Jump to content

Perku maxima kreklu! Lidz 5Ls


postal1188
 Share

Recommended Posts

velos iegadaties maxima kreklu, jeb maiku ka nu vinu tur sauc! Balta krasa ar uzrakstu aizmugure, (Juautajiet, es varu palidzet) prieksa laikam bija maxima vai kautkas tads... dosu lidz 5ls

p.s Krekls nepieciesams atgriesanai maximai, jo man pieskirtajs kautkur pazuda un lai dabutu atpakal no maximas sanitaro gramatinu jaatgriez tas krekls!

Link to comment
Share on other sites

postal1188

vari ludzu pamatot savas dzelibas? ja pareizi atceros si ir jau otra reize kad tu sadu miskasti iespamo mana topika! tev tas laikam kaifu sagada, ka tik var kur iestāstit!

Labots - postal1188
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ja neatdod dokumentus, uz Valsts Darba inspekciju vai policiju.

Link to comment
Share on other sites

Krekla man nav, bet ir viedoklis

Ja tas nav prikols, tad to maximu vaig paņemt priekšā un pakaļā.

Link to comment
Share on other sites

vari ludzu pamatot savas dzelibas?

Pamatojuma,visticamāk ka- NAV :).

 

tev tas laikam kaifu sagada, ka tik var kur iestāstit!

Vai tad tas kāds atklājums :)?

Par Maxima.

Vai tad nevar šiem pašiem to kreklu naudiski kompensēt ?

Kam viņiem apvalkāts krekls,labāk jau piķis :).

Lai gan ,varu iedomāties, CIK šie par to prasa.

Ja vispār prasa un tas ,tiešām ,nav prikols :).

Labots - jakslis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

postal1188

vaitad nav viglak to kreklu atdot un miers nevis sutit sazin kadas iestades virsu?

Link to comment
Share on other sites

saņemot kreklu tu visticamāk par viņu parakstijies.. tajā lapā arī visticamāk bij norādīta tā vērtība nozaudēšanas gadijumā..cik ta šis maksāja?

Link to comment
Share on other sites

 

 

vaitad nav viglak to kreklu atdot un miers nevis sutit sazin kadas iestades virsu?

Ja tev viņa nav,kā tev varbūt viņu vieglāk atdot?

Link to comment
Share on other sites

Es jau domāju kādai akcijai meklē kreklus...

Traki ar to Maximu, tik nabadzīgi, ka pat kreklu pieprasa atpakaļ. drošvien štampelēja par 2$. Bet autors riktīgs lunaparks :D

Link to comment
Share on other sites

vaitad nav viglak to kreklu atdot un miers nevis sutit sazin kadas iestades virsu?

Nu jā, tik tiešām vieglāk ir klanīties un laizīt svešu pakaļu visu mūžu, nevis pastāvēt par savām tiesībām. Tieši tāpēc jau tā maxima arī šeit, Latvijā, zeļ un plaukst (un tas, starp citu, attiecas ne tikai uz maximu).

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

paradokss - sitaadam te sapiensam uzvilkt kreklu ar "Jautājiet, es varu palīdzēt"...

+1  :lol:

 

Autor - Tev tiešām liekas, ka vēl kāds no forumiešiem vergo maksimā? Un ja jau tie krekli tiek izdoti uz parakstu, kā tu ceri, ka kāds tev viņu pārdos?

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka tas nav aiz skopuma, bet lai bijušie darbinieki nenēsātu tos privātajā dzīvē. Piem. izmestīsi to miskastē, pēc tam to nēsās kāds bomzis.

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Man kā reize tāds krekls ir saglabājies no paša "ziedu laikiem" - gandrīz nelietots (cik ātri sāku, tik ātri beidzu strādāt Maximā), savācams Ogrē. Iemainīšu par pāris aliņiem. (Neticamā kārtā, man viņu nelika atgriezt - aizmirsa vai arī bija pajāt.)

 

Bet tā, ne pa tēmu, tēma protams, izcili uzjautrinoša un skumja vienlaicīgi.

Labots - Alkoholokausts
Link to comment
Share on other sites

Pēc vienas dropes ezermalā man parādījās bagāžniekā divas maikas(droši vien nomontēju kādai pārdevējai :) ) un kepons maksimas.Izmetu Straupē garāžā,ja baigi vajag vari savākt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Klausies, sagadīšanās vai laimes krekliņš - ņemu savu augstāk sacīto atpakaļ.. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja jau darbinieki tik bieži zaudē kreklus, tad nav brīnums, ka jāievieš tik stingri noteikumi. Sliktāk būs, ja pēc tam sāks zagt viens no otra. Nav izslēgts, ka tas it tikai kādā vienā filiālē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

postal1188

par kreklu nesmu parakstijies...

Link to comment
Share on other sites

Tieši šādu tirliņu dēl, kas katru darba devēja iedomu uztver kā pamatotu un neapstrīdamu, viņi arī atļaujas ņirgāties par cilvēkiem.

 

Ja neesi parakstījies, tad par ko pārdzīvo? Viņiem nav tiesību neatdot tev dokumentus. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Labāk pasūdzies kādam žurnālistam. Viņam tā būs medusmaize. Tagad Maxima topā. Varbūt "Bez tabu" - neatceros precīzi to raidījumu, kur visi sūdzās.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

...plāns "B"!

Aizņemies to kreklu no kādas čiksas vai no kā, kas strādā Maximā un, tad aizej uz kādu T-kreklu apdrukājamo darbnīcu un uztaisi dublikātu... :D

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...