Jump to content

Marantz CD-56


Larijssene
 Share

Recommended Posts

Ja esi kolekcionārs, tad OK. Ja neesi.... nedomāju, ka 1985/1986 gada modelis būtu konkurētspejīgs mūsu dienās. Esmu klausījies vecus SONY, PHILIPS, ONKYO, etc. šo Maranc gan ne, bet nevaru teikt. ka būtu starā. Pie tam CD-R jamie parasti ne pārāk lasa. Konstrukt'vi, protams, pamatīgs aparāts.

 

http://www.dutchaudioclassics.nl/review/Marantz-CD56-CD65-CDplayer/

Link to comment
Share on other sites

otrā cd atskaņotāju paaudze, tā ka pat kolekcionāriem ēbrejā neinteresants

vienīgā vērtīgā daļa varētu būt lāzera mehānisms pie nosacījuma ka darba kārtībā

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Vienkārši jautāju, jo ir iespēja tādu dabūt pa 7 euro. Šodien staigājot pa seno mantu veikalu ieraudziju stūrī un domāju jāpieraksta un jāpavaicā. Pašam jau itkā nevajag, bet, tā teikt, arhīvam nopirkt un ja nu kādreiz noder. 

Pirms pāris nedēļām atradu, pilnīgi perfektā stāvoklī, Technics ST-Z960. Samaksāju 2 euro.

Link to comment
Share on other sites

Pag, varbūt kaut ko jaucu, bet vai nu gadījumā Marantz CD56 nebija viens no tiem pleijeriem, kas nāca ar leģendāro TDA1541 DAC čipu?

Es pa 7eur būtu noteikti paņēmis, it īpaši kādu laiciņu atpakaļ. Imho tā nav tāda summa, ko nebūtu vērts samaksāt kaut lai apmierinātu ziņķāri.. Tiesa gan, konstrukcijas ziņā, imo, spriežot pēc patukšās plastmasas kastes, varētu būt apmēram Marantz CD40 vai CD50 līmenī (man ir abi minētie aparāti, arī TDA1541), bet tālu no, piemēram, no Sony CDP-337ESD (arī TDA1541)

Ja gribētu paspēlēties ar lampizatoru, es tādu paņemtu..

Lāzera mehānisms gan, ja salīdzina, piemēram, ar CDM-1, neesot vairs tik vērtīgs..

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

bet man personīgi tas 1541 nemaz i tā nepatīk.

 

Jap, man arī tā šķiet, ka tie 1541 ir vairāk "na ļubiķeļa". Nu ok, 1541 man pašam varētu tīri labi patikt guļamistabas sistēmā komplektā ar kādām SiNfonijas tuNbām.. Tomēr daudzi uz tiem 1541 ļooti pavelkās, jo esot ļoti "muzikāli"..

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

Jā, double crown un arī single crown vispār tagad, ja neskaita ķīniešu podģelkas, ir kocmocc. Standarta versija ir vispieejamākā. 

Cik ļoti 1541, S1 un S2 reāli atšķiras skaņas ziņā- grūti pateikt.. Imho, uz S2 visvairāk pavelkas, jo tās ir visgrūtāk dabūt..

Link to comment
Share on other sites

Imo 1541 ir slavens ar to, ka spēja skanēt jauki, kas vecajiem CD atskaņotājiem nereti nepadevās. Lielākā daļa risinājumu, ko esmu dzirdējis izmantojam šo čipu vienmēr ir bijuši ar tonālajām nokrāsām un viduvēju detalizāciju.

 

Skaņas avots sistēmā ir pats pēdējais komponents, kam es gribētu "skanējumu".

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Tiko biju aizbraucis jaunumus papētīt, un šobrīd stāv šādi:

 

* Memorex cd-1500 (12 euro)

* Philips CD360 (7 euro)

* Philips CD780 (7 EURO)

 

Ko zinošie var par šiem teikt? Sāk likties ka vajadzētu sev lietošanai paņemt kādu.

Link to comment
Share on other sites

tas 780 filips varētu būt lietojams, tikai rēķinies, ka viņam cdm4 optika, kuru ar uguni strādājošu nesameklēsi ja nosēdīsies lāzers

memorex pats neražoja, kaut kādas oem filipa vai soņas iekšas, bet domāju ka nav vērts

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Ja lāzers arī nograb, lai jau. Nebūtu jau daudz samaksāts.

Izskatās ka tam CD780 iekšā ir TDA1541 / TDA1543 - SAA7220

 

Ko 1543 čips papildus tur maina? Apgaismojiet.

