Jump to content

LED vai Plazma priekš datora


00nigga00
 Share

Recommended Posts

Labs vakars!

 

Esmu nolēmis iegādāties tv, kurš tiks vienots klāt datoram un izmantots kā monitors. Nevaru vienīgi izlemt kādu labāk izvēlēties plazmu vai led. Lietots tiks pārsvarā skatoties sportu, spēlētas spēles 1080p rezolūcijā un priekš hd filmu skatīšanās. Uz plazmu skatos, jo lasīju ka tā esot labāka priekš sporta pārraidēm, labākas krāsas un asāks attēls kopumā, bet skatos arī uz elektrības patēriņu un lai tv maksimāli ilgi kalpotu. Izmērs ir plānots 42" un uz augšu, budžets sākot no 300-350ls, bet esmu gatavs arī izskatīt kādu labu variantu līdz 400ls.

Link to comment
Share on other sites

Ja kā monitors tad viennozīmīgi LCD (LED). Vienīgi budžets tāds paknaps.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

 

[..] izmantots kā monitors. [..] 42" un uz augšu,
 Spēles un filmas arī būs vienīgais, ko komfortabli varēsi uz tās kastes darīt.
Link to comment
Share on other sites

Tādā budžetā nekas prātīgs nebūs, panjem pa 280ls 32W650 Sony  vai pa 390 Ls 42w640 un buus labi.... Ja kas PM, panjem līdzi portatīvo un pieslēgsim, kas labāk patīk, to arī njem :)

Link to comment
Share on other sites

1. Lētie led un plazmas tv var nebūt piemēroti monitora prasībām - ilgi skatoties no neliela attāluma nebojāt redzi.

2. ir prātīgi apdomāt kada jaunāka led ekrāna iegādi ar smarttv atbalstu - tad datora funkcija var kļūt lieka.

Link to comment
Share on other sites

Neesi drusku saspiedies, cik liels attālums būs no Tevis līdz "monitoram"? Ieteiktu pierakstīties pie optometrista jau pāris nedēļas pēc mantas iegādes.

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu tas laikam ir newerendingstory. JAu cik optimistu/ekstremāļu ir aplauzies uz šitās muļķības - TV par monitoru, bet nebeidzas un nebeidzas. Taisnība vein ir klasiķiem.

Link to comment
Share on other sites

@@00nigga00, kāpēc mūsdienās vēl TV jāslēdz pie datora? Ja viss ir izdarāms, izmantojot savienojumu ar internetu vai labākā gadījumā wifi/direct wifi? :D un līdz 400ls ir diezgan liels piedāvājums TV līdz 42"

Link to comment
Share on other sites

00nigga00

es jau rakstīju, kam tiks izmantots netaisos jau rakstīti nekādus dokumentus un ja vajadzēs lielākus burtus palielināšu dpi  vai font size
un kēpēc tv nav labākais variants?
 

Link to comment
Share on other sites

Es neko sliktu tur nesaskatu, pats lietoju 42" LCD tv kā monitoru 3 gadus kamēr augstskolā studēju. Nekādu problēmu nebija rakstīt darbus, skatīties filmas, vai spēles spēlēt. Tagad sēžu gan pie 29" 2560x1080 monitora, bet tomēr foršāk spēles bija uz 42".

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Man ir šāds TV, cena smuki nokritusies par ~ 1/3 gada laikā.

Teicama attēla kvalitāte THX režīmā un ar 720p vai fullHD materiālu. Arī mūsu standarta virszemes TV "palielina" ļoti labi.

 

TV man ir 3m attālumā , pieslēgts pie media PC  - ar Windows 8.1 vai XBMC lietojams ok. Es gan nekad to TV neizmantoju kā ekrānu priekš rakstīšanas.

 

Ir viens trūkums, kura dēļ neieteiktu [Panasonic] plazmu monitora vietā - kad rāda gaišu vai baltu bildi, tad ekrāns diezgan manāmi sīc. Klusumā un pie atvērta Word dokumenta tas varētu izbesīt ļoti ātri.

 

Priekš kino IMHO labākais ekrāns kāds var būt 42collu izmērā.

 

 

 

 

 

ko sakat par šādu variantu? http://www.tehnobonu...cchk=1&Itemid=9
 

P.S. Es gan necerētu, ka konkrētais veikals ir spējīgs to P42GT50 piegādāt - pirms gada, kad konkrētais modelis bija aktuāls, tas uz vietas nebija vispār nopērkams un šaubos, vai tas pēkšņi būs kļuvis populārs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...