Jump to content

Kas notiek ar twiteri?


ivo
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Šodien ievēroju, ka manā twiterī sabiruši vesela kaudze tvītu no cilvēkiem, kuriem es nesekoju un nekad neesmu sekojis. Bet pārskatot savu profilu, ievēroju, ka būtiski pieeaudzis cilvēku skaits kam es sekoju - tie ir vairāki desmiti (gandrīz 100) man pilnīgi svešu un angļu valodā runājošu personu? Parādās jautājums - kā tas iespējams, ka bez manas līdzdalības faktiski koriģēts mans profils??? Tas būtu kāds vīruss?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

problēma joprojām aktuāla :(

Janis 9 pieminētajā sarakstā pašlaik ir tikai Silverbird (Chrome Twitter klients), Twitter for Android un Waze.

Kādas vēl idejas?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt vēl kāds lieto tavu accountu (legāli / nelegāli) un piesekojas, kam vēlas?

Link to comment
Share on other sites

Diez vai. Tur tie sekojamie izskatās kaut kādi gadījuma pēc atlasīti konti bez kādas sakarības, viens otrs pat ar hieroglifiem.

Link to comment
Share on other sites

parakos uzstādījumos un uzliku savam kontam logina verifikāciju no mobilās aplikācijas. Redzēs vai tas ko mainīs.

Link to comment
Share on other sites

Sveiks, Ivo.

 

Pirms pāris dienām bija tieši šāda paša problēma. Tā kā esmu ļoti uzmanīgs sakarā ar parolēm un sociālo tīklu autorizēšanu arī nevarēju izprast, kur uzradās cilvēki kuriem pats personīgi nebiju piesekojis.

 

Problēmu atrisināju tikai tad kad nomainīju paroli un uzliku tieši to pašu opciju, kuru minēji Tu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

izskataas, ka probleema atrisinaata

Ceru ka tā... 

Link to comment
Share on other sites

Jums uz e-pastu nekas no twiter neatnāca ?

Nu piemēram kaut kas tāds

''Twitter believes that your account may have been compromised by a website or service not associated with Twitter. We've reset your password to prevent others from accessing your account

''

Izrādās ka es kopš 11.Augusta ar pāris cilvēkiem sekoju, twiter man līdz šim vienkārši telefonā nedarbojās , attiecīgi bija par to nospļauties/nezināju.

Tā jau tikai kādiem 3 cilvēkiem iekš LV sekojis biju un nekur lieki nebiju metājies ar to kontu, bet ar paroles maiņu vajadzētu gan pietikt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...