Jump to content

Problēma ar USB 3.0


MakeMeGoAway
 Share

Recommended Posts

Sveicināti.

 

Pirmo reizi saskaros ar šādu problēmu. Nopirku USB 3.0 flešku - http://www.1a.lv/datortehnika/usb_flash_atminas_kartes/silicon_power_jewel_j10_16gb_usb_30_silver - ,bet USB 3.0 ieeja portatīvajam datoram ierīci neredz.USB 2.0 ieeja - redz.

 

Tas pats dators, piemēram, šo USB 3.0 ierīci - http://www.1a.lv/datortehnika/usb_flash_atminas_kartes/adata_s107_8gb_red_usb_30 - atpazīst gan caur USB 3.0, gna USB 2.0 ieeju.

 

Diemžēl nav iespējas izmēģināt Silicon flešku citā datorā ar USB 3.0 ieeju.

 

Es pajautātu googlei, bet īsti nezinu, kā lai noformulē ķibeli.

Vai kādam ir kāda ideja, kā šo problēmu novērst?

Link to comment
Share on other sites

Ko tad tev var ieteikt?

Paarbaudiit nestraadaajosho fleshku pie veel kaada datora ar USB3 portiem.
Ja taadas iespeejas nav, tad stiept atpakalj uz bodi vai sadziivot ar USB2 rezhiimu.

Link to comment
Share on other sites

Riskējot iegūt dižciltīgo Čaka Norisa statusu.. Ja nevari pārbaudīt uz citiem USB 03 datoriem. Novelc no ražotāja mājas lapas recovery tūli. Iizdzenot to atbilstoši instrukcijai, fleškai uzliksies pēdēja kontroliera firmwāre. Varbūt palīdz, bet visdrīzāk, ka ne. Bet ja kas noies šķībi, riskē ar garantiju.

 

p.s. par to autura pieminēto ADATA flešku man ir savs stāsts, bet ne šoreiz.

 

p.p.s. Par fleškām vispār. Kam nav sveša austrumkaimiņzemes valoda, šeit ir šis tas.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Man ir Corsair USB 3.0  8GB. Testēju dažādos veidos, un secināju, ka starpība, pieslēdzot pie 2.0 vai 3.0, ir tik niecīga, ka par to vairs neiespringstu.

Tā kā Tavai fleškai pat mājas lapā nav norādīti rakstīšanas/lasīšanas ātrumi, tad mierīgi vari neuztraukties. Tā tāpat strādās ātrāk kā parastā USB 2.0.

Link to comment
Share on other sites

Šķepseli, ir tā, ka tas atkarīgs no fleškas. Piemēram autora dotajā linkā minēta adata uzrādīja ātruma atšķirību 2x-3x. Tajā adatā gan ir budžeta klases kontrolieris. Bet to adatu es nevienam ieteikt nevaru, jo man viņa nokārās. Pēdējo reizi pat ar karšanu un win paziņojumu par sūdiem USB barošanas ķēdēm pieslēgtām iekārtām.

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Man A-Data ir kopš 2012. gada augusta, pagaidām nekādas problēmas nav bijušas, lietojis esmu gandrīz vai katru dienu.

 

Par tēmā minēto flešu šķiet izpīpēju ar cilvēkiem, ka, ņemot vēra, ka 2.0 un 3.0 kontakti ir atšķirīgi un 2.0 ieeja flešu redz, tad visticamāk fleška ir brāķēta - kaut kas iekšā nav ar kontaktiem un 3.0 ieeja neredz, jo ievietojot tajā tiek lietoti šie brāķētie kontakti un kaut kas, vienkāršiem vārdiem sakot, saiet uz īso.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...