Jump to content

ASUS UX32A


ColorPulse
 Share

Recommended Posts

Esmu atvadījies no savas vecā gandrīz 4kg sverošās rakstāmmašīnas ar elektrības pieslēgvietu, esmu jauna laptopa meklējumos

 

Jautājums Jums kā lietpratējiem - Vai kāds ir saskāries/lietojis Asus UX32A-R3029H vai jebkuru ux32a ar i3-3217u ?

 

http://www.tehnoland.lv/lv/asus-ux32a-r3029h

 

Jo šeit ir mans domu gājiens:

- vairs nespēju nēsāt līdzi gadsimta sākumā ražotos monstrus

- mugura būs pateicīga

- overclockingu neizmantošu, jo negeimos uz 13.3 un vispār negeimos

- renderings progās minimāls (1.8Ghz bez turbo boost)

- matētais ekrāns - FOR THE WIN!

- jaukas pieslēgvietas

- tumsā nevajadzēs izmantot pieres lampu (backlit keys)

- neesmu tik bagāts, ka varētu atļauties highend ultrabuku

- kā arī - vai HDD substitūcija ar SSD darīs manāmu atšķirību laptopa darbībā iekš AutoCAD/PhotoShop ņemot vērā grafiskās kartes knapo eksistenci (intel hd4000) ?

 

Paldies, Būtu ļoti priecīgs par saņemtajām atbildēm kā arī izlabotajām kļūdām un ieteikumiem!

 

Link to comment
Share on other sites

- renderings progās minimāls (1.8Ghz bez turbo boost)

Ko?

 

Kam tieši laptops paredzēts?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Ja neplāno lietot ārējo monitoru, tad noteikti ir jāmeklē laptops ar lielāku ekrāna izšķirtpēju.

 

Vispār topics nesaprotams. Atbilde uz tavu jautājumu - jā, gan jau kāds no visiem biedriem ir saskāries/lietojis konkrēto laptopu. 

 

SSD nepieciešamība/plusi te ir apspriesti entās reizes. Izmanto foruma meklētāju.

 

Pārējais domu gājiens ir visai neizprotams.

Esi noskatījis laptopu, esi pat pats savilcis kaut kādus plusus. Ko vēl tu gribi?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Dators ikdienā paredzēts minimālai foto un rasējumu apstrēdei(jo lielie darbi notiek pie PC), prezentācijām, sīkiem pieraktiem

Link to comment
Share on other sites

Mīnusi Tavam lapsim:

-pavājš procis

-cietnis ir lēns-5400 rpm

 

Ieteiktu skatīties uz kādu,kam ir labāks procis un ātrāks disks,vēl vari skatīties,lai ir msata pieslēgvieta,vajadzības gadījumā varēsi ielikt SSD.

Cik saprotu,ka kaste tiks staipīta apkārt,tad pievērs uzmanību korpusa kvalitātei.Puslīdz normāli korpusi ir pārsvarā tikai biznesa klasei.

Ja meklē mazu,vieglu,iespējams kāds Dell Vostro 3360 varētu atbilst,cena(atbilst tikai ar ubuntu ne windows) arī kā minētajam Asus ķepļepam.Un ir msata pieslēgvieta.

Iespējams kļūdos,bet uz šiem jāskatās,laikam,bronzas,jo tikai šiem ir apgaismojums klavierei.Vismaz lētajai 3560 sērijai tā ir.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Cieto disku uzreiz plānots nomainīt

un ar tā pieslēgšanu arī nevajadzētu būt problēmu

 

Intervall - man limitēti līdzekļi, ja būtu savi 800ls, ko terēt laptopam pat topiku nevajadzētu veidot. Es kā īsts latvietis santīmus ekonomēju! Visur salikti tie review ar unboxing, bet svarīgākie, kas būtu - Laptop after 6-12months of usage, Neeksistē! Tāpēc arī domāju vai nav kāds gemorojs parādījies par ko varētu mani brīdināt! Jā, grasos daudz to nēsāt, savas 3-4 reizes nedēļā būs jāiztur darba dienas noslodze staipot pa pasauli

+ Paldies, par ieteikumu Dell bija paslīdējis garām!

Link to comment
Share on other sites

 

 

svarīgākie, kas būtu - Laptop after 6-12months of usage, Neeksistē!

 

tev jau ieteica, lietojami tādi būs tikai biznesklase, un kāpēc lai kāds liktu tādu apskatu galīgi neredzu ne iemeslu, ne motivāciju

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...