Jump to content

Neoficiālas smart tv aplikācijas.


Zoom
 Share

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gathis

    5

  • rokijs

    9

  • Lieta

    7

  • samss

    37

Top Posters In This Topic

Posted Images

emm uz Samsung UE-40H6700 nez kāpēc neuzliekas samssTV

liki peec shitaas instrukcijas?

http://getsapp.ru/index/instal_h/0-25

 

Pameegini veelreiz esparliku arhivu, man uz jaunaa blue ray BD-F5500 pes jaunaa arhiva uzlikas normali

Labots - samss
Link to comment
Share on other sites

Ņem un dročijas ap smart tv, nekad neesmu sapratis, kamdēļ tērēt laiku visāmm šim muļķībām? Tāpatas iznāks jaunie tv un visiem vajadzēs jaunos ar Android 5

Link to comment
Share on other sites

buus pamazaam jaasaak urbties ar IPTV android apk

Labots - samss
Link to comment
Share on other sites

 

 

nekad neesmu sapratis, kamdēļ tērēt laiku visāmm šim muļķībām?

 

Nekad neesmu sapratis, kāpēc šādas lietas cilvēki nespēj paturēt pie sevis, bet ir obligāti par to jābļaustās.  

Link to comment
Share on other sites

baigi labi, ka tev pietiek - es pa retam gribu kaut ko labu paskatīt - vakar un šodien piemēram čempionu līga. vakar izstaigāju visu samsstv, atradu 2 strīmus kas rāda PSG - chelsija - abi nebija HD kvalitātē bet tomēr ieraustīja, jautājums vai to tik ļoti ietekmēja lietotāju skaits? :D jo prārtraukumā šķiet pārraide gāja normāli :)

 

šķiet ka arī favorite funkcija nestrādā - tipa pielika, bet rādīja ka links tukšs

Labots - rokijs
Link to comment
Share on other sites

kas tas ir pa chempionaatu un kur parasti raada es samekleeshu striimu.

Nesaprotu ko jūs vēlaties no tiem smart tv izspiest.. Lietoju YouTube un ar to man arī pietiek, meh.

Ja es peimeram biezhi skatos discovery

Link to comment
Share on other sites

Twtich un youtube ir vienīgās aplikācijas ko lietoju uz smartv. Bet Online filmas/serialus nekad neskatīšos 2 iemeslu dēļ - kvalitāte un 5.1 skaņa. Gribi skatīties discovery novelc torrentos.

Link to comment
Share on other sites

izsjkataas ka nelieto savu smart tv uz 100% :) online filmas jau sen ir 1080p un 5.1 skana + 3D, paskaties mana widgeta tur pilns ar 3d filmaam:) Discovery arii man ir IPTV + HD

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

online 1080p un bluray nevar salidzinat. Esmu absoluti pret jebkadu online serialu/filmu skatisanos. Kas nu kuram ir 100%...

Link to comment
Share on other sites

nepiektriitu man liekas ka online 1080p un bluray ir viens un taspats  peec kvalitaates

Link to comment
Share on other sites

@@samss,nu.. tā gan īsti nav.. online režīmiem, piem., itunes ir samērā zems bitreits 720p/1080p filmām.. ja nemaldos, tad attiecīgi 4000/5500 kaut kā tā.. savukārt BD diskā.. tas jau ir savas 3x, ka minimums lielāks, bet nu..viss tas ir gaumes jautājums un tehnisko iespēju. 

Link to comment
Share on other sites

rekur info no viena striima kas ir manaa aplikacija

 

Codec: MPEG-1/2 Video (mpgv)

Resolution: 1920x1080

Frame rate: 29.970628

 

kaads te ir bitreits?


Tiko tika samssTV notesteeta uz LG smart tv viss darbojas arii LV kanaali .

 

Taatad sakumaa ir jauzstaada vTuner app. Peectam jasamina DNS uz : 46.36.218.194

 

palizham vTuner app paraadas ForkPlayer

 

Tur ir jaievada samsstv playliste siikaak man PM

Labots - samss
Link to comment
Share on other sites

burunduks555

Es pamēģināju vTuner app uz LG tv strādā bet ļoti daudz ko nerāda. Katrā ziņa laba proga. Tik saprast kā lai piedabū strādāt vairāk programmu.

Labots - burunduks555
Link to comment
Share on other sites

tur daudz kas neiet jo taas ir maksas programas , respektiivi ir jaatbalsta un tad ies.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

vakar gribēju skatītiess - nekas neiet  :) nevarās va;ļā aplikācija

Link to comment
Share on other sites

teorētiski pirms futenes pārinstalēju ( nosinhronizēju atķeksētos widžetus ) lmods iet, tavs loading :) bet ok, pamēģinās vēl kad būs noskaņojums

Link to comment
Share on other sites

sk probleema ir taa ka nav saderiigs kopaa ar lmods pameegini nosinhronizeet bez lmods un buus viss ok

 

14/03/15 atjaunota XBMC playliste info par adresi PM

Labots - samss
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tagad daudz kanaali vairs nav pieejami, tajāskaitā tie kur futeni rādīja + aplikācija  bieži neiet

Link to comment
Share on other sites

ja es esmu nemis


 

 

tagad daudz kanaali vairs nav pieejami, tajāskaitā tie kur futeni rādīja + aplikācija bieži neiet

 

nezinu kad tu peedeejo reizi lietoji aplikaaciju bet pilniigi visi kanaali iet es tos katru dienu parbaudu, un aplikaaciju lietoju katru dienu veel nevienureizi nebija taa ka vina neiet. Kaadas veel tev ir app uz tv kopaa ar TV Portaals ? Tu esi vieniigais kas man saka ka neit app :) paareejiem vainu iet vai shi klusee ..... :)

 

 

No shodienas buus iespeeja vairaakaam filmaam izveeleeties valodu: eng/lv/ru piemeers fimai Battleship


https://www.youtube.com/watch?v=8Ywpexwe0M8

Labots - samss
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Var dabuutu 3 dienu testu atsuutat PM ar tv mac adresi

Labots - samss
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nu tu mums  lej - šodien kārtējo reizi atjaunoju tavu app v.2.0, gan kopā ar lmod, gan bez. demo tv, iet ltv,  neiet ne tv6, ne lnt ne tv3 , visiem no address found.  tāpat gļučī arī citi kas ir demo.

Link to comment
Share on other sites

tev neko neraada tapec ka lai skatiitos tagad ir jatbalsta tv projekts, atsuuti man PM savu mac

Labots - samss
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hokeja čempionāts TV6, TV5, sport1 HD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

uz LG joprojaam neiet  :(

Labots - samss
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...