Jump to content

[Pārdod] iPhone 4 16GB Black 70EUR


redpepper007

Recommended Posts

Ko tik nemēģina notirgot...

Nedari kaunu sev - izmet vai pārdod detaļās... Kaut izskatās, ka detaļas nevienas veselas tur nav...


 

 

NB! eirikus aploksnēs nepieņemu, būs jātiekas stacijā vai kādā lielveikalā pie bankomāta!

Paranoja? 

Link to comment

Nu pag ir iespeja par 50 ls tikt pie ios lietotaja imidza zin ka pazimeties kada tusina.

Citu gan laikam pielietojumu sai jau varetu teikt butaforijai laikam bus samera gruti sameklet nemot vera ka taustina nestrada.

Link to comment
redpepper007

san andreas 100% uz jebkura 4. ābola bremzēs

 

Pogas strādā un nav steidzami, gan atradīsies kāds interesents ;)

Labots - redpepper007
Link to comment
Cilvēks Parastais

Dažreiz nedarbojas Wi-Fi - mainot ekrānu būs pazaudēts kontakts starp plati un antenu, kā rezultātā Wi-Fi var uztvert tikai 5m no rūtera...

Link to comment
redpepper007

 

 

Dažreiz nedarbojas Wi-Fi - mainot ekrānu būs pazaudēts kontakts starp plati un antenu, kā rezultātā Wi-Fi var uztvert tikai 5m no rūtera...

 

iespējams, jo, ja tā padomā, tad pavisam sen, kad tika mainīts displejs, wi-fi darbojās labi... tad jau pie viena, taisot to proximity sensoru, var arī visus kontaktus pārskatīt. Pašam negribas tur līst iekšā

Link to comment
Cilvēks Parastais

tur ir tāds mazs sūda bleķītis...var izlīdzēties arī ar folija gabaliņu (tā vismaz gūgle saka). zinu, jo pašam kādu laiku atpakaļ bija tāda pat problēma - es gan no ebay, par pāris centiem pasūtīju

Link to comment
redpepper007

 

 

tur ir tāds mazs sūda bleķītis...var izlīdzēties arī ar folija gabaliņu (tā vismaz gūgle saka). zinu, jo pašam kādu laiku atpakaļ bija tāda pat problēma - es gan no ebay, par pāris centiem pasūtīju
 

 

nu re, paldies, būs jāpastāsta jaunajam īpašniekam, lai neķer kreņķi par to wifi ;D

Link to comment
redpepper007

 

 

varbut sataisi pats to telefonu normaali un tad tirgo par tada cenu!

 

man viņš jau ir tā noriebies, ka pretīgi pat pieskarties, kur nu vēl kaut ko skrūvēt vaļā 

Link to comment
Žaks Noriss

Jauks komentārs torgašam iznācis

 

 

 

man viņš jau ir tā noriebies, ka pretīgi pat pieskarties, kur nu vēl kaut ko skrūvēt vaļā 
 

:shok:  :thumbdown:  :fool:

Link to comment

:D :D :D vienkārši izcils pārdevējs - pārdodu jo sūds. taisīt negribas, jo bail skarties tam sūdam klāt, bet kopumā telefons ir labs. 


Parasti tādā stāvoklī telefonus tirgo sīkie no, piemēram, Rogovkas vai Mazpisāniem.

Link to comment
redpepper007

 

 

vienkārši izcils pārdevējs - pārdodu jo sūds. taisīt negribas, jo bail skarties tam sūdam klāt, bet kopumā telefons ir labs.  Parasti tādā stāvoklī telefonus tirgo sīkie no, piemēram, Rogovkas vai Mazpisāniem.
 

 

tā sanācis :D bet nē, nav ne sīkais, ne no mazpisāniem. Un labāk jau domubiedriem izstāstīt visu, kā ir, un ja nu nevienam tiešām nevajadzēs, tad ss aizies droši ;)

Link to comment
Žaks Noriss

Ar to arī finišējam šo saulainās sestdienas tirgu. Uz ss!

Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...