Jump to content

Non K Overclocking ?


Antons ar lielo burtu
 Share

Recommended Posts

Antons ar lielo burtu

Man tāds jautājums vai uz z87 plates ir iespējams pacelt pieņemsim i5 4570 frekvences teiksim par 400 mhz ? Un vai non "K" Sērijas haswell procesori vispār klokojās ?

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Pozna  :D



Ja es paceļu to turbo boostu tad sanāk ka paša turbo busta vairs nav ja ? Ja tā ir tad jau sanāk ka ieguvums ko es iegūstu ir nieka 200mhz ?

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

intervall

Nevar gan.Bet esmu dīvainis,mani neņemt par pilnu. :D

Turbo boost darbosies bez nekādas pacelšanas.Kad vajadzēs jaudu,frekvence automātiski pacelsies,līdz tiem 3.6 GHz.

Nekas nekur nav jāceļ,uzliec tikai atbilstošu power plānu(high p.),lai stokā nav samazināta frekvence procim,piem 50,80 %) un viss būs bumbās.

Tiešām tavam quadam par īsu 3.6GHz? :D


 

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Skaidrs tad jau sanāk ka no tā visa nav nekāda tolka paldies par komentāriem. :D



 

 

Tiešām tavam quadam par īsu 3.6GHz?

Īstenībā jau par īsu nemaz nav bet zin kā parasti vienmēr gribas vairāk :D

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Īstenībā jau par īsu nemaz nav bet zin kā parasti vienmēr gribas vairāk

Tā ir,mums mirstīgajiem nekad nebūs labi,vienmēr gribēsies vairāk :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

 

 

Īstenībā jau par īsu nemaz nav bet zin kā parasti vienmēr gribas vairāk

 

K būtu maksājis pāris latus vairāk....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Stepselis

 

 

... uzliec tikai atbilstošu power plānu(high p.),lai stokā nav samazināta frekvence procim,piem 50,80 %) un viss būs bumbās.
 

Liec mieru Power plānam, kad vajadzēs frekvence pati paaugstināsies. Turbo Boost jābūt ieslēgtam BIOSā.

Link to comment
Share on other sites

Cik tad i5 4670K ir optimālā virstaktēšanas frekvence ? Tā lai tas būtu 100% stabils ?  4.2 ghz, 4.4 ghz, vai 4.6 ghz ? 


 


1. Un vai tas ir atkarīgs no konkrētas z87 plates ?


2. Arī operatīvajai atmiņai ir sava loma ? Teiksim labāk ir 1600mhz kā 2400mhz pie overklokošanas ?


3.Temperatūras robeža ?


4. Un vai tas viss atmaksājās ja paņem dārgāku k sērijas procesoru ,plati un dzesi. Teiksim iztērētā nauda pret iegūto performaci atmaksājas ?


 


Tie kas zin un nodarbojas ar overklokošanu lūdzu padalieties informācijā kas un kā...  :)


Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Akhem, daudzas plates standartā tev ļauj darbināt proci max turbo frekvencē uz visiem kodoliem bez lielas jezgas. Bet augstāk par to tu tā arī nepacelsi, jo BCLK aiztikt nav gudri.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Microstar

Jautājums tiem kas noņemas ar klokošanu vai klokojot cpu un gpu būs kāda jūtama atšķirība spēlēs fps ziņā ? 

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

vai klokojot cpu un gpu būs kāda jūtama atšķirība spēlēs fps ziņā ?

Atkarībā no spēles uz ko tā ir balstīta. Ja CPU tad var just spēlēs, kam tieši ātram procesoram ir nozīme. GPU Tomb Rider ieguvu kādus 5-8Fps paspēlējoties ar OC.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

division patīk ēst procesoru, mans i7-4770k citur pat 90% bez problēmām sēž. overall 50-80% ir. overklokoju no stock uz 4.5GHz un tas manu FPS kārtīgi uzbūstoja.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Overklokošana viennozīmīgi ir tā vērta, ja grib ar to ņemties, tādejādi ir iespējams paildzināt iekārtu izmantošanas mūžu. Antonam tas vairs nav aktuāli, bet ar z sērijas platēm var pacelt par 400Mhz virs maksimālās turbo frekvences un tāpēc es labāk piemaksāju dažus eiro par z sērijas plati.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Overklokošana viennozīmīgi ir tā vērta, ja grib ar to ņemties, tādejādi ir iespējams paildzināt iekārtu izmantošanas mūžu.

kopš kura laika oc paildzina komponenšu mūžu? 

Link to comment
Share on other sites

R3ALA1S

Tas noteikti bija domāts tā, ka palielinot jaudu, ierīces ilgāku laiku ir konkurētspējīgākas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...