Jump to content

Marantz PM 583 ar Dbus remote izeja


Skeps
 Share

Recommended Posts

Sveiki

 

Nesen nopirku Marantz PM 583 pastiprinātāju, kuram aizmugurē ir divas RCA izejas ar uzrakstu Dbus remote.

Lūgums apskaidrot, kas tās tādas un priekš kam vajadzīgas.

 

Paldies par atbildēm  ; )

post-97007-0-30412000-1381143365_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tad ir midi sērijas marancs, faktiski - liels, no moduļiem saliekams mājas boombokss, kur visu varēja vadīt ar vienu pulti un/vai caur to pastiprinātāju. Visu - tas ir, radio, kasešnieku, pieļauju, ka CD ar. Attiecīgi jamie pakaļās bija ar to šleifi sasprausti kopā, gluži kā kādreiz SCSI vai IDE diski uz vienas šleifes, varēja būt arī vairākas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

kur visu varēja vadīt ar vienu pulti un/vai caur to pastiprinātāju. Visu - tas ir, radio, kasešnieku, pieļauju, ka CD ar.

var vēl tagad. saspraudu kopā divus Marantz aparātus ar 15 gadu ražošanas starpību un "vecais" strādā ar "jaunā" pulti tā ka prieks.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Marchukss

Sveiki, velos turpinat temu par Marantz PM 583.

Tiko iegadajos so brinumu un man nesanak vinu pieslegt pie datora.

Vadi esot pareizie, divas tulpes un gala audio gals.

 

varbut man ir vajadzigs vel kautkas ?

iespejas ko vins man piedava uz displeja ir - TAPE (kura man nav, ka tada), Phono (ari nav, ka tada), TUNER (neredzu kur iebast antenu), tv ,cdv, vcr.

 

aizmugure.

http://images02.olx.lt/ui/3/41/41/50074041_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Precīzi :) gaidām DL.

Bet ja pa tēmu, tad spraud to kompja vadu jebkurā ieejā, izņemot PHONO

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Marchukss

Paldies.

Bet vel viens jautajums, kapec tumbas sprauzot pie FRONT +/- , man vinas skan, bet pie REAR +/- man vinas neskan...

 

 

Iepriekseja attela var redzet ka esmu piespraudis tikai divas tumbas, vinas skan, jo esmu iespraudis vinas zemak, pie FRONT, bet teoretiski es tak varu piespraust vel divas augstak pie REAR, bet neskan.

 

http://images02.olx.lt/ui/3/41/41/50074041_2.jpg

 

P.s Varbut rakstu ka antins, bet censos pec iespejas saprotamak!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbut rakstu ka antins, bet censos pec iespejas saprotamak!

Varbūt vispirms manuāli izstudē un tad uzdod jautājumus. Es netaisos Tavā vietā to darīt, lai saprastu, kas tās vispār par rear ligzdām un vai vispār tam ampam ir 2 vai 4 kanāli. 

Link to comment
Share on other sites

Dažiem šiem aparātiem bija tāda incanta fīča kā virknes slēgums, A skan, A + B skan, B neskan.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

incanta fīča kā virknes slēgums A skan, A + B skan, B neskan

 

Kas tas par samudrījumu? Un kā šitādām čerez ž virknēm ar to kualitī? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nu kā, muļķudrošs. Ja pieslēdz A kaut 4 omi - ir ok, ja pieslēdz arī B skaļruņus, tad ieslēdzot A+B - saslēdzas virknē, "nenosvilinātum" režīmā. Ja provē atsevišķi B, un A nav pievadoti, tad nekas neskan, jo virknē ar B nekā nav - ir garais. Sistēmai ir arī variācijas, bet doma skaidra :) Nesen, par šo aizmirsis, vienam kundem demosntrāju SONY Falcom galu - NESKAN! Kamēr atcerējos... ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...