Jump to content

Pērku rūteri mājas vajadzībām


tolx
 Share

Recommended Posts

Galīgi nesteidzīgs topiks.
Tā kā esošais Buffalo whr-54g tomēr nav nekas mega, tad sāk gribēties kādu citu brīnumu vietā.
Vai kāds var piedāvāt kādu jaudīgāku pasākumu? Primāri interesē ātrums pa vadiem, lai var izmantot vairāk par esošajiem 30% no ltc optikas.
Ar veikalu piedāvājumu iepazinies esmu, bet varbūt kāds ir uztaisījis upgrade uz ko mega un vecais ir lieks. Cena? Nez, jo mazāk, jo labāk, bet viss atkarīgs no piedāvājuma.

Link to comment
Share on other sites

Ir lieks mazlietots TP-link TL-WR1043ND, vēl jābūt garantijai tik nevaru sameklēt pirkuma dokumentus.

Link to comment
Share on other sites

wireless apraidei man droši pietiktu ar gandrīz jebkuru - esošais vienkārši ir pataloģiski lēns lokālajā tīklā. vēlāk, ja vajadzēs, var buffalo kā ap piekombinēt.

ivo - cik par to gribētu?

Link to comment
Share on other sites

15 Ls

Link to comment
Share on other sites

Mana saslēgts ar šo http://www.tp-link.com/en/products/details/?model=TL-WDR4900  Pie viņa 1T cietais bija sākumā caur usb.Pa vadiem pie stacionāro un 2sat uztvērējiem ar enigma2.Kā tīkla disks,rūtera darbībā aizķeres pat uz liela apjoma mēdijas failiem nebija.Strādā labi arī,kā printserver caur usb.Tagad pieslēgts vēl http://www.lacie.com/products/product.htm?id=10597  Pašu rūteru vēl nav izdevies nokārt lai būtu jarestartē(lietots pašlaik gan tikai 5nedēļas).Pa 2.4GHz gan vienlaicīgi uz planšeti un datoru iefŗīzē uz dažām sekundēm.(apkārt ir vēl tīkli,bet uz citiem kanāliem).5GHz faili kopējas ar 11.2MBs.Pa vadu vidēji ātrums 30-32MBs,bet tas jau no HDD.Man viņš uz akcijas sanāca ap 50ls. Pagaidām liekas labs variants.

Link to comment
Share on other sites

Tādu naudu izdot nav plānots un jaudas tādas arī nav īsti vajadzīgas - nav tā saimniecība tik liela. Vienkārši gribas kaut ko ātrāk un jaunāku.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais iemesls ka pēc es viņu pirku,bij apnicis,ka bērni šausmīgi ātri sadauza ārējos HDD, vazājot apkārt.Un pašam arī ērtāk,ka viss kas vajadzīgs pieejams vienā tīklā uz visiem dzelžiem.Tieši dēļ neta, mana smieklīgi mazā ātruma ,100gadus nebija vajadzīgs :)


 

 

lai var izmantot vairāk par esošajiem 30% no ltc optikas.
Bet kādēļ tad truba tik liela :)

 

jaudas tādas arī nav īsti vajadzīgas

Tad jau Ivo variants Tev tieši laikā.


http://www.tp-link.com/en/products/details/?model=TL-WR1043ND

Link to comment
Share on other sites

optiku jau labāk par esošo izmantos teju jebkurš jauns rūteris, bet man vienkārši nav vajadzības pēc visas tās wireless pajebūcijas un usb portiem, kas tevis minētajam nāk līdzi.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

WR1043ND gan noteikti ņem tikai ar garantijas talonu kopā. Mājsaimniecībā ir 2 tādi un vienu 2x mainīja pirmajos mēnešos. Sprāgst kā mušas. Bet pēc tam (ja ir ejošais gadījies) nekad nekādu problēmu nav bijis.


Ar šādu trīsūsaini noklāj mierīgi vienu stāvu 250 kvm ēkai, kas no ķieģeļiem un koka.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...