņam pirmā,otrā,trešā ,ceturtā lampa. :( 

Link to comment
Share on other sites

un jā , pie paša rūtera pat ar vadu nevar pieslēgties , lai ieet sistēmā.  

Bastard, tāpēc es arī rakstu šeit, lai palīdzētu . 

Link to comment
Share on other sites

Akdievs. Palasi pamācību kuru iekopēju pirstam. piesledzies caur vadu un interneta pārlūkā ievadi adresi 192.168.0.1 un nokonfigurē rūteri.

Link to comment
Share on other sites

vecīt , es nevaru ieet , viņš vienkārši nepieslēdzas tam ip Tu galīgi dulls esi? es to visu saprotu , bet tieši to lampas problēmu galīgi nerubīju

Link to comment
Share on other sites

Man ar bija šis modelis gadījies. Uz pusdienu palīdzēja vienkārši izslēgšana ieslēgšana, pēc tam atkal uzkaras. Nepalīdzēja arī jaunākas versijas iešūšana. Vakar apmainīja pret tādu pašu jaunākas versijas. rītdien redzēšu rezultātus.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties pamacibā, jo notevis teiktā tā arī nesapratu kuras lapas deg un kuras mirgo. Nopingo ruteri vai vispar ir konekcija.  

Link to comment
Share on other sites

iečeko kādu bildi es iemetu  un ko es tur esmu atzīmēs, tad es teicu , ka pirmā, otrā, trešā lampa deg , pārējās nē .  Pie rūtera ar vadu , ne ar wifi nevar pieslēgties. ko tā lampa īsti nozīmē? Uz Default arī nemetās. 

Link to comment
Share on other sites

Nopingo ruteri

 

Ja otrā lampa ieslēdzas izslēdzas tad ir sistēmas kļūda (spriežot pec pamācības) 

Labots - BasTarD
Link to comment
Share on other sites

Tu zināsi vai saņem no rūtera vispār kādu atbildi.


Varbut pašā datorā ir vaina, varbūt vadā ir vaina, protams sliktākajā gadījumā ruteris ir metams :)

Link to comment
Share on other sites

 Tikko pārbaudīju pie drauga tādu pašu rūteri , īstenībā lampiņai tiešām jāmirko.. bet manā gadījumā tā mirgo nepārtraukti.

 Rīt nopingošu un došu ziņu .

pats dīvainākais, ka es nevaru uzmest viņam reset , kad es turu tās pogas , nekas nenotiek. 

Link to comment
Share on other sites

Palaid cmd, ieraksti ipconfig, paskaties, kas par default gateway un to arī ieraksti, kā adresi. Protams pie rūtera jāpievienojas ar ar vadu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

īstenībā lampiņai tiešām jāmirko.. bet manā gadījumā tā mirgo nepārtraukti.

 

Ja lampiņai jāmirko, bet tev tā mirgo nepārtraukti, ieteiktu steidzami iegādāties Jetija folijas cepurīti ©, citādi neatgriezeniski degradējoša ietekme uz blakusesošo cilvēku smadzenēm garantēta

Link to comment
Share on other sites

 

 

Abiem rūteriem deg tā lampa
kā viņi saslēgti? Vai neatkarīgi?Pirms tam darbojās? Kad parādījās problēma(pēc kādām manipulācijām)?Jauni pirkti,jeb dabūti(paziņa atdeva,miskastē atradu)?

 

pats dīvainākais, ka es nevaru uzmest viņam reset
Kā taisīji? 30*30*30 variantu mēģināji?Jeb tikai nospiedi rest?

 

vecīt , es nevaru ieet , viņš vienkārši nepieslēdzas tam ip
Nu tad izmest,ja nav variantu...Bet nezināmo daudz :)

 

Akdievs. Palasi pamācību kuru iekopēju pirstam. piesledzies caur vadu un interneta pārlūkā ievadi adresi 192.168.0.1 un nokonfigurē rūteri.
Ja šitas nelīdz ,punkts,pa punktam,ta izmet.
Link to comment
Share on other sites

Kā ar 192.168.1.1?

Kas ja rūteri pie cita datora pieslēgt?

 

Kā var divi rūteri vienlaicīgi pasprāgt ar vienādiem simptomiem? Neticās, tur kautkam jābūt saistītam ar līkrocību or smth.

Labots - shagrat
Link to comment
Share on other sites

 192.168.1.1 tā var būt, ja priekšā stāv cits rūteris ar  192.168.0.1, bet nu, autors neko vairāk par to, ka nevar pieslēgties, nav uzrakstījis, līdz ar ko viņam var izteikt vienīgi līdzjūtību.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Vai tie rūteri viņam (autoram) kādreiz vispār ir strādājuši?

Lūk, tas ir jautājums!

Link to comment
Share on other sites

gateway kā jau standarts ir 192.168.0.1 jeb tplinklogin.net. 

lieta ir tāda , ka rūteri bij pieslēgti vienā laikā un es aizmirsu , ka viņi atrodas vienā kanālā un uzliku vienam no viņiem "openwrt-ar71xx-generic-tl-wr841n-v8-squashfs-factory" , tāpēc abi aizgāja pa pipelēm. 

un jā , gudri gudri izrunāties nav malku cirst , āksti. 

Link to comment
Share on other sites

TheSorrow

no pamācības -
 

 

With the Router powered on, press and hold the WPS/RESET button (more than 5 seconds) until the SYS LED(otrā lampiņa) becomes quick-flash from slow-flash.

Then release the button and wait the Router to reboot to its factory default settings.

šādi mēģināji?

Link to comment
Share on other sites

veči , čill , vienu rūteri sataisīju , aizgāja :) 

bet otru mēģināju uzlikt firmware , neuzlikās sekmīģi , tagad visas lampas mirgo vienmēr .. 

Link to comment
Share on other sites

Pāršujot softu no openWRT uz defaulto tp-link tl-wr740n parādīja kļūdu "Failed to erase block". Tagad arī visas lampas mirgo vienmēr kā Ziemassvētku eglīte :)  Ir kāds variants kā dabūt virsū strādājošu jebkādu softu, vai mest vienkārši to lētuci ārā?

Link to comment
Share on other sites

tāpat ka lēti rūteri ir lētas mātes plates vienīgā atsķīrība no dārgajiem pie mazākās noslodzes atslēdzas, 

 

Iesaku vai nopirkt kārtīgu rūteri vai ar vadiem saslēdz tad jau turēs, pēdējo reizi rūteri man iedeva lattelekoms un treica ka atbildēs ar signālu līdz rūterim,

iepriekšējo pats pirku tad bija līdz durvīm ja pats velc (internets lidz durvīm). Ja lattelekom provaiders atstāj ieslēgtu gan jau sastādīs settingus.

Link to comment
Share on other sites

Tā arī sapratu par savu rūteri. Sagooglējis līdz JTAG arī biju, tikai laika trūkuma dēļ tagad put plauktā. Nu nekas tāpat tas rūteris bija eksperimentiem un mācību nolūkos liku tur citu softu virsū.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

pēdējo reizi rūteri man iedeva lattelekoms un treica ka atbildēs ar signālu līdz rūterim,

 

Telekoms atbild par signālu līdz GPON modemam vai DSL modem/rūteris. Tālākās izvirtības jau no klienta paša atkarājas!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tas tiesa, bet neatbild par klienta tālāko infrastruktūru, kas šai gadijumā bija rūteris!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...