Jump to content

[Humors] Kurš no šiem vieglajiem auto ir labāks priekš darbiem mežā?


buberbass
 Share

Recommended Posts

Vēlos nopirkt vieglo automašīnu. Pārsvarā viņu plānoju izmantot bracieniem pa pilsētu uz skolu un līdz lielveikalam. Taču pa retam vēlos ar viņu arī vest laukā baļķus no meža līdz gaterim. Kur no šiem trim modeļiem jūs ieteiku

 

WV Golf 2. paaudze

BMW E36 318

Ford Mondeo 1.6 benzīns

 

Budžets ir līdz 800Ls

 

Kurai no viņām jaudīgāks dzinējs priekš meža darbiem? Vai viņš nepārkārsīs un nesabojāsies? Iegādāties baļķvedēju lūdzu neiesakiet. Man tāds jau kādreiz bija. Man nepatīk ka viņš aizņem daudz vietas pagalmā, nesmuki izskatās. Un pa Rīgas centru arī ar viņu braukāt neērti.

 

Lūdzu iesakiet un apspriediet dažādus variantus tāpoat kā ar portatīvajiem datoriem priekš spēlēm :D

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tačka neder ? Lēta , bet dažas neērtības - vajadzīgs stūmējs un baļķus tik sazāģētus varēs vest .

Link to comment
Share on other sites

buberbass

Bet vai tad nevar ar automašīnu būt tāpat kā ar datoru - nopirkt lētu štruntu un viņu izmantot ne tikai elementārām lietām bet arī daudz lielāku veiktspēju prasošām darbībām? Ir taču mazohisti kas ar 30FPS spēlē šūterus varbūt es arī varētu ar savu golfiņu vilkt baļķus?

Link to comment
Share on other sites

Kaut kad vilku ābeļu zarus ar 5. žiguli, diez kas nebija. Beigās tā norakos, ka tikai MTZ varēja līdzēt.

 

Lai nu kā, nevajag troļļot tiem, kam tas nesanāk. Jau otrā tēma :<

Link to comment
Share on other sites

Pie humora bija jācep, bet figņa vien ir.

 

 

 

Ir taču mazohisti kas ar 30FPS spēlē šūterus
No 30 jau var sākt močīt. Parastais TV signāls vispār 25 kadri.
Link to comment
Share on other sites

Nu ar 1.6 motoru priekš baļķiem un meža var izrādīties par maz...viss ko varu piebilst. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...