Link to comment
Share on other sites

1541 un 1543 abi ir ciparanalogās pārveidošanas čipi. 1543 skaitās drusku zemāka ranga, bet arī visai cienīts romantisko DAC'u mīļotājiem. Domāju, ka aparātā būs viens no diviem čipiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu viss tak atkarīgs no konkrētā shemotehniskā risinājuma! Nav jau tā, ka DAC visu lemj.

 

Un neba jau nu tajā līmenī.

Link to comment
Share on other sites

Nu neko augsts tas līmenis tas nav. Domāju, ka, kā parasti, visu izlems IV pakāpes risinājums.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Larijssene

Turpinot teemu. Ko zinoshi viiri var pateikt par Technics SL-PG490 ?

 

p.s.- par garumziimeem gan jaaatvainojas, rakstu no mobilaas ieriices.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko var pateikt par Technics SL-PG490 ?

 

sūds, kāpēc vispār tāds jautājums? viņu tev par velti atdod?

Link to comment
Share on other sites

Tas nav kaut kāds agrīnais Delta-Sigma? Neredzu neko ievērības cienīgu.

Link to comment
Share on other sites

Nu ar optiku izved digitālo signālu uz labu DAC'u un alles in Ortnung. Piem. uz Stello DA100 Signature... hehe.

Link to comment
Share on other sites

autors vietējā gudvilā regulāri atrod kaut ko, ko skopie beļģi negrib izmest, bet pārdot pa 7 eur un tincina mūs :) Nedomāju, ka tur parādīsies kas patiesi ievērības cienīgs. 

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Nu man iepatikaas ka vinam austinu stipreklis iekshaa. 

Torni, gandriiz liizigi kaa sakat arii ir. Visu kas viniem lieks var aizvest uz, taadiem kaa, nodoshanas punktiem, darbinieki tur noslauka puteklus un liek plauktaa. Un cenas visam gandriiz vienaadas, neskatoties nemaz kas tas ir.

Link to comment
Share on other sites

Nu par to austiņu stiprekli varētu pastrīdēties. Lētais opamps un viss.

Link to comment
Share on other sites

interesents

Bet neesmu novērojis, ka kāds cits pēc ekskursijas pa izgāztuvi uzdotu jautājumus.....SNAIGE ledsusskapis-ko Jūs par to varētu teikt......Šilelis televizors - kāds Jūsu viedoklis.......Straumes tējkanna -  vai Jūs varētu ko komentēt :)

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Kur tika piemineeta izgaaztuve? Tas ir ljooti liels veikalu tiikls visaa BE un NL. Un pa lielam viss ir mazlietots vai pat origjinaalajaa iepakojumaa ar visaam instrukcijaam. Un visam 100% ir gada garantija. Un prasu, jo interesee vai nav kas labs uzpeldeejis.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

Tas ir ljooti liels veikalu tiikls visaa BE un NL.

 

Saki labas bodes un foršas lietas uzpeld un neviens neko nejēdz no cenām? Nu un kur tad ir tie McIntosh un Accuphase pastūži par 5 eiro? Šobrīd izskatās vairāk, ka tu kā utilizators piestrādā aizvācot no šamiem vecas grabažas un vēl pats piemaksā viņiem par to...

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Par kaadiem Mac tu runaa? Mantas ir paarsvaraa pagaajusaa gadsimta, bet nostaaveejusas kaadam skapii, tad kaads izdomaa ka nah nav vajadziigas un atdod tam "Kringwinkel", no kuriem arii to visu var nopirkt. Un ja nesaprati, tad taapeec arii prasu, jo var arii kas labs tur paraadiities.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu par pagājušā gadsmimta Mc'iem arī runāju. Nu pēdējo gadu modeļi gan jau ka tajā zelta āderē diez vai būs. Bet nu pastāv taču iespēja, ka kāds vecāks modelis kādam skapī būs mētājies padsmit gadus un tad viņš pēkšņi izdomā to kasti pārdot Larijsēnim par 5 eiro. Esi vērīgs un gan tev paveiksies...

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Nu varbuut ka kaadam ir, taapeec arii esmu veerigs. Tu jau gan mums te taads bagats laikam, peerc tacu visu jaunu manispeec, bet nemeegini ar savu snobisko ironiju piesaarnot teemu. 

Link to comment
Share on other sites

Vispar jau mans draugs Konstatators ir normals keks,bet ka jau katram no mums,ari vinam reizem kaut kas aiziet ciet...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Larijssene

RudeWolf, par kasesu dekiem zini pastaastiit? Interesee tiesi par Technics RS-T55R.

Link to comment
Share on other sites

Nezināšu gan. Es tikai digitālos formātus klausos. Vēlams no HDD.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...